Jump to content
Dogomania

Celje 2CACIB 26,27.09.2009, Jak zrobić championat na Słoweni.


Ela.B

Recommended Posts

Szukam osób, które mogłyby mnie zabrać na tą wystawę. Proszę też o kontakt osoby, które jak ja nie mają samochodu, a chciałby pojechać. Kiedy jest kilku zainteresowanych można pomyśleć o jakimś alternatywnym rozwiązaniu.
Życzę wszystkim sukcesów na ringach;)
Informacje o wystawie są na stronie: [URL="http://www.slo-dogs.com"]www.slo-dogs.com[/URL]
Zgłoszenia są przyjmowane do 10 września.
Do 31 sierpnia opłata wynosi 45 euro za jedną wystawę. Po tej dacie 50 euro.
Można zapłacić na miejscu - na wystawie.

[FONT=Times New Roman][B] [FONT=Times]Młodzieżowy: [/FONT][/B] [FONT=Times]3 CACJ (w tym przynajmniej jeden na wystawie międzynarodowej) od 2 sędziów, można zamienić 1 CAC uzyskany do wieku 24 miesięcy na CACJ[/FONT]
[B] [FONT=Times]Champion : [/FONT][/B] [FONT=Times]4 CAC (w tym przynajmniej dwa na wystawie międzynarodowej ) od 4 sędziów, odstęp pomiędzy pierwszym a ostatnim CAC musi wynosić co najmniej 1 rok i 1 dzień[/FONT]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Trzeba kliknąć angielską wersję strony, następnie kliknąć "entry form" i tam jest zamieszczona informacja o płatnościach - jest podana data płacenia 26.09 czyli data wystawy. Nie dzwoniłam do nich jeszcze, a zawsze na wszelki wypadek lepiej to zrobić, ale założyłam, że taka informacja oznacza, że można zapłacić na wystawie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,
poszukuję miejsca dla jednej osoby z jednym średniej wielkości psem (suczka) na wystawy do Celje. Pies podróżuje albo ze mną na tylnym siedzeniu albo pod nogami, gdy siedzę obok kierowcy. Może też jechać w klatce w części bagażowej. Jest bardzo grzeczny w czasie podróży.

Jestem z Chrzanowa (w połowie drogi między Katowicami i Krakowem). Mogę ewentualnie dojechać gdzieś na trasie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Od nas w drugi dzień wystawy:
[SIZE=2][B]BAFFI Shadow Dog - dosk.1, NDSwR, CWC, CACIB, BOB!!![/B][/SIZE]

W tym dniu Baffi zdobyła swojego ostatniego caciba potrzebnego do tytułu interchampiona! [COLOR=Black]A więc Baffi[/COLOR] [B][COLOR=Red]Międzynarodowym Championem Wystawowym C.I.E.[/COLOR][/B] :loveu:

ogromniaste gratulacje! :multi:

[img]http://img18.imageshack.us/img18/4796/baffislowenia.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

:multi: [COLOR=red][B]GRATULUJE !!!![/B][/COLOR] BAFII - piekna i wspaniała suka - była to dla mnie ogromna przyjemność móc ją wystawiać :)))

my tez troszke poszalałysmy

[B]I dzień[/B]
Blue - CAC, CACIB, [COLOR=red][B]Ch Słowenii[/B][/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black]Paige (córka Sheiny) - wybitnie obiecujaca BOB baby - na BIS spóźniłyśmy się :p[/COLOR]
Casy - zw. mł NJwR [COLOR=red][B]BOB - III BOG!![/B][/COLOR] na juniory już nie zostawałam
[COLOR=black]Sheina - CAC, resCACIB [/COLOR][COLOR=red][B]Ch Słowenii[/B][/COLOR]


[B]II dzień[/B]
Blue - CAC, CACIB
Paige (córka Sheiny) - wybitnie obiecujaca BOB baby
Casy - zw. mł NJwR

Sheiny - już nie pokazywałam ponieważ tak naprawde nie jest w kondycji wystawowej i dzieki temu suczka czeska skonczyła Ch

zaraz po ocenach ruszyłysmy do domu :))

[B]dziękuję wszystkim za pomoc i wspólnie bardzo fajnie spędzony czas[/B] :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...