Jump to content
Dogomania

Warszawa międzynarodówka 9-10 lipca


Kachna

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agasia']Ha a ja się z dojazdem wycfanilam, przyjade do stolicy wczesniej i zabiore się z GW :D

Miałby dla mnie ktoś psa na JH w niedziele? :D[/quote]

Ja szukam kogoś,kto by wystawił labka znajomych.Suczka jest przygotowana,gdybyś ja pokazała w ringu,to może byś z nia poszła na JH?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basik']Grrrond a może Ty mi wytłumaczysz jak dotrzeć na wystawe od strony trasy gdańskiej... Nikt nie chce nam pomóc :([/quote]

nic prostszego - zjeżdżasz z Wisłostrady na Trasę Łazienkowską (za hotelem solec, przed Trowarem), jedziesz cały czas prosto, do ronda z pomnikiem lotnika, tam skręcasz w lewo i dalej do skrzyżowania z Racławicką - w zasadzie drugie od ronda duże skrzyzowanie. Tam skrecasz w lewo i po lewej stronie masz teren wystawy. powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Ja szukam kogoś,kto by wystawił labka znajomych.Suczka jest przygotowana,gdybyś ja pokazała w ringu,to może byś z nia poszła na JH?[/QUOTE]
Ja w niedziele jestem wolna, więc służe pomocą i towarzystwem ;)

Link to comment
Share on other sites

:loveu: :loveu: [quote name='Agasia']Ja w niedziele jestem wolna, więc służe pomocą i towarzystwem ;)[/quote]

Sorki,wyleciało mi z głowy,że juz mam osobę zaklepaną do panny labkowej:oops: Ale miłym towarzystwem nie pogardzę!:multi: :lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Ha a ja się z dojazdem wycfanilam, przyjade do stolicy wczesniej i zabiore się z GW :D

Miałby dla mnie ktoś psa na JH w niedziele? :D[/quote]
Bardzo mądrze to sobie wymyśliłaś! Wyściskaj ode mnie GW! Bo nie wiem, czy ja będę miała na to czas.
Czyli sobota - umówiona, a w niedzielę widzę, że też nie będzie problemu.;)
Bardzo się cieszę z tego powodu.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Bardzo mądrze to sobie wymyśliłaś! Wyściskaj ode mnie GW! Bo nie wiem, czy ja będę miała na to czas.
Czyli sobota - umówiona, a w niedzielę widzę, że też nie będzie problemu.;)
Bardzo się cieszę z tego powodu.
Pzdr.[/QUOTE]
A ty Asiu tez bedziesz w niedziele :)? I ktore baski - bobaski zglosilas?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']czy daleko jest z centralnego na wystawe??? bo niestety jade pociagiem i musze sie jakos dostac.[/quote]

Którego dnia wystawiasz swojego psiaka? Też jade pociągiem, tylko godzinę przyjazdu do Warszawy uzależniam godzina wejścia na ring. Ja będe w sobotę ze swoim o której planujesz być na centralnym?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...