Jump to content
Dogomania

Warszawa międzynarodówka 9-10 lipca


Kachna

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='flashka-g']ja tylko pisalam czy daleko..bo chyba taksowke wezme..nie chce mi sei tluc autobusami. I tak mysle ile mnie to wyniesie.[/quote]

Służe pomoca w taksowkach warszawskich, mam namiar na Grosika, tzn. 1,20zł za 1 km, wiec to nie majątek, bo pod okęciem widziałam ostatnio taksówke po 3,50 :crazyeye:

Albo mogę dać numerek tel na taxi za 1,30 zł za 1 km.... także jakby co, to proszę na PW:)



A nas chyba nie będzie w Wawie.... piękna istotka nasza dostała cieczkę wczoraj :placz: :placz: :placz: :placz: i jesteśmy w kropce...

Link to comment
Share on other sites

Hmm jeszcze trzeba znaleźć taxi z przewozem psiów, SuperTaxi napewno zabiera dogi:evil_lol: i chyba ceny ma w miare, ja moge polecić DAMEL taxi, trzeba tylko wczesniej zaznaczać że np. ma nie przyjezdrzać stary zdezelowany Polonez :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']A ty Asiu tez bedziesz w niedziele :)? I ktore baski - bobaski zglosilas?[/quote]
Dżezik, Żelcia, Gusio i Wazirek.
Jeżeli chodzi o niedzielę, to mogę podejść towarzysko, bo moja koleżanka z cziłałkami będzie. I może jakieś fotki da się zrobić?
A w czym problem?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Dżezik, Żelcia, Gusio i Wazirek.
Jeżeli chodzi o niedzielę, to mogę podejść towarzysko, bo moja koleżanka z cziłałkami będzie. I może jakieś fotki da się zrobić?
A w czym problem?
Pzdr.[/QUOTE]
Tak tylko pytam ;) A ktorymi przystojniakami ja mam sie zajac? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']A ja już nie mogę się doczekać kiedy będzie rozpiska piesiów na stronie ZKwP, :p :p[/quote]

Ja też!! Chce wiedzieć z kims stoje bo już sama nie wiem :roll:
Może ktoś ze związku Warszawskiego tu jest?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Ja też!! Chce wiedzieć z kims stoje bo już sama nie wiem :roll:
Może ktoś ze związku Warszawskiego tu jest?[/quote]

Nic Ci nie da ktoś ze Związku w wawie;) Kataolog jest robiony w Olsztynie,to tam pojechały zgłoszenia z oddziału,a niektórzy zgłaszali bezpośrednio do osoby robiącej katalog /np.ja;) /i oddział nie wie o tym.Różne są sposoby zgłaszania...;) :lol: Wiem,że jutro juz będzie złożony katalog ,na stronie ukaże sie w tym tygodniu,zapewne....:roll: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Nic Ci nie da ktoś ze Związku w wawie;) Kataolog jest robiony w Olsztynie,to tam pojechały zgłoszenia z oddziału,a niektórzy zgłaszali bezpośrednio do osoby robiącej katalog /np.ja;) /i oddział nie wie o tym.Różne są sposoby zgłaszania...;) :lol: Wiem,że jutro juz będzie złożony katalog ,na stronie ukaże sie w tym tygodniu,zapewne....:roll: ;)[/quote]

Matagi wiesz ja Ci będe bardzo wdzięczna za drobną informację :diabloti:
Męczy mnie to i męczy i sama próbuje do tego dojść ale kicha...

no ale jak trzeba bedzie pocze4kac jeszcze te pare dni to trudno i tak czekam na wyniki przyjęć do szkół więc co za róznica...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Masz do wyboru - wszystkie cztery babaski są do wzięcia;) . Ale, jeżeli nic się nie zmieniło, to Gusio - Wahziri. Głównie chodzi mi o pomoc , coby nie latać zdyszana od klatki do ringu.
Decyzję zostawiam Tobie.
Pzdr.[/quote]
Asia, jak chcesz, ja bede w miare wolna na wystawie, a wiec pomoc mogę w czym tam chcesz ;) W zamian kradne ktoregos chlopaka na JH, moze tym razem Wahziri dla sprobowania ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Nic Ci nie da ktoś ze Związku w wawie;) Kataolog jest robiony w Olsztynie,to tam pojechały zgłoszenia z oddziału,a niektórzy zgłaszali bezpośrednio do osoby robiącej katalog /np.ja;) /i oddział nie wie o tym.Różne są sposoby zgłaszania...;) :lol: Wiem,że jutro juz będzie złożony katalog ,na stronie ukaże sie w tym tygodniu,zapewne....:roll: ;)[/quote]

A mnie pani z oddziału powiedziała, że katalog "może będzie" w p. tygodniu :roll: (rozmawiałam z 1,5 h temu).

A ja chciałabym tylko ilość piesków w młodzieży rasy Shih Tzu...

Link to comment
Share on other sites

Ja przed sekundką dzwoniłam do P.Mroczka do Olsztyna ( on przyjmował zgłoszenia wysłane formularzem i tam powstaje katalog ) i powiedział, że w piątek powinien być plan sędziowania i wykaz przyjętych psów ;)

Powiedzcie mi jeszcze kochani, bo nie mogę się dotyczać dokładnego dojazdu, jak mam dojechać z Gocławia na Rocławicką? Wiem, że to jest na Mokotowie, ale gdzie dokładnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Ja przed sekundką dzwoniłam do P.Mroczka do Olsztyna ( on przyjmował zgłoszenia wysłane formularzem i tam powstaje katalog ) i powiedział, że w piątek powinien być plan sędziowania i wykaz przyjętych psów ;)

Powiedzcie mi jeszcze kochani, bo nie mogę się dotyczać dokładnego dojazdu, jak mam dojechać z Gocławia na Rocławicką? Wiem, że to jest na Mokotowie, ale gdzie dokładnie?[/quote] Z Gocławia to trasa łazienkowska prosto, potem da;lej prosto w wawelską potem na rondzie w lewo w Zwirki i Wigury i potem w lewo w racławicka. Stadion po lewej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...