Jump to content
Dogomania

Warszawa międzynarodówka 9-10 lipca


Kachna

Recommended Posts

[quote name='króliczek']Więc wypada mi sięchyba pochwalić :)
Ch NOBS Jogi-Pei -CWC,CACIB,NPwR.nie uzyskał BOB,bo go odstąpił swojej bliskiej znajomej 8) Cóż ,kurcze gentelman :roll:[/quote]
Gratulowałam już, ale co mi szkodzi zrobić to jeszcze raz?
Poklepki i uściski dla Nobisca i dla Ciebie. No, może daruję sobie poklepki Twojej osoby :wink:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Justi0022']Pewnie dzisiejszych wystawców już tu nie ma, ale wczoraj ogłaszano przez megafony, iż skradziono 2 samochody z psami i w okolicy gdzie siedzieliśmy róznież ukradziono psa, który był pozostawiony przy drzewie :x[/quote]

ehh ostatnio plaga kradziezy psow rasowych...zastanawiam sie tylko czy kradna bo licza na nagrode "dla znalazcy" czy kradna zeby bezpapierowe hodowle tworzyc ??

Link to comment
Share on other sites

adda DZIEKI!!!
Twoje wskazowki okazaly sie super!!!
Co prawda ja slepa kura przeoczylam salon renault i wyladowalam na Starowce...ale potem juz sie wrocilismy i poszlo gladko jak po masle!!!
SUPER!!!jeszcze raz ogromne dzieki!!!
a ja 2 razy zloto, bo z chlopakiem zwyc.mlodziezy, a z suka CWC, NSwR i CACiB!!! :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justi0022']Pewnie dzisiejszych wystawców już tu nie ma, ale wczoraj ogłaszano przez megafony, iż skradziono 2 samochody z psami i w okolicy gdzie siedzieliśmy róznież ukradziono psa, który był pozostawiony przy drzewie :x[/quote]

A to oznacza, że nie powinno się psa zostawiac samego :( ani pod drzewem a tym bardziej zamknietego w samochodzie :(
czy wiadomo jakie psy ukradziono, oprócz tego CTR-a oczywiście

Link to comment
Share on other sites

[b]Adda! :P Rozpiska drogowa w Twoim wykonaniu zdała egzamin :P Bez trudu trafiliśmy :D Szkoda,że się nie spotkałyśmy.... :( :( :(
Ogólnie wystawa mi się podobała,nie mam żadnych zastrzeżeń co do organizacji :D Pogoda nawet nam,akiciarzom sprawiła niespodziankę :wink: Wszyscy siedzieliśmy pod drzewami,w cieniu,nawet czasami powiewał wiaterek.A w momencie kiedy akity zaczęły wchodzić na ring ,zachmurzyło się i zaczął padać deszczyk,ale taki,że praktycznie nie przeszkadzał ani psom ani wystawcom :lol:
Z wyników zaś jestem zadowolona połowicznie :wink: .Okii 2 tygodnie temu zaczął linienie i wyłysiał na maxa,po kąpieli wyglądał jak goły turecki :wink:
[b]OKII Matagiinu Pl ocena doskonała,medal brązowy[/b] :)
Ojo zaś odwaliła na wystawie swoją popisówkę :evil: czyli robiła za posokowca,nie życzyła sobie biegać prosto,tylko jakoś tak bokiem,a jak już się ustawiła to stała sztywna z mordem w oku :wink:
[b]OJOSAN Matagiinu ocena doskonała,medal złoty,CWC,res.CACIB
:P i tym samym wczoraj ukończyła Championat Polski[/b] :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek'][quote name='resuruss'][size=6]NIESTETY ZNOWU APEL DO WYSTAWCOW I ZWIEDZAJACYCH WYSTAWE!!!!!!ZOSTAL SKRADZIONY RAZEM Z SAMOCHODEM CTR WYSTAWCOW Z LOTWY>ROZEJZYJCIE SIE!!!!i oczywiscie pilnujcie swoich psow[/size][/quote]

Kurcze :evil: :snipersm: Mam nadzieję, że się znajdzie chociaż pies, że oni w ogóle mieli odwagę porwać auto z ruskim. Ja do tej pory mając CTR-a czułam się bezpieczna, bo wydawało mi się, że żadem tym nie odwazy się nawet podejść.
Złodziei bym :2gunfire: :snipersm:

Jeśli tej informacji jeszcze nie ma to wrzucę ja zaraz na forum CTR-a.[/quote]

Jest też druga strona medalu. Wczoraj obok nas stały trzy puste samochody z otwartymi szybami. Powiadomiłam ochronę, szybko przyszli, pilnowali otwartych samochodów i szukali właścicieli. Wiadomo - całego terenu nie są w stanie ogarnąć.
Rozumiem - wystawa, stres, pospiech ale trochę rozsądku trzeba mieć. I nie dawać złodziejom pola do popisu.

Link to comment
Share on other sites

Przecież dla złodzieja to obojętne. Stoi otwarty samochód to.... A pies - psa się wyrzuci gdzieś po drodze a jesli nalezy do znanej rasy to się sprzeda. Znajomość ras psów w naszym społeczeństwie jest tak marna, że nie sądzę aby pies był powodem kradzieży samochodu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...