Jump to content
Dogomania

Karma Puffins


Dark Lord

Recommended Posts

Ostatnio wpadły mi w ręce próbki karmy Puffins, jest to czeska karma, napisane, że premium:razz:, 100% naturalna, bez soi, konserwantów, GMO i innych dodatków, oto jej skład:
mięso drobiowe, ryż gotowany, jagnięcina, drobno mielona kukurydza, gotowane ryby, tłuszcz drobiowy, drożdże, jajka, wątróbka drobiowa, mleko, jogurt, marchew, tłuszcz rybny, rozmaryn, mniszek lekarski i inne zioła, warzywne i owocowe dodatki.
Białko-27%
Tłuszcz-17%
Tkanka włóknista-3,5%
Wapń-1,3%
Fosfor-1,1%
witaminy i minerały.
Co sąsdzicie o tej karmie, ktoś zna?Czy to taka pokroju Pedigree karma może?Dałam mojej suczy i bardzo jej smakowała.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie ja myślę, że to też taka średnia/niska półka, może lepsza niż pedigree, ale nie jakaś rewelacja, bardzo duże krokiety, no i te wypełniacze: rozdrobniona pszenica i drożdże.I w sumie nie napisane ile procent tego mięsa jest.Ale myślę, że od biedy lepiej to psu dać niż pedigree:razz:.W czeskiej wersji składu jest jeszcze m.in.Yucca Shidigera, glukozamina i podany skład witamin:A, D3, K3, B2, B2, B6, B12, Biotyna.Nie jest droga, ale i dobra chyba tak sobie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...