Jump to content
Dogomania

co na sierść najlepsze???


gmail

Recommended Posts

Mili,


uprzejma prośba - dajcie prosze znać, czy i co dajecie swoim diabełkom w zwiazku z sierscią - co by ładna, błyszcząca i gładka była...
Moje szczeście ma już skończone 8 lat (a nawet w listopadzie bedzie miał 9!) dostaje Orijena i wiem, ze być moze, ta troszkę gorsza sierść jest spowodowana jego - jak by nie było - dojrzałym wiekiem...
Ale pomimo to chciałam zapytać co doradzacie - co dajecie swoim bestiom :diabloti:
dodam jedynie, ze Matrix (bo tak ma na imię...) ma maść czarną z ciemnorudymi pręgami...

z góry dziękuję pięknie zw wszelkie sugestie!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja podaję Algolith firmy Beaphar i jestem zachwycona efektami. W ciągu niecałych dwóch tygodni pies nabrał niesamowitego połysku, błyszczy się jak wysmarowany masłem. A ponieważ Algolith bardzo korzystnie działa na pigment-dosłownie "wyciągnął" wszystkie pręgi, na codzień słabo widoczne. Teraz zaś pysznią się wyraźnie, uwidoczniły się nawet te, o których nie miałam pojęcia, że istnieją.
Ważne-Algolith to sproszkowane algi morskie i nie każdy pies będzie chciał to jeść. Mój akurat za tym przepada-czy to dosypane do karmy, czy jako deser zmieszane z łyżką śmietany lub jogurtu naturalnego. Ale są psy, którym to nie podejdzie. A opakowania są tylko 0,5 kg.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...