Jump to content
Dogomania

Warszawa międzynarodówka 9-10 lipca


Kachna

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lara']ale znane juz jest miejsce wystawy

Międzynarodowa Wystawa Psów w Warszawie odbędzie się w dniach 9-10 lipca 2005r. na terenie Ośrodka Szkoleniowo-Sportowego Wojskowej Akademii Technicznej przy ul. Kartezjusza 1 w Warszawie

super miejsce! w zeszlym roku tez tam byla wystawa lipcowa.[/quote]

Jak dla mnie to nienajlepsze miejsce. bardzo ciasno, nie ma miejsc gdzie można by sopbie z psem przysiąść ( jednego roku lało a w zeszłym roku było aż za słonecznie ). Ciasno m/dzy ringami. Na krajówce jest mniej psów i to, że teraz będa 2 dni to nie zmniejszy tłoku na niezbyt dużym boisku.
Szkoda, liczyłam na teren wyscigów.

Jeszcze dla ułatwienia lokalizacji, Kartezjusza to jest ulica w bok od Kocjana ( przy Kocjana jest sąd ).

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam dzisiaj do ZK w Warszawie - Pani powiedziała mi że starają się aby obsada sędziowska była taka jak miała być w kwietniu ale nie mają potwierdzeń od wszystkich sędziów. Obsada ostatecznie powinna być ustalona do końca przyszłego tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

[color=blue]No my już wiemy, że nam obsada sędziowska się nie zmieniła, ponoć p.Semik potwierdziła przyjazd na wystawę, pozostało dosłać zgłoszenie.
Poważnie aż tak źle jest na tym stadionie? Skoro narzekacie na krajówkę, to jak będzie wyglądała międzynarodówka!!![/color]

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, może i nie tak źle ale napewno nie jest to miejsce na międzynarodówkę. Dojazd jest kiepski , w miejscu gdzie jak mówi mój wujek "wrony juz zawracają" Ja sama jeżdzę tam z planem miasta rozłożonym na kolanach. Miejsc do parkowania mało, jak ktos zna okolice to może i coś znajdzie. Stadion mały, mniejszy niz teren w Łodzi i prawie nie ma zacienionych miejsc. Generalnie moim zdaniem Wyscigi były o niebo lepsze. Nie wiem czemu z nich zrezygnowano, bo jeszcze kilka lat temu to tam odbywały sie wystawy (kiedyś, dawno temu nawet międzynarodowa). Pewnie chodzi o koszty a Oddział i tak jest już "do tyłu" po odwołaniu wystawy kwietniowej. Szkoda

Link to comment
Share on other sites

Ciągle ktoś narzeka na oddział warszawski i wystawy w warszawie. Jezdzę tanm od lat i nie widzę specjalnych różnic z innymi wystawami. Ale dziwne ,ze Warszawa ciagle sie nie podoba. Uwazam,ze teren na AWF jest duzo lepszy niż mają inne oddziały , ale nikt nie narzeka na nie.Czy w Spodku jest [color=darkblue][/color] luzniej niż na torwarze? Chyba nie , tu też jest bardzo ciasno, ale nikt nie płacze. Dajcie sobie spokój z narzekaniem na Warszawę lub przestancie tam jezdzić.

Link to comment
Share on other sites

Mati, to nie to że się nie podoba, bo w porównaniu z innymi to moje rodzinne miasto wypada OK, przynajmniej od strony organizacyjnej. Poprostu uważam, że Wyścigi były lepszym miejscem niż stadion WAT który o ile jest w porządku na krajówkę to na miedzynarodową moim zdaniem nie pasuje. Obym się myliła.

Link to comment
Share on other sites

ja tez mysle, ze to kwestia kosztow i dlatego Wyscigi odpadaja.... :( Wynajem jakiegokolwiek warszawskiego obiektu to pewnie ogromne koszta dla oddzialu, niestety u nas wszystko drogie.... :( A odwolana kwietniowa wystawa to powazny strata finansowa.... W sezonie przeciez Wyscigi normalnie dzialaja, jest pelno imprez "konskich" i doprawdy rozumiem, ze moze byc klopot z wynajmem Wyscigow na wystawe 2 dniowa :-? Z dwojga zlego wole stadion WATu niz feralny "salon wystwowy" przy Bokserskiej gdzie parkingi byly na wysypisku zlomu i wegla.... :-? :wink: W zwiazku z tym prosze o nienarzekanie :D

aha.... nadal nie wiem nic o skladzie sedziowskim... :-?

