Jump to content
Dogomania

1 MAJA- XIX Ogólnopolska Wystawa ON-ków Długowłosych


in_a

Recommended Posts

Pragnę poinnformować, że w dniu 01.05.2005 roku odbędzie się XIX Ogólnopolska Wystawa Owczarków Niemieckich Długowłosych

Wystawa odbędzie się w Szczyrku pod Estradą Skalite.

Organizatorem wystawy jest Śląskie Biuro Terenowe ZWIĄZKU OWCZARKA NIEMIECKIEGO DLUGOWŁOSEGO W POLSCE.

W programie przewidziane są pokazy tresury psów Policyjnych, GOPR oraz Naszego Związku, oraz liczne atrakcje i niespodzianki . Ponadto odbędzie się zbiórka pieniężna na potrzeby Schroniska dla Zwierząt w Bielsku-Białej połączona z licytacją pieska z tejże placówki.

Zainteresowanych serdecznie zapraszam :)

Link to comment
Share on other sites

Adda, przyjedz to zobaczysz 8) Nie wiem co miałaś na myśli pytając czy tak samo,ale napewno dużo ciszej i bez "tratowania" publiczności. Oczywiście owczarek niemiecki długowłosy takze jest oceniany w ruchu, tak jak krótkowłosy, ale u nas obywa się bez tego całego cyrku, który widuję na innych wystawach.Poprostu jest normalnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']A czy ON-y długowłose (które mi się podobają) są wystawiane tak jak krótkowłose na naszych wystawach?[/quote]
Byłam,widziałam :D DON-ki są wystawiane bez podwójnego handlingu.
Ringi są baaardzo obszerne,więc wystawcy muszą się sporo nabiegać :D
Nie ma takiego jazgotu jak przy ringu ON-ków.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...