Jump to content
Dogomania

Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek


ewelinabuck

Recommended Posts

Ewelina piękne psiaki. Formatu malamuta że tak powiem, rozmiarem dużo nie odbiegają patrząc na zdjęcia. Zawsze wiedziałam że ty kochasz duże... psy :evil_lol:
Wstawiaj foty, czekam na relacje. U nas zimno, pada okropnie.
(a ja siedzę w szpitalu i jeszcze trochę tu zabawię..)
Kochana trzymam kciuki za Ciebie i piesy na wystawie. Grunt to spokój no i oczywiście talent twój w kontaktach z psami.

Pozdrawiam. no i myślę o Tobie. !!! :loveu: Trzymaj się laska.
(pani mamo love) :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AMIŚKA']Hej Ewelinko:lol::lol::lol:superanckie te mastiffy:lol::lol:
Ładnie piesio stoi,a ząbki to już super pokazuje:loveu::loveu:[/quote]
[B]Witamy :multi::multi::multi::multi::multi::multi:jutro wystawa ;)Dakszi juz tez sie ze mna ladnie pokazuje przelamala sie bo zaczelam cwiczenia klikerem...zuch dziewczynka:loveu:Szwedzio dzis nauczyl sie robic siad lezec i turlania jak uda mi sie wstawic filmik to wstawie;)[/B]
[quote name='Luzia&Funia'][CENTER][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Witam się po przerwie :oops:

[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[CENTER][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Pozdrawiam z Fuńcią :buzi:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[/quote]

[B]Witam:multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olynda']a wiesz.. MI. u mnie to dłuzsza historia (nowotwór) czeka mnie operejszyn ciachejszyn :diabloti: w środę.. teraz jestem na przepustce.
Ewelina :loveu::loveu::loveu:[/quote]
[B]:shake:ojej w tak młodym wieku? Wracaj do zdrówka :*[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]wrocilam ogolny syf na wystawie dosc ciasno organizacja kiepska...a nawet okropna.przed tybetanami mialy isc landseery a byly duze szwajcarskie psy ktore powinny sie prezentowac na innym ringu wogole:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:wogiele nie bylo porownan pomiedzy psami tylko bylo to w klasie otwartej.sedzia od razu przyznawal wstazki bo nie bylo tam porozstawianych lokat i pozniej dawali swistki z ocena bez zadnej teczki bez niczego:mad:wogole pomieszane z poplatanym mam nadzieje ze w sztokholmie bedzie lepiej;)

Szwedek wszystko doskonale tylko ze sie bardzo zestresowal i wogole nie chcial wyjsc na ring otrzymalismy ocene bardzo dobra dlatego ze tutaj ocena uzalezniona jest od lokaty przynajmnije tak u tego sedziego:mad::angryy:
mialam wieksze oczekiwania od niego bo prezentowal sie doskonale,ale niestety warunki halowe nie sa dla niego

Dakszi sie lepiej prezentowala psychicznie duzo lepiej na wystawie bo potrafila sie odnalezc jednak fizycznie jeszcze nie dorosla...ocene dobra

w sumie wogole nie bylo lokat w klasie mlodziezy..conajmniej sporo dziwne,wiec nie wiadomo jakie miejsce..ta 2 i 3 okresla tym psa....

[/B][B]
1-doskonala
2-bardzo dobra
3-dobra
4-poprawna

ale to nie lokaty tylko typ psa[/B]
[B]
i tak jak mowilam burdel,syf,pomieszanie z poplatanym sama zdurnialam a to nie moja 1 czy 2 wystawa a 15 jak nie lepiej:roll:

bylam w szoku kiedy sedzia od razu przyznawal wstazki bez porownania i bez niczego:-o:-o:-o:-o:-o

bylo od groma stoisk ze smyczami.;)ale nic nie kupilam .pozbieralam troche gratisowych probkej i jedna probka ma 800 g a nie 100 tak jak u nas.

