Jump to content
Dogomania

Wakacje z psem - Chorwacja


Moniqua

Czy zostawiłeś kiedyś psa w hotelu dla zwierząt?  

307 members have voted

  1. 1. Czy zostawiłeś kiedyś psa w hotelu dla zwierząt?



Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja z rodzinką i Mają mam w planach wypad w Góry :D oprócz tego nad jezioro do domku (ale bez Maji... :cry: ), ponieważ jedziemy ze znajomymi i dzieci jednej cioci strasznie boją się psów i nie mogliby pojechać jak byśmy zabrali moją suńkę... :( Przy wyjeździe nad jezioro wyjścia sa dwa: albo mój tata będzie sie nia opiekował (musi pracować w tym czasie, więc pojechac i tak nie może), albo ja zostane... Wtedy pojechali by tylko moja mama i brat... Musze się jeszcze zastanowić :) !!

Ale i tak bardzo cieszę się , że Maja pojedzie z nami w góry, pierwszy raz je zobaczy :P !!!

Dalmati & Maja

Link to comment
Share on other sites

zaba14

No to fajnie :wink: Acha i jeszcze jedno...przywieź z Czech jakąś pamiątkę, zrób jej fotke i pokaż nam!!!! hihi :lol:

Dalmati&Maja

No to suuper 8) Zastanów się jeszcze, masz dużo czasu :) Maja zobaczy jakie góry wielkieeee!! :P

My też planujemy wyjechac z Aricią w góry...tylko zastanawiam sie nad jednym. Czy kotke Fante tez mamy ze sobą wziąść??!!?? Bidabliu (tez kot) zostaje z moją babcią, a Fanta??!?? Może tez pojedzie w gory i dla niej będą dopiero wieeelkiee!!! :lol:

______________

Dominisia i moja charcica polska Ariczka :great: :bluepaw:

gg: 2560415

Link to comment
Share on other sites

Dalmati&Maja

No to suuper 8) Zastanów się jeszcze, masz dużo czasu :) Maja zobaczy jakie góry wielkieeee!! :P

My też planujemy wyjechac z Aricią w góry...tylko zastanawiam sie nad jednym. Czy kotke Fante tez mamy ze sobą wziąść??!!?? Bidabliu (tez kot) zostaje z moją babcią, a Fanta??!?? Może tez pojedzie w gory i dla niej będą dopiero wieeelkiee!!! :lol:

1. A Ty Dominika ( i inne osoby ) co mi byście radzili :) ?

2. A może weźmiesz wszystkie trzy? :lol:

Dalmati & Maja

Link to comment
Share on other sites

ja z moja sunia chyba wybierzemy sie na Mazury a konkretnie do Olecka.To bedzie w sierpniu a w lipcu do Szwajcarii (oczywiscie tej Kaszubskiej ha ha) nad jeziora, sara uwielbia wode ale wchodzi tylko tam gdzie czuje grunt. Oj oj nie moge sie juz doczekac!!!

pozdrawiam Beata & Sara

:ylsuper:

Link to comment
Share on other sites

Dalmati&Maja

No to suuper 8) Zastanów się jeszcze, masz dużo czasu :) Maja zobaczy jakie góry wielkieeee!! :P

My też planujemy wyjechac z Aricią w góry...tylko zastanawiam sie nad jednym. Czy kotke Fante tez mamy ze sobą wziąść??!!?? Bidabliu (tez kot) zostaje z moją babcią, a Fanta??!?? Może tez pojedzie w gory i dla niej będą dopiero wieeelkiee!!! :lol:

1. A Ty Dominika ( i inne osoby ) co mi byście radzili :) ?

2. A może weźmiesz wszystkie trzy? :lol:

Dalmati & Maja

Ja nie wiem co ci doradzić :)

O NIE!! Bidabliu nie nawidzi jeździć samochodem, a poza tym ja bym nie wytrzymała jechac z nim w jednym samochodzie!!!! aaa :o :great:

Z Fantą to jeszcze nie wiadomo :great:

A Arika jedzie z nami na 1000000% :great:

BeataKolodziejczak

No fo suuper :)

:hand:

______________

Dominisia i moja charcica polska Ariczka :great: :bluepaw:

gg: 2560415 :hand:

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem co ci doradzić :)

O NIE!! Bidabliu nie nawidzi jeździć samochodem, a poza tym ja bym nie wytrzymała jechac z nim w jednym samochodzie!!!! aaa :o :great:

Z Fantą to jeszcze nie wiadomo :great:

A Arika jedzie z nami na 1000000% :great:

Szkoda, że mi nie doradzisz... :)

A co ten Bidabliu takiego robi... :o ??

