Jump to content
Dogomania

Warszawa międzynarodówka 9-10 lipca


Kachna

Recommended Posts

[quote name='adda'][quote name='Matagi']Dzięki raz jeszcze! :P [/quote] Nie ma za co :roll:
[quote]Idę zaraz prać Okiiego i Ojo :P Przerażenie mnie ogarnia jak zobaczę Okiiego po kąpieli 8) Może być podobny do Xolo.... :wink:[/quote]
Jakimś szyfrem mówisz :roll: :D[/quote]

Już tam szyfrem.... :wink: xolo to taki łysol z Meksyku rodem,a ja mogę mieć japońskiego łysego po kąpieli :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='blaira']Asher jest niestety inaczej studentem mozna byc przez cale zycie jednak ulga obowiazuje do 25 roku zycia 50% pzniej trzeba niestety jezdzic na normalnych :-?[/quote]
Na szczęście nie masz racji :lol: Tak jest w PKP (ulga studencka przysługuje tylko do 26 roku życia), autobusami miejskimi możesz jeździć na ulgowym bilecie nawet kiedy masz 100 lat, pod warunkiem, ze jesteś studentem i masz ważną legitymację :wink: (nie jestem natomiast pewna, czy to dotyczy wszystkich studentów, czy tylko tych na studiach dziennych... Ale wydaje mi się, że wszystkich)


A jeśli chodzi o bilety dla odwiedzających wystawe - te 20 zł to za całą wystawe się płaci, czy tylko za jeden dzień??? Qrcze, 4 dychy za zobaczenie piesków na wystawie to by było trochę dużo :shock:
:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']Za chwilę następne skrzyżowanie, nie wjeżdżaj na wiadukt, tylko wjedź na pas prawy, żeby pod wiaduktem skręcić w prawo w ul. Broniewskiego. Jadziesz se Broniewskiego prosto aż do końca. Jak dojedziesz do końca to skręcisz w lewo (wiem, że w lewo trudniej niż w prawo, ale dasz radę :lol: ). Ulica w którą skręcisz nazywa się Reymonta i zaraz przejdzie w Powstańców Śląskich. Jesteś już na Bemowie. To dobrze :D [/quote]
Matagi, mieszkam obok Reymota, wiec jak chcez moge Cie pokierowc 8) w dalszej drodze :P


Sluchajcie, jakie macie numerki? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Jutro będę ,[b]Dianka[/b] :([/quote]

No nieee....dlaczego :cry:

A kto bedzie w niedziele? Wystawiam softa Rybki i staffika Pawła wfh85. Obie suczki w młodziezy idą. Szukajcie dziecka w białych ciuszkach, co :roll: ?

Link to comment
Share on other sites

bardzo przepraszam,ze tak pozno,ale trzymam kciuki za [b]WSZYSTKICH[/b] DGM-kow wystawiajacych dzis i jutro swoje psiaki!!!Prosze zaraz po powrocie sie pochwalic sukcesami!!!A napewno bedzie ich wiele!!!Szkoda,ze nie moge tam byc...Jednak dopinguje na odleglosc!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...