Jump to content
Dogomania

Pro PAc


Epona

Recommended Posts

Witam!
Czy ktoś z forum ma może doświadczenie z karmą Pro Pac? Byłam na wystawie, dostałam próbkę i ulotkę, mojej suce smakuje, a jako że ostatnio przekombinowała i nadwyrężyła sobie staw wet zalecił karmę z dużą zawartością chondroityny i glukozaminy. Na razie mała zajada gotowane z Canivitonem i Brit Large Breed, jednak jeśli bede dalej chciała robić frisbee i agillity, to powinnam dawać coś, co zwiększy szybkość odbudowy chrząstki stawowej. Pod względem ilości białka karma wypada prawie identycznie jak Brit, ale ma dużo pierdół w skladzie ;) i zawartośc chondroityny i glukozaminy prawie 2 razy wyższą niż brit... Przy tym na moją sukę (30kg) dawka jest podobna jak przy bricie, cena za kilogram jak na karmę superpremium niewygórowana, więc finansowo chyba mnie nie zabije :evil_lol:, a na pewno wyjdzie taniej niż Caniviton+Brit no i pewno zdrowiej dla ukł. pokarmowego. Czy ktoś karmił tym psa?

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie też było za drogo, ale jeśli mała będzie musiała mieć więcej glukozaminy to wyjdzie mi taniej niż na canivitonie.... :-( a wet polecała Royala, ale Royal po pierwsze chyba nie najlepszy, po drugie cenowo :roll:...

Link to comment
Share on other sites

Karmiłem Pro Pac ponad 14 miesięcy Large Bred Adult,karma odjazdowa pod każdym względem Moja Tosa Inu pięknie po niej wyglądała.Zrezygnowałem ,bo sporo podnieśli ceny ,ale karma kozacka!!!
Caniviton to pułapka,i strasznie wolno działa -Ttrzeba było Arthroflex 3 tygodnie i pies staje na łapy:multi:
Pozdrawiam Gatuso i 4 psy (Molosy)
Obecny Royal to padaka a w dodatku sztuczne dodatki BHA I BHT

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...