Czy to dlatego nie wiesz jak z Fantą bo jest jeszcze mała i nie wiesz jak się będzie zachowywać?? :D

Super!! I Arika i Maja będą miały pierwsze w życiu WAKACJE :P !!!!!

Dalmati & Maja

Link to comment
Share on other sites

Dominiko (od Ariki), mogę wiedzieć skąd masz swoją sunię?

My w tym roku ponownie jedziemy nad morze. W tamtym roku pojechaliśmy z moim chłopakiem do Łasina (k. Ustronia Morskiego) i była to pierwsza (ale jakze udana) tak długa podróż Salmy pociagiem :D Nie wiem gdzie spędzimy tegoroczne wakacje, ale podejrzewam że będzie to woj. zachodniopomorskie, gdyż im dalej na wschód tym zimniej :wink:

Link to comment
Share on other sites

Dominiko (od Ariki), mogę wiedzieć skąd masz swoją sunię?

My w tym roku ponownie jedziemy nad morze. W tamtym roku pojechaliśmy z moim chłopakiem do Łasina (k. Ustronia Morskiego) i była to pierwsza (ale jakze udana) tak długa podróż Salmy pociagiem :D Nie wiem gdzie spędzimy tegoroczne wakacje, ale podejrzewam że będzie to woj. zachodniopomorskie, gdyż im dalej na wschód tym zimniej :wink:

Arike mam z hodowli Sompolino :wink: A co??

:hand:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Miałam dylemat gdzie umieścić ten temat bo to nie tylko zachacza o wakacje ale także o rodziców. Byłam w schronisku niedaleko mnie gdzie były piekne pieski.Chciałam wziąść któregoś, rodzice wcześniej się zgodzili więc myślałam że wszystko pójdzie dobrze ale kiedy powiedziałam który mi sie podoba oni powiedzieli że na razie nie bo w lipcu( dokładnie 16)jedziemy na wakacje nad morze. Mieszkam niedaleko 2 godziny drogi na południe od Krakowa, a na wakacje jedziemy do Mielna. Jest to trochę daleko ale czy naprawdę dla dorosłego psa to jest taka ogromna odległość? Mój tata twierdzi że to stres dla psa, ale czy gdyby się zatrzymywać co jakis czas to czy naprawdę byłoby to aż takie męczące? Czytałam tutaj jak niektórzy pisali o wyprawie po szczeniaka i było to jeszcze dalej ! Poratujcie i pomóżcie

[Doklejone - Mod]

Link to comment
Share on other sites

Sama podróż nie powinna być niczym strasznym dla psa. Wszystko zależy jak lubisz spędzać wakaćje, np. jeśli przez cały wyjazd chcesz spędzić na plaży to pies nieczułby się zbyt dobrze (to zależy też od charakteru psa). Jeśli większość czasu będziesz poświęcać psu, tak żeby się do ciebie przywiązał, zaufał to nie widzę żadnych przeciwwskazań.

Link to comment
Share on other sites

Na pewno wiekszym stresem dla psa jest pozostanie w schronisku...

Ja jezdze z moja suka kilka razy do roku 1200 km tam i z powrotem i nie wyglada na zestresowana. Sama pcha sie do samochodu, uklada sie na swoim kocyku i spi. Wzglednie dostaje kosc, ktora sobie po drodze obgryza.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

siemanko wszystkim powiedzcie kochani gdzie spędzacie wakacje,i czy będziecie spedzać je z pupilkami czy raczej pozostawicie je w domu z ciocią wujkiem albo mamą hmmm?jak robicie co opowiadajcie

:D :D :wink:

[Doklejone - Mod]

Link to comment
Share on other sites

ja mam 2 tygodnie urlopu w lipcu i jeszcze nie wiem gdzie pojedziemy

chcialabym w koncu po raz pierwszy pojechac za granice i wygrzac sie na cieplym piasku bo w Polsce chyba w tym roku pogoda nie dopisze - ale nie wiem co w tym czasie zrobic z Soma bo moi rodzice jakos nie moga podjac decyzji czy zaopiekowaliby sie nia przez tydzien

gdyby to wypalilo to tydzien spedzilabym gdzies zagranica a kolejny tydzien w Polsce z psem (Mazury lub morze)

a gdy ten plan nie wypali to pojedziemy z sunia na 2 tygodnie albo na Mazury albo nad morze albo tu i tu

tylko mam pewne obawy co do tego wyjazdu bo to moj pierwszy pies i pierwsze wspolne wakacje - i nie wiem jak to bedzie z organizacja calego pobytu, tzn. znalezienie kwatery, ew. kajaki lub inne rozrywki i np. wieczorne wypady np. na disco

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...