Link to comment
Share on other sites

Mati,
ja jestem z wawy i mam porównanie....
Co do wyscigów, to wiem, że się starali, widac nie wyszło, może w tym terminie zajęte lub za wysokich kosztów zażądali ? Nieważne.

Teraz ciekawi mnie obsada sędziowska.

Link to comment
Share on other sites

a mnie sie dzis snilo, ze dzien przed wystawa dowiedzialam sie, ze jednak wystawa odbedzie sie nie na WATie tylko na Wyscigach i mialam za zadanie poinformowac wszystkich wystawcow o tym fakcie... :ylsuper: w 1 dzien :D meczacy byl to sen, hi hi

tez czekam na obsade, w pn bede w oddziale to znow bede probowac sie czegos dowiedziec :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Z tego co mi wiadomo, kiedyś jak wyścigi były "państwowe" to mogli z nich korzystać wszyscy "np. wystawy". Teraz już nie są państwowe i wystawey nie wchodzą w gre.[/quote]
Wyścigi nadal należą do skarbu państwa i dlatego jest tam taki bu.... Faktycznie są nie wiadomo czyje i jakie, dlatego m.in. nadal nie rozpoczął się sezon wyścigowy (zazwyczaj zaczyna się pod koniec kwietnia). W sezonie jednak odbywają się tam w soboty i niedziele gonitwy, które nie są organizowane tylko pod publikę, ale główne ich zadanie to próba dzielności dla potrzeb selekcji hodowlanej. A lipiec to sam środek sezonu, najlepszy czas na ściganie się. Czas Derby! Tak więc myslę, że nie chodzi o pieniądze. Nie sadzę aby ktokolwiek pozwolił sobie na zamknięcie ineresu w srodku sezonu, żeby zorganizować wystawe psów. :-?
A te "kiedyś" co to były wystawy na wyścigach, to były w marcu, przed sezonem wyscigowym, pamiętacie?[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[b]AMFI![/b] :P napisał:
A te "kiedyś" co to były wystawy na wyścigach, to były w marcu, przed sezonem wyscigowym, pamiętacie?[/quote]

Nie prawda! :wink: Kiedyś w Wawie wystawy międzynarodowe ZAWSZE były w lipcu!!! I były to zawsze SUPER wystawy!!! :D Ringi były i na zewnątrz i w budynku! W ten dzień wyścigi sie nie odbywały.Ponieważ w tym sezonie ktoś tam z kims tam nie może sie dogadać /nie chodzi o Z.K./ ,to konie stoją i nie wiadomo co będzie dalej.....nie tylko z Wystawa Psów Rasowych.... :(

Link to comment
Share on other sites

Te lipcowe,to były jak piknik jaki :lol: Na trawnikach ,obok parkingu stały namioty,nocowali tam niektórzy goście zagraniczni.jak sie przyjechało wcześnie rano,siedzieli przed namiotami,jedli śniadanko,szykowali psiury :D .Na terenie wystawy full straganów,jak na jarmarku :DStoisk z jedzeniem dużo,zasiadali tam i wystawcy i rodziny całe ,które przybyły podziwiac psie piękności :D Na torze co chwila były jakies pokazy.Pogoda zawsze dopisywała :D Atmosfera była taka,dosłownie piknikowa,która niestety nie przeniosła się NIGDY na Torwar ,niestety :( Czyżby to pora roku tylko to sprawiła? :o Na wyścigach było jakoś tak na luzie,nawet przegrana mniej bolała :wink: /choć nigdy tej nie miałam wtedy :wink: /
[b]Ehhhh.....gdzie sie podziały tamte wystawy.....[/b] :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...