Jump to content
Dogomania

Dla zabawy znęcał się nad kotem


Jenny19

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kasyoshi']Witam :)
Od dłuższego czasu wraz z moja dziewczyna zastanawialismy sie nad adopcja jakiegos kotka . Ostatecznie chcielismy zaczekac z podjeciem jakis konkretniejszych decyzji do pazdziernika (jestesmy studentami) , ale to co ujrzelismy wczoraj nas zszokowalo. Wedlug nas oprawce trzeba ukarac... Ale kotka tez trzeba zapewnic nowy dom i w zwiazku z tym bylibysmy chetni przygarnac jednego :)[/quote]

Super propozycja:)Tylko problem w tym, ze do czasu postepowania karnego kotki w dalszym ciagu naleza prawnie do tamtych 'wlascicieli'. Schronisko wystepujace jako strona pokrzywdzona w sprawie, sprawuje teraz prawna opieke nad zwierzetami do czasu zakonczenia calego procesu.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Lepiej żeby się teraz nie zrzekali praw bo jeśli kotki zachoruja badz okaze sie, ze potrzebuja jakiejs ingerencji weterynarza wtedy dla nich bedzie dodatkowe obciazenie finansowe bo beda musieli pokryc te koszty. Biorac pod uwage, ze jesli w ogole chlopak poniesie jakies prawne konsekwencje bedzie to wymiar kary minimalny tym bardziej, ze jest nieletni:roll: Albo bedzie mozna ich obciazyc jakas suma pieniezna za pobyt kociat w schronisku. Nasz prezes z PiSdZ bedzie teraz skladal pismo z prosba o przeniesienie kociakow na nasza organizacje i wtedy MArtik bedzie mogla wziac kociaka na tymczas;) Ale jesli zostanie juz wydana decyzja administracyjna rozpatrzona pozytywnie i kociaki beda pod nasza opieka wtedy jest wszystko z nami do dogadania w sprawie adopcji;)

Link to comment
Share on other sites

powiedzcie mi co się dzieje na tym świecie :( :placz::placz::placz:
[url=http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090813/SANOK/519054824]Sanok: Dwaj mężczyźni z zimną krwią zabili psa, bo zagryzł królika - 13 sierpnia 2009[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']a ja niestety mam swoją wersję tego.. Skad przypuszczenie, ze to kociak z filmiku :(
Skoro są dwa mogło być ich więcej, jak to w normalnym miocie..... Nie sadze, ze tamten maluch przeżył starcie z psem :(
A,że ten jest podobnego koloru to dlatego stwierdzili, że to ten :( A o tamtym czarnym pisali, ze jest ranny w łapkę...MARTIK, to prawda???

[url=http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88721,6922740,Domowe_zwierzeta___kochamy_i____katujemy_.html]Domowe zwierzęta - kochamy i... katujemy | wideo - kotek, okrutnicy, filmik z internetu, ochrona zwierząt[/url]


natomiast tu jest coś gorszego.... (po angielsku) naprawde koszmarne :(
[url=http://www.liveleak.com/view?i=431_1232680237]LiveLeak.com - KITTENS used as bait for sharks and marlin![/url][/QUOTE]
O matko własnym oczom nie wierzę oglądając ten filmik.... teraz to już nic nie widzę bo ryczę ... Dlaczego????

Link to comment
Share on other sites

No chwilę trwało zanim się pozbierałam po obejrzeniu filmu. Mam dwa koty (roczny kocurek i trzymiesięczna kotusia), oba z "ulicy". Znalazłm domki (z pomocą koleżanki z pracy) dla rodzeństwa mojej małej.Widząc to przerażone kocie na filmie , ten straszny hak, te kolejne kociątka w pojemniku i tych "paniczyków" na łodzi ... to irracjonalne ale chciałm tam biec i ... sama nie wiem co ! Nie, nie mogę oglądać takiego okrucieństwa. Rozwla mnie to, że wobec każdego przejawu bestialstwa jest się prawie bezsilnym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']powiedzcie mi co się dzieje na tym świecie :( :placz::placz::placz:
[URL="http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090813/SANOK/519054824"]Sanok: Dwaj mężczyźni z zimną krwią zabili psa, bo zagryzł królika - 13 sierpnia 2009[/URL][/quote]

To się po prostu w pale nie mieści ! Brak mi słów !

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj na wp.pl pisało, o mężczyźnie, który zabił na oczach własnej córki jej kotka. Rzucił nim o ścianę. Został skazany na 7 miesięcy w przymusowym obozie pracy. Działo się to w Rosji. Jak to jest, że niby jesteśmy bardziej cywilizowani, "zachodni", a jednak u nas za coś takiego pewnie sprawca nie poniósł by żadnej kary, ewentualnie te kilkaset złoty grzywny, a tam za zamordowanie kotka- 7 miesięcy przymusowej pracy. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natiimar']no i cóż mu zrobią? Postrasza odpowiedzialnościa i puszczą wolno. To polska, tutaj złoczyńcy sa chronieni, nie wiecie o tym?
A chłopak będzie miał kolejną frajdę przy popisywaniu sie przed kolegami, jak to z panami policjantami na komendzie rozmawiał.
Nie spodziewajcie się dobrej końcówki. To polska....[/quote]

[size=6][b]
[color=darkorchid]święta prawda.[/color][/b][/size]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koleżanka mi wspominała o tym przypadku bestialstwa jakiegoś gnoja:angryy: nie chciałam oglądać filmiku ,ale bez niego dla mnie sprawa jest poważna. Dobrze ,że kociak żyje i mam nadzieję ,że znajdzie normalny dom...
A ten gnojek powinien sam przeleciec przez tą maszynę i zostac pogryziony najlepiej przez krokodyla:diabloti::diabloti: mimo ,że sama od niedawna jestem pełnoletnia to muszę skrytykować dzisiejszą gówniarzerię:mad: z małymi wyjątkami dzisiejsze dzieciaki są coraz gorsze i nie mają ,żadnej wyobraźni i poszanowania dla jakiegokolwiek życia:angryy::mad: Po prostu czysty egoizm:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Może to nie jest istotne dla całej tej makabrycznej sprawy, ale proszę założyciela/lkę wątku o usunięcie tej Bydgoszczy w tytule. Cała rzecz miała miejsce we Wtelnie, a to mała mieścina,którą z Bydgoszczą łączy to,że leży w woj.kujawsko-pomorskim.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

zaczyna się coś zmieniać w polskim prawie:

[url=http://www.tvn24.pl/12690,1617989,0,1,utopil-kota-na-oczach-6_latki-pojdzie-do-wiezienia,wiadomosc.html]Utopił kota na oczach 6-latki. Pójdzie do więzienia - Polska - Informacje - portal TVN24.pl - 05.09.2009[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...