Jump to content
Dogomania

Warszawa międzynarodówka 9-10 lipca


Kachna

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ludek']Tzn. ?
Jest jakiś cień, albo zadaszenie?[/quote]
jesli chodzi o warunki to ja generalnie jestem w szoku, ze dopiero co przeniesiona miedzynarodowka bedzie miala takie warunki aby na przyszlosc odstraszyc wystawcow:(
Miejsce o wiele mniejsze niz tereny na bemowie, duzo mniej miejsca na parkingi, dojazd duzo trudniejszy. Stadion Gwardii jest po prostu w srodku miasta :-(
Nie mam pojecia jakim cudem mozna wyspacerowac troche psa, ulokowac go w cieniu itp.....
Ale chyba odddzial wie co robi? Moze nie chce organizowac w przyszlosci miedzynarodowek?? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Najprawdopodobniej wybor na wystawe terenu na stadionie Gwardii na Racławickiej byl poprostu duzo tanszy niz wynajecie terenow na WAT tj. Bemowie, kogo stac aby placic za parking 30 zl, nie wspomne o biletach wstepu dla zwiedzajacych w cenie 20 zlotych!!!! tak bylo w zeszlym roku.

Link to comment
Share on other sites

By było jeszcze fajniej, to dojazdu prawie obecnie nie ma, bo Racławicka jest ... w remoncie ... Miał sie skonczyc w połowie miesiąca, na chwilę obecną trwa nadal.
Na parkingi ma byc miejsce na jednej bocznej płycie i gdzieś z tyłu, ale co z tego skoro miejsca tam tyle co nic.
Cienia brak prawie całkowicie, gorzej niż w Krakowie na AWF.
Ja przyznaje, ze nie sprawdziłam gdzie bedzie wystawa, bo bym chyba nie zgłosiła :shake: , a tak to przepadło..

Link to comment
Share on other sites

karenina, Gaga - nie straszcie :shake:
mieszkam niedaleko Gwardii - nigdy tam nie byłam - chyba przejade się zobaczyć ten stadion , bo aż mnie strach obleciał. jak w takich warunkach przeżyć wystawę? Ludzie jakoś dadzą sobie rady , ale psy??

Link to comment
Share on other sites

Coz czyli patrząc na pogodę w ostatnich dniach, jesli nic sie nie zmieni, czeka nas kolejna "ciężka" wystawa...
Chociaż trzeba mieć nadzieję, że zk warszawski coś wymyśli, aby na takim niezbyt ciekawym wystawowo miejscu zrobić fajną, miłą wystawę... ;)

Link to comment
Share on other sites

Prosze nie panikowac bo ja mieszkam na Raclawickiej, i nie jest tam tak zle!!! :crazyeye: Dojazd moga co prawda utrudnic okoliczne remonty drog, ale sa wakacje i korkow mamy mniej w stolycy ;) Stadion jakis czas temu przeszedl lifting i mysle, ze nie bedzie tam tak zle, spokojnie!!! :p jesli ktokolwiek pamieta horror parkowania przy Torwarze, horror wystawiania w halach produkcyjnych albo dojazd i parkowanie na Bemowie to bedzie przeszczesliwy, ze wystawa jest na Gwardii :p Co prawda to nigdy nie bedzie teren Wyscigow Konnych ale .. te dobre czasy minely i juz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bulwinka']karenina, Gaga - nie straszcie :shake:
mieszkam niedaleko Gwardii - nigdy tam nie byłam - chyba przejade się zobaczyć ten stadion , bo aż mnie strach obleciał. jak w takich warunkach przeżyć wystawę? Ludzie jakoś dadzą sobie rady , ale psy??[/quote]

a kto w taka pogode katuje psa jakas tam wystawa ;) nad jezioro jechac sie moczyc trzeba! :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']Prosze nie panikowac bo ja mieszkam na Raclawickiej, i nie jest tam tak zle!!! :crazyeye: Dojazd moga co prawda utrudnic okoliczne remonty drog, ale sa wakacje i korkow mamy mniej w stolycy ;) Stadion jakis czas temu przeszedl lifting i mysle, ze nie bedzie tam tak zle, spokojnie!!! :p jesli ktokolwiek pamieta horror parkowania przy Torwarze, horror wystawiania w halach produkcyjnych albo dojazd i parkowanie na Bemowie to bedzie przeszczesliwy, ze wystawa jest na Gwardii :p Co prawda to nigdy nie bedzie teren Wyscigow Konnych ale .. te dobre czasy minely i juz.[/quote]

[B]Lara[/B]..od lat kilku wakacyjne wyjazdy nie niweluja jakos widocznie warszawskich korkow:( A okolice Raclawickiej maja wyjatkowo malo mozliwosci alternatywnego dojazdu:(

