Jump to content
Dogomania

Żałosny układ i przyjaciele- ciemno i źle pachnie - doopa nie wolontariat! iha!!!


SZPiLKA23

Recommended Posts

[quote name='albiemu']czy to co napisałaś to erotyk Majuska? :D

Kto rano wstaje temu albiemu daje! ... LUDWIK wraz z MYJKĄ wędruje do Pani w czerowonym! :D Moje gratulacje ...[/quote]
czyli zgadłam???
Naprawdę strzelałam...:lol:
No a czy imię Miśka nie ma zabarwienia erotycznego, na sama myśl chcesz sie przytulać i bóg wie co jeszcze...nie trzeba pisać erotyków??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='albiemu']sleep ... szacun i już :) - równie dobrze mogłaś siedzieć przed TV i popkorn uskuteczniać :D a nie działać i zmieniać. Co mnie ujmuje - [B]zawsze na temat i grzecznie[/B] :)

Witajcie żałośni :D - dnia dobrego![/quote]

nie wiesz, ile mnie to kosztuje nerw :cool3:


[quote name='gagata']No to ja juz całkiem żałosna jestem , bo fundacyjna....[/quote]

eeee tam, kokietujesz :eviltong:
... skoro nie wie lewica, co czyni prawica :cool3:

[quote name='albiemu']czy to co napisałaś to erotyk Majuska? :D

Kto rano wstaje temu albiemu daje! ... LUDWIK wraz z MYJKĄ wędruje do [B]Pani w czerowonym[/B]! :D Moje gratulacje ...[/quote]

no wiesz. prawidłowo powinno byc "małpa w czerwonym" :evil_lol:


a ja jeszcze chciałam dodać, że margo podniosła ważna rzecz, o której wiemy, a z rzadka na dogo jest to podkreslane. wiele osób bez żadnej instytucyjnej pomocy po cichu robi, lub próbuje robic swoje. tam nie ma fanfarów, tylko twarde fakty.

Link to comment
Share on other sites

SBD - prawica i lewica dobrze sie rozumieja..;)
Wiadomo,że ludzi pomagających zwierzętom bez fanfar i po cichu jesta baardzo duzo. Za to zorganizowane działanie, ale nie skostniałe w jakichs dziwnych strukturach jest zwyczajnie o wiele skuteczniejsze...Każdy z nas dokonuje własnego wyboru - nawet na żałosnym wątku..:evil_lol:

Halciu, uwierz! Gdybym mogła, to juz bym Nelke zabrała do siebie! To cudo a nie pies..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']skoro tymtyrymtym to ja tararam ogłaszam konkurs fotograficzny na żałosnych!!!!

Nagrodą jest płyn do naczyń Ludwik o zapachu cytrynowym wraz z myjką

... naprawdę warto ...

czyje to stopy w skarpuchach?

zdjęcie numer 1

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/210/323d59d31ccee7ffmed.jpg[/IMG][/URL]

dla ułatwienia zdjęcie numer 2

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/206/d4af5888aaa1b127med.jpg[/IMG][/URL]

[B]zasady konkursu:[/B]

Prosimy o odpowiedź w postaci wiersza, mogą być erotyki ...[/quote]
Kaska zapiję..............
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafal StWola']A ja myślę że to stopy "Wielkiego ptaka " z ulicy sezamkowej ....hmmmm też był żółty :) taki wielki ptak hehe taki hmmmm "Pudzian " wśród ptaków :)
Jakby kto nie wiedział do czego piję hehe mogę podać linka :) ew się napić ...
Wiem to żałosne ....[/quote]
ps a tak poza tematem ...hmmmm kultowe skarpcioszki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka84']Ja Ci kurna dam kultowe skarpetki :mad::mad::mad:
Wielki ptak. Stalowa jak sie zobaczymy to [B]dostaniesz w czachę![/B]!![/quote]Stalowa miałeś rację - Wielki Ptak Pudzian, nie ma zmiłuj, bo inaczej Miska musiałaby po drabine lecieć....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']też miałam skojarzenie z wielkim ptakiem. ale absolutnie nie pudzian. o ile pamietacie koordynację, posture i charakter wielkiego ptaka - to zupełnie inna niz pudzian bajka.



a swoja droga miałam kiedys takie skarpety - masakra. koszmarnie zimno w palce, przez to -w całe stopy.[/quote]
A ja takie mam:p zielono-niebieskie z małą żabką na dużym paluchu:loveu: lubie je nosić, mam każdy palec w osobnej przegródce:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...