Jump to content
Dogomania

Wakacje z psem - Chorwacja


Moniqua

Czy zostawiłeś kiedyś psa w hotelu dla zwierząt?  

307 members have voted

  1. 1. Czy zostawiłeś kiedyś psa w hotelu dla zwierząt?



Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja podczas swojego wyjazdu nad morze również chciałbym jechać z Abim, ale obawiam się, że byłaby to niezła męczarnia :-? Jeśli chodzi o wejście do restauracji czy gdzies to niebyloby porblemu bo mozna siedziec na zewnatrz, ale jesli juz chodzi o wypad na plażę... No dobrze, ale trudno znaleźć plażę niestrzeżoną, gdzie jest mało ludzi... Tak więc dopóki Abi nie skończy 2 lat (czyli będzie już naprawdę dorosły) nie będę z nim wyjezdzal na "dalsze" wakacje. Zostanie z babcią :) Ale wyjezdzam z nim nad jeziorko 8)

Link to comment
Share on other sites

Pies powinien miec kapok - mozna kupic taki dla dziecka.

Ja mam z kolei inna propozycje - jesli nie macie gdzie pozostawic psa na wakacje, a psiak toleruje inne psy, to zapraszam do mnie - zapewniam fachowa opieke i mile spedzony czas :)

Link to comment
Share on other sites

No dobrze, ale trudno znaleźć plażę niestrzeżoną, gdzie jest mało ludzi... Tak więc dopóki Abi nie skończy 2 lat (czyli będzie już naprawdę dorosły) nie będę z nim wyjezdzal na "dalsze" wakacje. Zostanie z babcią :) Ale wyjezdzam z nim nad jeziorko 8)

To zależy do jakiego miasteczka jedziesz.

Ja jadę do takiego gdzie jest tyyyyle ludzi (choć pewnie nie znacie tej "wioski"). Oczywiście jest tam plaża strzeżona ale parę metrów dalej już nie ma :wink: A i tak nawet na tej co strzegą jest dużo psów i to jeszcze biegających luzem :-? Ja to Figę zawsze mam na smyczy nawet w wodzie, chociazby dla tego żeby nie biegała i nie sypała innych ludzi piachem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Na początku sierpnia jadę z chłopakiem, i Salmą oczywiście, na 10 dni nad jezioro do Wielenia.

W zeszłym roku byliśmy w Łasinie, była to pierwsza tak długa podróż Salci pociągiem, która minęła bez zarzutu :D Nie było problemu z psem, bo właściciele ośrodka uwielbiali psy. Na obiady chodziliśmy do Ustronia Morskiego, a Salma zawsze nam towarzyszyła. Jadaliśmy w ogródkach (pogoda była wymarzona) a Salcia w tym czasie spała pod stołem :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W sierpniu jedziemy nad morze (Międzyzdroje) ale niestety bez psinki :( . Dwa lata temu był z nami (też w Międzyzdrojach) i niestety nie było zbuyt dobrze, tzn. miałam problem czy brać go na plażę, wieczorem chcieliśmy iść do baru itd. Piesek zostawał w domku bo na szczęście on nie piszczy jak zostaje sam, ale cały czas miałam wrażenie że jest nieszczęśliwy. Gdyby to zależało tylko ode mnie to bym wybrała małą mieścinę tak, żeby pies mół iść z nami na plażę. Może kiedyś...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...