Jump to content
Dogomania

Dla zabawy znęcał się nad kotem


Jenny19

Recommended Posts

Nie martwcie się.. Kot a właściwie koteczka już bezpieczna, smutna, bardzo obolała, przygnębiona ale najważniejsze że zyje, nie ma poważniejszych obrażeń, 2 jest w dobrym stanie, są w schronie chcemy je jutro wyciągną po takim przeżyciu zasługuja na spokój i duzo miłości, zrobiłam zdjęcia później wrzucę

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja niestety mam swoją wersję tego.. Skad przypuszczenie, ze to kociak z filmiku :(
Skoro są dwa mogło być ich więcej, jak to w normalnym miocie..... Nie sadze, ze tamten maluch przeżył starcie z psem :(
A,że ten jest podobnego koloru to dlatego stwierdzili, że to ten :( A o tamtym czarnym pisali, ze jest ranny w łapkę...MARTIK, to prawda???

[url]http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88721,6922740,Domowe_zwierzeta___kochamy_i____katujemy_.html[/url]


natomiast tu jest coś gorszego.... (po angielsku) naprawde koszmarne :(
[url=http://www.liveleak.com/view?i=431_1232680237]LiveLeak.com - KITTENS used as bait for sharks and marlin![/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']a ja niestety mam swoją wersję tego.. Skad przypuszczenie, ze to kociak z filmiku :(
Skoro są dwa mogło być ich więcej, jak to w normalnym miocie..... Nie sadze, ze tamten maluch przeżył starcie z psem :(
A,że ten jest podobnego koloru to dlatego stwierdzili, że to ten :( A o tamtym czarnym pisali, ze jest ranny w łapkę...MARTIK, to prawda???

[url=http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88721,6922740,Domowe_zwierzeta___kochamy_i____katujemy_.html]Domowe zwierzęta - kochamy i... katujemy | wideo - kotek, okrutnicy, filmik z internetu, ochrona zwierząt[/url]


natomiast tu jest coś gorszego.... (po angielsku) naprawde koszmarne :(
[URL="http://www.liveleak.com/view?i=431_1232680237"]LiveLeak.com - KITTENS used as bait for sharks and marlin![/URL][/quote]
Czarnulek się dobrze czuje, mu nic nie dolega..nie wiem czy to ten kot..nie martw mnie:placz:, wygląda jak po "przejściach" ale 100% pewności nie mamy że to ten akurat:-( , film nie pokazuje go niestety wyraźnie, na moje to trochę się zdziwiłam, że po takim wyrzucie nie jest połamany ale koty są często bardzo wytrzymałe...w miocie często jest rodzeństwo do siebie podobne więc nie wiem:-(

Link to comment
Share on other sites

Czarny kociak jest w lepszej kondycji od tego z filmiku. Stawał na wszystkich łapkach więc wątpie, że ma jakieś poważniejsze uszkodzenia. Bardziej nas martwi osowiałość trikolorki. Policja chociaz w tym wypadku spisała się bardzo dobrze. Atak ze strony jamnika wyglada dosc powaznie ale jak widac na nagraniu macha przy tym ogonem, co moze wskazywac na 'przyjazne podgryzanie'. Trikolorka jest wlasnie taka wytarmoszona i obolala, na moje to na pewno kociak z nagrania i obawiam się, ze wiecej niz raz byla przepuszczana przez ta maszyne...

Link to comment
Share on other sites

bardzo jest smutna zaraz wrzucę inne zdjęcia cos mi ciężko idzie bo imageshac zamula, na każdym foto tak wygląda, stroni od człowieka jak ją wyjmowałyśmy z koszyka to zaraz tam sama wracała, choc jak sie ją już zaczęło głaskac to nawet się nachylała tak pod ręke i mruczala, jest urocza, tyle przeszła a taka kochana:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']kurcze.. moze rzeczywiscie jest połamana :( :placz:[/quote]
wet twierdzi że nie ja też ja wymacałam całą, wyginałam przy żadnym ucisku nie miaukneła i się nie wyrywała, jak by było cos połamane to przy ucisku mojej ręki bym widziała po kocie gwałtowną reakcje i u niej nie było ale brzuch dość twardy miała choć tez nie waidomo jakie jedzenie dostawala przypuszczac można że fatalne więc akurat brzuch może być nieciekawy...