wiem napewno ze nigdy wiecej w malmo moja noga nie postanie nawet kiedy bede miala wlasne psy z rodowodem

wszystko wola o pomste do nieba...jak ktos zaluje ze sie nie zglosil to nie ma czego zalowac:roll:[/B]

[B]a jeszczez nie bylo zadnych medali nic w tym stylu tylko wstazki
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Znacie taki wierszyk?
"Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma.."

wiem, wiem, starocie, ale pasuje do fotki!
[URL]http://images34.fotosik.pl/169/f89e85af4980ce70.jpg[/URL]

Mamo mamo, juz nie będe!
[URL]http://images28.fotosik.pl/173/ac2fad6cef2d0c06.jpg[/URL]

Gdzie on sie tam wcisnął, pomiędzy te brytany?
[url]http://images30.fotosik.pl/174/6753e7446fb0b193.jpg[/url]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinabuck'][B]wrocilam ogolny syf na wystawie dosc ciasno organizacja kiepska...a nawet okropna.przed tybetanami mialy isc landseery a byly duze szwajcarskie psy ktore powinny sie prezentowac na innym ringu wogole:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:wogiele nie bylo porownan pomiedzy psami tylko bylo to w klasie otwartej.sedzia od razu przyznawal wstazki bo nie bylo tam porozstawianych lokat i pozniej dawali swistki z ocena bez zadnej teczki bez niczego:mad:wogole pomieszane z poplatanym mam nadzieje ze w sztokholmie bedzie lepiej;)

Szwedek wszystko doskonale tylko ze sie bardzo zestresowal i wogole nie chcial wyjsc na ring otrzymalismy ocene bardzo dobra dlatego ze tutaj ocena uzalezniona jest od lokaty przynajmnije tak u tego sedziego:mad::angryy:
mialam wieksze oczekiwania od niego bo prezentowal sie doskonale,ale niestety warunki halowe nie sa dla niego

Dakszi sie lepiej prezentowala psychicznie duzo lepiej na wystawie bo potrafila sie odnalezc jednak fizycznie jeszcze nie dorosla...ocene dobra

w sumie wogole nie bylo lokat w klasie mlodziezy..conajmniej sporo dziwne,wiec nie wiadomo jakie miejsce..ta 2 i 3 okresla tym psa....

[/B][B]
1-doskonala
2-bardzo dobra
3-dobra
4-poprawna

ale to nie lokaty tylko typ psa[/B]
[B]
i tak jak mowilam burdel,syf,pomieszanie z poplatanym sama zdurnialam a to nie moja 1 czy 2 wystawa a 15 jak nie lepiej:roll:

bylam w szoku kiedy sedzia od razu przyznawal wstazki bez porownania i bez niczego:-o:-o:-o:-o:-o

bylo od groma stoisk ze smyczami.;)ale nic nie kupilam .pozbieralam troche gratisowych probkej i jedna probka ma 800 g a nie 100 tak jak u nas.

wiem napewno ze nigdy wiecej w malmo moja noga nie postanie nawet kiedy bede miala wlasne psy z rodowodem

wszystko wola o pomste do nieba...jak ktos zaluje ze sie nie zglosil to nie ma czego zalowac:roll:[/B]

[B]a jeszczez nie bylo zadnych medali nic w tym stylu tylko wstazki
[/B][/quote]
Ja tylko troszke slyszałam o skandynawskich wystawach. Generalnie - OK. Ale tego bałaganu to nie rozumiem...
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[B]to wioze swoim psiakom z wystawy wszystko darmowo:razz:oprocz ciasteczek ale to wczesniej kupilam;)

[COLOR=Red]takie dawali probki[/COLOR]

4*3 denta stixy
4*800g pro planu
3*100g jakiejs karmy
1*800g pedigree

[IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6591/hmgfmzi9.jpg[/IMG]

[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...