Jump to content
Dogomania

Warszawa międzynarodówka 9-10 lipca


Kachna

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paolinka']A Beagle p.Lorenc....
Moze pojade z Flat Coated R.... Pointery tez p.Sobieszczanska??

:roll:[/quote]

a wiesz moze kto sedziuje flaty ?? ja oczywiscie mam suke zgloszona :-)) w kwietniu chyba bylo 13 flatow zgloszonych czy jakos tak :-)

Link to comment
Share on other sites

O! w koncu cos wiadomo :D a nie mowil nikt w zwiazku czy beda te informacje o sedziach na stronie? ... ja juz nie pamietam kto mial nas sedziowac :-? a L.Jancik sedziowal owczarki w Lodzi ostatnio, baaaardzo surowo ocenial :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Akity sędziuje p.L.Jancik ,czyli nie zmieniony sędzia :P[/quote]

[color=blue]To jest sędzia od chartówm zwraca uwagę największą na ruch! Dziewczyny miniówki i powygrywcie[/color] :wink:

[color=blue]Potwierdzi mi ktoś tą obsadę na szetlandy?[/color]

Link to comment
Share on other sites

[quote]To jest sędzia od chartówm zwraca uwagę największą na ruch! Dziewczyny miniówki i powygrywcie[/quote]

ha ha, dobre! :wink: jak bym wiedziala wczesniej to bym tak zrobila w Lodzi a nie meza z suka poslalam na ring ... no i klapa... :evilbat: ale przynajmniej wiem czemu zle poszlo, bo mini nie mial :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Nie no to pewnie jak juz mniej wiecej ustalone to niedlugo w necie podadza... mam nadzieje... :|

[quote]posokowce mąż pani Supronowicz (nazwisko jakoś na B...), [/quote]

Pan Borkowski :wink:[/quote]
Właśnie pan Borkowski, a czy ktos zna tego sędziego, jak sędziuje na co zwraca uwagę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...