Jump to content
Dogomania

Żałosny układ i przyjaciele- ciemno i źle pachnie - doopa nie wolontariat! iha!!!


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brazowa ,to Ci dziewczyny musza linki podesłac do tych watków z których cos wywnioskujesz/wystarczy po 4-5 ostatnich stron.W skrócie walczyłysmy o poprawe w schr.2 lata,stojac na mrozie z jedzeniem dla psów i prosząc o wejscie..Po 2 latach schr przejęło miasto Przemysl.Nastał nowy kierownik.Było super,potem jedna osoba zaczęła intrygowac,przekrecac nasze wpisy/np.było,ze pomagałysmy nalewac wode,ona powiedziała kierownikowi,ze mysmy napisały w inter.ze psy nie maja wody.Przeinaczano dotad,az zaczeto o nas myslec,ze jestesmy wrogie schr.czyli przyjezdzamy niby pomagac ,a potem smarujemy na Kierownika i pracowników/zaznaczam,ze kier.nie czyta sam,ma" rzecznika"Kto nim jest, to chyba str 615 na gł.watku Orzechowce"

Link to comment
Share on other sites

Cześć :razz: Co prawda złych doświadczeń schroniskowych nie mam; tam gdzie chodzę jest całkiem przyjazna i fajna atmosfera... ale żeby nie było tak pięknie, dużo osób 'z zewnątrz' uważa moje działania za żałosne:diabloti: (zarówno pomaganie w schronie jak i pasjonowanie się tematami psimi :p)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']I tak to bywa,:shake:a ze jestesmy załosne dowiedziałysmy sie na watku Jankesa......./już tego nie znalazłam/[/quote]

... i nie znajdziesz ... jak widać nie tylko wolontariat uważa za zbędny ale reguły dogo również :diabloti: mala diablica :)

Szpilka jak to z tym jest, że są wpisy i ich nie ma? Nie ma edycji wpisu całkiem zniknął sam wpis :D ... czyżby ze wstydu się spalił? :p

Link to comment
Share on other sites

Gagatko myślałaś że Twój post będzie ostatni tej nocy ??
Niestety wilki nie śpią ..... a wolontariat nie zostawia samych sobie psiaków które nadal .... wbrew opiniom ludzi bez skazy .... nadal pomocy potrzebują ....

I choć pewnie dziś już śpi .... to się kiedyś obudzi :)

Papatki od wilka i Jej przyjaciela

Link to comment
Share on other sites

To ja skoro świt zajrzę.....ta panna się już tak pogrążyła, że może sobie wykasować wszystkie swoje wpisy na dogo , opinię zdążyła sobie wyrobić, ja na jej miejscu byłabym spalona ze wstydu i nie odezwała się już nigdy więcej.....
Aniu: OŚMIECHA!!!!!!! GÓWNAŻERIA!!!!!! TCHÓRZOSTWO!!!!!!!...... i jak mawia mój brat : ALEEEE SYYYYYYYFFFFF!!!!!!!!!

Dzięki " żałośni " że jesteście:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Jeden nie wystarczy? Żałosna jestem :shake:[/quote]
Szpileczko, wczoraj rano nie " hulały " ( tzn. nie było ich widać ) więc o to się awanturowałam, bo właśnie se wkleiłam w podpis, a tu doopa....:diabloti: Już jest ok, a to , że jestes żałosna i nic nie robisz to i tak jest przeciez jasne:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

za czasów udzielania się w schronie starego żałosnego składu wolontariackiego, przez okres trzech lat, nigdy nie było takich sytuacji aby ginęły posty, nikt nie szukał nigdy na lewo znajomości z modem aby kasował niewygodne wpisy ... to najlepiej ukazuje co dzieje sie teraz ...

Stary skład wyciągnął ze schroniska około lub ponad 100 psów do nowych domów, załatwił masę nowych bud, odnalazł szansę na pomoc w sterylizacjach, nie wspomnę o tym ile wpłynęło darów, karmy - wszystko naszą wpólna pracą, kilku osób, które dzisiaj już się nie udzielają, a przez bezkrytyczną w stosunku do siebie Anię okreslany jako niepotrzebny i żałosny .... No ale przecież jesteśmy żalosne to napewno tylko nam sie wydawało to wszystko ...

Szkoda największa, że psy miały większe szanse na domy z nami wszystkimi ... których niechcenie te szanse odebrał ...
Wiesz Aniu ... to straszne ile masz na sumieniu i jak świetnie się bawisz ... kiedyś życie Ci wytłumaczy ...

Link to comment
Share on other sites

Halcia jest ten wątek , a obecność tu tylu osób ( i to jakich:p ) mówi sama za siebie, niech se kasuje posty na swoich watkach to tylko o niej świadczy ( o niej też świadczą opisy na gadu- gadu i podpisy na dogo) Na ten wątek też zagląda i to cześciej niż myślimy a tu juz nie pokasuje.....:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

W takim razie Aniu , założycielko wątku i opiekunko Cygana, weź się wreszcie za konkretne rozmowy w sprawie Cygana z panią z Naszej Klasy. Zapewniałaś tu na wątku, że załatwiasz sprawy, a z tego co mi wiadomo z wiarygodnych źródeł to Twoje załatwianie pozostawia wiele do życzenia ( wogóle mnie to nie dziwi ) Mam nadzieję że szybciutko i sprawnie zajmiesz się zorganizowaniem wizyty przedadopcyjnej dla Cygana, weź pod uwage to, że wielu ludziom zależy na tym psie. Nie mam tu na myśli tylko tzw. " żałosnego układu ".



To jest mój wpis u Cygana. Przekopiowałam tu zanim usunie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']Szkoda największa, że psy miały większe szanse na domy z nami wszystkimi ... których niechcenie te szanse odebrał ...
Wiesz Aniu ... to straszne ile masz na sumieniu i jak świetnie się bawisz ... kiedyś życie Ci wytłumaczy ...[/quote]
Sluchajcie stare zalosne baby :wink: : nie da sie tej Aneczce Neczce rozumu troche do glowy natłuc? Mam corke w jej wieku, co prawda w tym wieku dzieci sa najmadrzejsze i gluche na wszelkie perswazje, ale jakos czasami dociera.:mad:Psy sa najwazniejsze dla nas wolontariuszy.

Link to comment
Share on other sites

ano wlasnie..wiecie,ja mam wrazenie,ze gdy rzady daje sie bardzo mlodym osobom,to zawsze jest "kibel".No,prawie zawsze.
U nas w wolontariacie jest pełna sztama i wspołpraca.Moze dlatego,ze kazdy przeszedl takie zniechecanie do wolontariatu,ze te osoby,ktore zostaja,faktycznie maja fiola na punkcie zwierzat,a nie na swoim.I nikt nie gwiazduje.Ale-wolontariat sopocki bardziej w strone 30 lat oscyluje niz w strone 20stu.A nasza najstarsza,ukochana wolontariuszka ma 80 i jest naszym sloneczkiem,cudowna osoba.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']A ja mam 50 i za 30 lat tez chcę być słoneczkiem...:placz:
Ale żałosna jestem....:evil_lol:[/quote]
wiecie :oops: ja to nie wiem o co "chzzzii", przeczytałam 2 pierwsze i ostatnią stronę watku :oops: ale ja tez chcę być tym słoneczkiem za 30 lat...

ale za cholere nie kumam :evillaug: :evillaug:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...