Link to comment
Share on other sites

Witam :)
Od dłuższego czasu wraz z moja dziewczyna zastanawialismy sie nad adopcja jakiegos kotka . Ostatecznie chcielismy zaczekac z podjeciem jakis konkretniejszych decyzji do pazdziernika (jestesmy studentami) , ale to co ujrzelismy wczoraj nas zszokowalo. Wedlug nas oprawce trzeba ukarac... Ale kotka tez trzeba zapewnic nowy dom i w zwiazku z tym bylibysmy chetni przygarnac jednego :)

Link to comment
Share on other sites

Cudne kociątko. Zasługuje na dobry domek i wielką miłość. Jeden domek już się zgłosił :)
Wciąż zadaję sobie pytanie "dlaczego?" Dlaczego ludzie są tak okrutni ? Po co to robią ? Czy nie zdają sobie sprawy, że zwierzaczek też czuje....
W tvn w reportażu o tym kotku wspomniano o mężczyźnie (spod Szczecina chyba), który zwabiał do siebie psy i je zabijał. Czy ktos jest w stanie odpowiedziec DLACZEGO ????

Link to comment
Share on other sites

Obejrzałam ten filmik z poprzedniej strony, gdzie kociaki używa się na przynętę do połowów, to straszne, gdzie tak jest i pozwalają na to? Nie spałam całąnoc, oczy tego czarnuszka widzę bez przerwy. Jeszcze nakręca się film, mam nadzieję, że wkroczyły w to jakieś instutucje obrony zwierząt. To jest potworne....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']a ja niestety mam swoją wersję tego.. Skad przypuszczenie, ze to kociak z filmiku :(
Skoro są dwa mogło być ich więcej, jak to w normalnym miocie..... Nie sadze, ze tamten maluch przeżył starcie z psem :(
A,że ten jest podobnego koloru to dlatego stwierdzili, że to ten :( A o tamtym czarnym pisali, ze jest ranny w łapkę...MARTIK, to prawda???

[URL="http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88721,6922740,Domowe_zwierzeta___kochamy_i____katujemy_.html"]Domowe zwierzęta - kochamy i... katujemy | wideo - kotek, okrutnicy, filmik z internetu, ochrona zwierząt[/URL]


natomiast tu jest coś gorszego.... (po angielsku) naprawde koszmarne :(
[URL="http://www.liveleak.com/view?i=431_1232680237"]LiveLeak.com - KITTENS used as bait for sharks and marlin![/URL][/quote]


[B]Asior [/B]! :-(:-(:-(:-(
[B]Red,[/B] ja też widzę cały czas oczy tego udręczonego , maleńkiego kotka:-(, nie rozumiejącego co za potworność ludzie mu wyrządzają....:angryy::angryy: Ci pseudoludzie jeszcze się cieszą z udanego połowu....:angryy: Tak strasznie i perfidnie umęczony kociak.... :-(:-(
Dlaczego ? Pytanie bez odpowiedzi....
Mają kasę ale nie mają sumienia, wrażliwości i empatii :shake:.

Chciałabym adekwatnej do ogromu cierpienia kotków, kary dla nich i dla sprawcy z Bydgoszczy, trudno, chyba odzywa się moja mściwość? Niech odpowiedzą za zbrodnię na żywej istocie !

Link to comment
Share on other sites

Obejrzałam filmik do momentu gdzie widziałam kotka i w czyjejś dłoni haczyk , nie moge na to patrzeć . Moja znajoma znalazła gdzies na wsi kotkę z kociętami więc je przygarnęła , mieszka na wsi ma podwórko , szukała domu dla kociąt i czasmi pytała ludzi znajomych czy nie chcieli by przygarnąć malucha . Usłyszał to jeden chłopak i spytał czy on by mógł wziąc matkę maluchów bo on ma czereśnie i wsadziłby ja w klatkę głodził i postawił na drzewie , jak ona by miauczała to by mu szpaki owocu nie zjadały . Nie napiszę co powiedziała mu moja znajoma , bo to były ostre słowa ale zasugerowała żeby sobie "cos" przycinał klatka to jak bedzie się darł to napewno ptaki uciekną . Znowu kiedys słyszałam że wpuszcza się kota do komina , pali w piecu i kot czysci komin . Wogóle skąd taka znieczulica , pomysły i takie bzdurne komentarze. Ale wiecie co ja myślę , że to jest chyba od dzieciństwa tak wpajane że zwierze nie czuje i mozna robić co sie chce z nim .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...