Jump to content
Dogomania

Dla zabawy znęcał się nad kotem


Jenny19

Recommended Posts

Znalazłam na wykopie filmik, na którym jakiś młody zwyrodnialec wrzuca małego kotka do dmuchawy na zboże, a na koniec jakby było mało na kociaka rzuca się jamnik:angryy:

link do filmiku, a właściwie kopii bo chłopak usunął filmik- uprzedzam drastyczne:
[U][URL="http://w446.wrzuta.pl/film/ayA3MflXHlO/kopia_filmiku_od_mlodysiuz_-_skasowany_z_youtube"]Wrzuta.pl - Kopia_filmiku_od_mlodysiuz - skasowany z youtube[/URL][/U]

i link do wykopu, na szczęście użytkownicy wykopu zaczęli działać, po rejestracji samochodu zorientowali się że chłopak jest z Bydgoszczy, znaleźli nawet jego profil na naszej klasie, email i numer gg i skontaktowali się z TOZ-em, wysłali też filmik min do TVN, mam nadzieję, że ten zwyrodnialec zostanie ukarany:shake:

[URL="http://www.wykop.pl/link/222020/michal-i-jego-zabawy"]Wykop.pl - Michał i jego zabawy[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie rozumiem, skąd w ludziach tyle brutalności. Ostatnio czytałam o człowieku, który zamknął spaniela w windzie i podpalił...
Z nudów? Skoro tak niech znajdą rownemu sobie przeciwnika, a nie krzywdzą bezbronne zwierzęta.

i nie chcę już słyszeć, że słowo "człowiek" brzmi dumnie. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Kociaki podobno trafiły do bydgoskiego schroniska dla zwierząt.

"Chłopaka, który wrzucał kota do dmuchawy, udało się namierzyć po rejestracji auta, które zostało uwiecznione na filmie, na którym widać, jak 16-latek znęca się nad kotem. Okazało się, że właściciel auta mieszka w jednej wsi niedaleko Koronowa.

- Natychmiast w to miejsce skierowano śledczych, którzy dokonali oględzin i przesłuchali świadków. Z gospodarstwa zabrano dwa kotki, w tym jak wstępnie ustalono również to zwierzę, które sfilmowano. Czworonogi trafiły pod opiekę weterynarza - powiedziała Monika Chlebicz, rzeczniczka bydgoskiej policji."
[url]http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,6921143,Zatrzymano_16_latka__ktory_znecal_sie_nad_kotem.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Boze.... :placz:
na szczęście kotek przeżyl i jest juz bezpieczny..
brawa dla ludzi ktorzy pomogli kotkowi i teraz chlopak MUSI podniesc kare !!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]
wiesz.. to tylko przypuszczenie... kotków było więcej..., dwa oni zabrali.. jeśli to jeden miot, to mogło być więcej burych kotków.. Wg mnie maluch tego nie przeżył :( a jeszcze ten jamnik go dopadł... :(

A pisali jeszcze, ze ten drugi kotek czarny był ranny w łapkę :(

Link to comment
Share on other sites

No i cóż mu zrobią? Postrasza odpowiedzialnościa i puszczą wolno. To Polska, tutaj złoczyńcy sa chronieni, nie wiecie o tym?
A chłopak będzie miał kolejną frajdę przy popisywaniu sie przed kolegami, jak to z panami policjantami na komendzie rozmawiał.
Nie spodziewajcie się dobrej końcówki. To polska....

Link to comment
Share on other sites

Jedyna nadzieja w tym, że inni ludzie dadzą im odczuć co zrobili... bo oczywiście w sprawiedliwy wyrok nie wierzę. Skoro ci, którzy podpalili i zakatowali szczeniaka huskiego się wykpili to nie sądzę, żeby tutaj zapadł skazujący wyrok...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...