Jump to content
Dogomania

Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)


asiunia

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Halo,halo żyjemy :D ale mało czasu u mnie więc i rzadko zaglądam :/ praca,dom i pisanie magisterki mnie wykańcza :/ Olinio zaczął 11 miesiąc swojego dzidziusiowatego życia,przy meblach pięknie chodzi,na czworakach zasuwa z prędkością światła i wszędzie się wspina. Trzeba mieć oczy naokoło głowy żeby za nim nadążyć :) Paczek pogodził się z rolą maskotki i pluszaka do tarmoszenia :)
[img]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/393052_686630311363236_472394070_n.jpg[/img]
[img]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/p206x206/600297_663515900341344_2087123102_n.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia'] Paczek pogodził się z rolą maskotki i pluszaka do tarmoszenia :)
[/QUOTE]

Halo halo witam się:) Skąd ja to znam:) To szybko Olinio rusza, zacznie się ściąganie z mebelków wszytkiego. Trzymam kciuki za pracę! Buźka!

Link to comment
Share on other sites

U mnie Tora i Lumpek, to są tak wytarmoszone przez Theosia, że dziwię się, że te zwierzęta maja taką cierpliwość :roll::evil_lol:

Kurcze, ale Ci Olaf rośnie :crazyeye: Theoś pełza po podłodze (chyba nie będzie raczkował) i robi to tak szybko, że szok :D A jak zapierdziela jak wie, że ktoś go goni :evil_lol: Tylko nadal Theoś nie usiadł z pozycji leżącej :shake: Więc o chodzeniu na roczek mogę zapomnieć ;) Ale Theoś kawał chłopa: ma 79cm i waży 10,6kg :) A ile waży/mierzy Olaf?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']U mnie Tora i Lumpek, to są tak wytarmoszone przez Theosia, że dziwię się, że te zwierzęta maja taką cierpliwość :roll::evil_lol:

Kurcze, ale Ci Olaf rośnie :crazyeye: Theoś pełza po podłodze (chyba nie będzie raczkował) i robi to tak szybko, że szok :D A jak zapierdziela jak wie, że ktoś go goni :evil_lol: Tylko nadal Theoś nie usiadł z pozycji leżącej :shake: Więc o chodzeniu na roczek mogę zapomnieć ;) Ale Theoś kawał chłopa: ma 79cm i waży 10,6kg :) A ile waży/mierzy Olaf?[/QUOTE]

mój syn najpierw stanął na nogi a potem dopiero usiadł :lol:
jeśli się niepokoisz zawsze można skonsultować ze specjalistą ale każde dziecko inaczej się rozwija

Olafek jest super i Asiu fajnie w okularkach wygląda i dobrze że szybko się przyzwyczaił :cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']mój syn najpierw stanął na nogi a potem dopiero usiadł :lol:
jeśli się niepokoisz zawsze można skonsultować ze specjalistą ale każde dziecko inaczej się rozwija
[/QUOTE]

Na razie się zbytnio nie martwię ;) Theoś jest duży jak na swój wiek, więc mięśnie potrzebują więcej czasu ;)
Wiem, że każde dziecko się rozwija swoim tempem i dzięki Bogu :) Inaczej bym chyba już ze stresu umarła :D

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...