Jump to content
Dogomania

Agility- Poznań i okolice


Kalunia

Recommended Posts

[B]Aniu, JIM[/B] - dziękuję za fotki! :multi::loveu::multi:

[quote name='CASIA&ttb']witam serdecznie,własnie dobrnęłam do tego wątku i mam parę pytań,a mianowicie:

od niedawna mieszkam w poznaniu i chciałabym zacząć bawić sie w agility ze Swoją suką(5 letnia pitbullka) i w przyszłości z nowym nabytkiem(mini bulem) więc pytania brzmią,kiedy i gdzie odbywaja sie takie treningi czy jest możliwośc dołączenia do Waszej stałej ekipy??

Z góry dziękuję za odpowiedz :)

pozdrawiam
kaśka[/quote]

Hej!
Aktualnie grupa początkująca jest pełna po brzegi i nikogo więcej już do niej nie dopchnę, więc w tej chwili nie za bardzo jest jak dołączyć...

Trenujemy na Piątkowie, blisko pętli na Sobieskiego, a kiedy to już różnie - umawiamy się w zależności od możliwości i pogody.

Jakbyś chciała wiedzieć coś więcej - napisz na klubowego maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='Marysia_i_gończy'][B]Mudik[/B] ja jestem u nas Wielce Szanowną Panią Trener :evil_lol: a to oznacza, że absolutnie nie mam jak robić zdjęć. Muszę liczyć na resztę drużyny :)[/quote]
To przekaż ludowi biegającemu(jak mówi nasza trenerka Sajko:evil_lol::evil_lol:),że tu tacy agilito maniacy ze stolycy czekają na fotki:lol::razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...