Jump to content
Dogomania

Żałosny układ i przyjaciele- ciemno i źle pachnie - doopa nie wolontariat! iha!!!


SZPiLKA23

Recommended Posts

[quote name='majuska'] Moja prywatna teoria ( możecie mnie wyśmiać ) jest taka, że na dogo za mało facetów jest, a same baby to wiecie jakie są...Dlaczego tak mało chłopów???:shake:[/quote]
Może dlatego, że chłopy nie chcą/nie umieją się kłócić? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tez chcę jechać ja też !!!!
Co do odległości ... jakie tam daleko ? 200 km do mnie a " Łajdaczka "albo "Mastodont" załatwi resztę :) bo i tak na pustego bym pewnie jechał ( choć kto wie ? ) ...
Kłócić się potrafię jakby co to polecam moją skromną osobę :)
tylko dajcie znać wcześniej co i jak i kiedy .

Link to comment
Share on other sites

Nie do wiosssssny !!!! teraz fajniej .... na wiosnę będzie za ciepłooooo ....
najlepiej tak w styczniu , lutym ... może będą misie ? :):) ja chcę pogłaskać moje misieeeee :)

ps misie pewnie będą spały wtedy łatwiej głaskać hehe a tak na serio to nazwa " misie " jest u mnie zarezerwowana dla Zarki i stworzeń co się nazywają Canis Lupus

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Witamy P. Ryszarda :) obejrzyjcie galerie Atosa WARTO!! Piekna przemiana psa pod wspaniała opieka:)[/quote]

Bez przesady :oops:

Tak myślę, że ten wątek szybko upadnie, bo się nikt nie kłóci :diabloti:
Żałosne...

Link to comment
Share on other sites

ludziska! napisałam, co wiedziałam i sie rozchorowałam i poszłam leżeć na tydzień. a w domu netu niet....
zatem teraz bedzie trochę cytatów :evil_lol:


[quote name='majuska']Sleeping...no to się wyżaliłaś;) Masz wiele, wiele racji....
Moja prywatna teoria ( możecie mnie wyśmiać ) jest taka, że na dogo za mało facetów jest, a same baby to wiecie jakie są...Dlaczego tak mało chłopów???:shake:[/quote]


to też, to też....:diabloti:

mam jeszcze jeden aspekt sprawy - zakładamy, ze jak ludzie się zajmuja zwierzakami, to musza być w inych aspektach porządnymi, etycznymi osobami. a tak nie jest. i tu mam gula. ale to mam i w innych dziedzinach. nie, żebym była matka teresa z kalkuty, oj daleeeko mi do niej, daleeeko, ale poczucie i potrzebę etycznego postępowania mam jakąś taką nie na te czasy....


[quote name='albiemu']witaj sleepingbyday !!!!!!!!!!!!!!!

Wielki szacun zawsze do Ciebie kobito miałam i nie tylko ja!

Dogomania to coraz większe grono totalnie obcych sobie ludzi ... Garstka jedynie tych których łączy szacunek, szczerość, zrozumienie ...
W dogomaniackiej galerii osobowości ludzkich już nie jest brylantem wyjątkowość zwierząt. Jedynie zakompleksienie pokryte złudną pewnością siebie. Wymarzone miejsce na leczenie kompleksów![/quote]

[quote name='halcia']Az tak zle nie jest,to pare parszywców psuje robote i atmosfere......[/quote]

albiemu, bardzo mile piszesz i ego mi połechtałaś, tyle że ja, na serio, bez żadnej tam skromnosci, bo skromna nie jestem, nie uważam, zeby mi sie należał specjalny szacun. no bo tak - wpadłam w psie sprawy, ok. ale że czasem gdzieś pojadę, coś przygranę, fotki zrobię, czy bazarek, ludzi skontaktuje, domu poszukam - to raczej nic wyjątkowego nie jest. skoro siedzę w temacie, to robie różne rzeczy i tyle. tak mi sie wydawa, ze wielki szacun należy sie ludziom, którzy robię o wiele więcej. i czasem (często?) ponad swoje siły.


a leczenie kompleksów to tu sie odbywa takie, że aż huczy. niektórzy są tak obrzuceni słowami zachwytu, że im woda uderza. mało kto by wytrzymał zresztą....:evil_lol:.

[quote name='albiemu']Halina pare parszywców nam znanych ... w każdym schronisku w Polsce, którego historia na dogo kołem sie toczy ma swoich parszywców, dodac do tego fundacje plus sporo parszywców z zamiłowania i przenudzenia i mamy smutny wynik ....

Czasem rozmawiam o tym z Kudłatą. Na początku dogo to było małe grono, kilkadziesiąt wątków i wspólne działanie - dzisiaj?[/quote]


akurat uważam, zeduż egrono to p;lus, bo to oznacza - mimo jatrzeń, kłótni, czasem oszustów - więcej ludzi mogących pomóc, więcej ludzi niosących kaganek oświaty w naród itd....

[B] bieszczady.....[/B] matko, wiecie, jak dawno tam byłam? zbyt dawno ot co. a mój ojciec uciekł za młodu w bieszczady i tam zył, siekierezadę uprawiał i w ogóle, no i tam się z mamą poznali :evil_lol:. aa, no i ja sie urodziłam, mimo chodzenia po bieszczadach, które moja mama uskuteczniła nie wiedząc, ze właśnie przed chwilą mnie zamiała... złego nic nie trafi....
zasadniczo powinnam być w bieszczadach co roku.....

Link to comment
Share on other sites

skoro tymtyrymtym to ja tararam ogłaszam konkurs fotograficzny na żałosnych!!!!

Nagrodą jest płyn do naczyń Ludwik o zapachu cytrynowym wraz z myjką

... naprawdę warto ...

czyje to stopy w skarpuchach?

zdjęcie numer 1

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/210/323d59d31ccee7ffmed.jpg[/IMG][/URL]

dla ułatwienia zdjęcie numer 2

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/206/d4af5888aaa1b127med.jpg[/IMG][/URL]

[B]zasady konkursu:[/B]

Prosimy o odpowiedź w postaci wiersza, mogą być erotyki ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...