Piszesz, ze stadion po remoncie- czy np organizatorzy postarali sie o zadaszenie, chocby takie jakie mial ring honorowy podczas ostatniej wystawy w Łodzi? Czy jestes pewna ze kilka tysiecy samochodow spokojnie przejedzie i zaparkuje? Bo ja - nie :-(
osobiscie nie porownywalabym Gwardii do Bemowa bo Bemowo jest po prostu na obrzezach miasta. W przeciwienstwie do Gwardii.
Wyscigi to juz niestety historia ale ta Gwardia to jestem przerazona,
Ale zeby nie bylo..poczekamy, zobaczymy, za 2 tygodnie spotkamy sie tu i wymienimy wnioski,ok? ;)
[B]Lara[/B]- slow ze bardzo nie chce miec racji :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hmm moze nie bedzie az tak zle... chociaz z parkowaniem rzeczywiscie moze byc problem... ale w zasadzie w sąsiedztwie są parki, wiec mysle ze az takiej tragedii nie bedzie. Jest tylko remont racławickiej i od strony Wołoskiej jest gigantyczny korek ostatnio i kawałek który autobusem jechało sie max 10 jedzie sie 30. ale moze skoncza ten remont... mam nadzieje ze bedzie fajnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malgosia_1']Najprawdopodobniej wybor na wystawe terenu na stadionie Gwardii na Racławickiej byl poprostu duzo tanszy niz wynajecie terenow na WAT tj. Bemowie, kogo stac aby placic za parking 30 zl, nie wspomne o biletach wstepu dla zwiedzajacych w cenie 20 zlotych!!!! tak bylo w zeszlym roku.[/quote]

Wiesz łatwiej by było gdyby WAT można było wynająć a jest to nie możliwe w tym roku :p

Link to comment
Share on other sites

No nie przesadzajcie, przeciez pogody organizatorzy nie bede organizowac :evil_lol: Bedzie jak bedzie i juz. Kto sie na wystawe zapisal to chyba wiedzial co robi, w lipcu bywa cieplutko :eviltong: Ale zawsze mozna pojechac sobie nad jeziorko, tam chlodniej :evil_lol: Ja tak wlasnie robie, choc mam 2 kroki na wystawe. Psa szkoda, a ja mojego lubie bardzo wiec go wioze tam gdzie nie ma lampy i niezacienionych ringow :eviltong: Ale do Was zajrze, mam nadzieje, ze osiagniete wyniki przycmia te wszelakie niewygody, czego wszystkim z calego serca zycze!

Link to comment
Share on other sites

Mam prosbe!!!
Wybieram sie w niedziele na wystawe....
Bede jechac samochodem ze znajomymi, ktorym wystawiam psa (oprocz swojego)...
Niestety oni sa tacy, ze zaraz po zakonczonej ocenie pakuja sie i wracaja do domu....
A ja chcialabym posiedziec dluzej.....
Pogadac z przyjaciolmi itp.
Czy ktos z Was bedzie moze jechal troche pozniej do Bydgoszczy lub przez Bydgoszcz i moglby zabrac mnie i moja afganke???? ;)

To taka prosba..... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gaga']Z Gocławia to trasa łazienkowska prosto, potem da;lej prosto w wawelską potem na rondzie w lewo w Zwirki i Wigury i potem w lewo w racławicka. Stadion po lewej ;)[/QUOTE]
hmm a roboty drogowe się już zakończyły??? bo mi sie wydawało, że w racławicką nie można skręcić z Żwirki i Wigury?? ale moge sie mylić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']Prosze nie panikowac bo ja mieszkam na Raclawickiej, i nie jest tam tak zle!!! :crazyeye: Dojazd moga co prawda utrudnic okoliczne remonty drog, ale sa wakacje i korkow mamy mniej w stolycy ;) Stadion jakis czas temu przeszedl lifting i mysle, ze nie bedzie tam tak zle, spokojnie!!! :p jesli ktokolwiek pamieta horror parkowania przy Torwarze, horror wystawiania w halach produkcyjnych albo dojazd i parkowanie na Bemowie to bedzie przeszczesliwy, ze wystawa jest na Gwardii :p Co prawda to nigdy nie bedzie teren Wyscigow Konnych ale .. te dobre czasy minely i juz.[/quote]

A szkoda, ze minęły. Wystawy na torze były fantastyczne, zwłaszcza jak się miało ring na tej przestrzeni z drzewami na lewo od środkowej trybuny. Co do Gwardii to też jestem ciekaw, bo jak się jedzie Racławicką to nieduży ten stadion się wydaje. Zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Asia, jak chcesz, ja bede w miare wolna na wystawie, a wiec pomoc mogę w czym tam chcesz ;) W zamian kradne ktoregos chlopaka na JH, moze tym razem Wahziri dla sprobowania ;)[/quote]
[B]Agasia [/B]- bierz, co chcesz!;) Wszystkie chłopaki sa Twoje, a może Dablik (na ring)?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

A ja myśle, ze psiarzom nie straszne żadne warunki!!!! Jakos to przerzyjemy. Fsktycznie stadion jest bardzo kameralny, maly, z trybunami po jednej stronie i malutka jej czescia zadaszona. Trzeba liczyc na "bieznie" na ktorej odbywaly sie zawody motocyklowe, poza tym... na miejscu innych terenow jak "kot na plakal"... ciasno na pewno bedzie, ale zapewniam ze pogoda bedzie AKURATNA!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...