Jump to content
Dogomania

Warszawa międzynarodówka 9-10 lipca


Kachna

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asta']O to świetnie :) Poszukam jeszcze zapasowego psiaka. Kto pozyczy mi psa na mp na niedziele?[/quote]
jak odpowiadał by buldog angielski - to proszę dać znać -
w ringu chodzi jak zegareczek :cool3: - posłuszny i przyjazny chłopak.

Link to comment
Share on other sites

Myśle że możesz jechać z nim na socjalizację albo jak będzie w odpowiednim wieku to pobawić się w szczeniakach ;-)[/quote]

Dziękuję bardzo za odpowiedź Klaudii i wszystkim innym. Teraz w lipcu Was jeszcze nie zobaczymy - właśnie wtedy jesteśmy na urlopie poza Warszawa. Ale spróbujemy Was odwiedzić we wrześniu. Czoko jest mieszanką obecnie 7 miesięczną ale i tak znowu mój przedszkolak przeżywa bunt w szkoleniu.
Pozdrawiamy wszystkich Ewa&Czokunia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gracjana'][B]grrrond [/B]a dlaczego pytasz ??
chciala bys sie do nas przylaczyc...?:lol:[/quote]

no własnie tak... bo ja taka trochę nowa w tym wszystkim i nie za bardzo wiem jak się odnaleźc...:oops: czekam narazie na przydzielenie mi jakiejs pracy bo juz pojechalam i się zglosilam do pomocy. mam nadzieje ze mi jakos podpowiecie co i jak..?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Witam:) czy ktos z Was chciałby wystawic beagla??:]:] mam osobe ktora omoze wystawic jednak nie jest to pewna informacja:) zgloszeni jestemy ale ja na ring wychodzic nie lubi , nie umiem itd.:] czy ktos juz kiedys( z Was chetnych ewent.)) wystawial beagla?Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martynkao'] zgloszeni jestemy ale ja na ring wychodzic nie lubi , nie umiem itd.:] [/quote]

Ja też nie umiałam, i też tak naprawde bałam się a nie nie lubiłam, a teraz to będzie juz nasza 7 wystawa kiedy razem się wystawiamy i jest super :)

Może warto spróbowć ? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martynkao']Witam:) czy ktos z Was chciałby wystawic beagla??:]:] mam osobe ktora omoze wystawic jednak nie jest to pewna informacja:) zgloszeni jestemy ale ja na ring wychodzic nie lubi , nie umiem itd.:] czy ktos juz kiedys( z Was chetnych ewent.)) wystawial beagla?Pozdrawiam:)[/quote]
Wiem, ża [B]Agasia[/B] wspaniale prezentuje beagle, bo sama ma ich 2!
skontaktuj sie z Nią, OK?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Ja też nie umiałam, i też tak naprawde bałam się a nie nie lubiłam, a teraz to będzie juz nasza 7 wystawa kiedy razem się wystawiamy i jest super :)

Może warto spróbowć ? :)[/quote]


Troszke zle sie wyraziłam..moze nie tyle co nie umiemy bo raz juz wystawiałam Lucka ale mnie to poprostu nie kreci:] to jet pies kupiony przez rodzicow ja sie nim zajmuje (agility itd.) ale oni chca takze zeby pochodzil na wystawy przynajmniej te co sa blisko:] wiec szukam chetnego kto go wystawi...mi sie poprostu nie chce biegac po ringu po nic;Pzeby tylko ktos go ocenil bo tak naparwde mina tym nie zalezy to jest widzimisie moich rodzicow;P poza tym musiałabym sie jakos ubrac;P a ja mam tylko psie ubrania;Peheh(zarcik) To co nie ma chetnych??:Help_2:

[B]Asiaczek[/B] tak wiem ona swietnie wystawi juz Lucka wystawia jednak jej obecnosc na warszawskiej wystawie stoi pod znakiem zapytania:( datego szukam pomocy wsrod dogomaniakow:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...