Jump to content
Dogomania

Żałosny układ i przyjaciele- ciemno i źle pachnie - doopa nie wolontariat! iha!!!


SZPiLKA23

Recommended Posts

Aleś go wygoliła",doopowaty wolontariacie z Tychów":eviltong:A nasza Mati,najdzielniejsza w swiecie,bez guzków poszła sie tarzac w trawe/ma fartuszek/ a potem podskakiwac radosnie dupka,ze guzków juz nie ma:roll:Tylko dzis jest na zastrzyku przeciwbólowym.Nie ma sie co chwalic,albiemu trzymała,a my z Miska beczały pod lecznica....a kciuki dosłownie,az łapy mokre.....A....Madziu,Czesław pozuje jakby sobie zdjecie do legitymacji robił:evil_lol::eviltong:Powazny,dostojny i piekny.:loveu:Żebym ja tak na zdjeciach "wychodziła":evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ej żałości psuje wam sobota na zrobienie Pieczonek u mnie?
Kasiek napiszesz do Żaby?
Becia, Majuska zapraszam :p
Tylko Halcia wraca w niedzielę :roll: i będzie zła, że bez niej. No i w szlafroczku nam nie wyskoczy.....
A no i jeszcze Kudłata. Kiedy wraca? Bo powiedziała, że z imprezami mamy na nią zaczekać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Żałośnicy , w schronie czeka kolejna "sierota" którą trzeba jakoś podleczyć, mam na myśli Zmorę, coś musimy pokombinować, jej łapa się fatalnie goi, jeżeli do zimy się nic nie zmieni to.....szkoda gadać. Czasu niewiele, przy najbliższej okazji porobię foty w zbliżeniu i będziem coś kombinować, pomożecie.......????? Żal mi mordy strasznie :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...