Jump to content
Dogomania

Agility- Poznań i okolice


Kalunia

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przypominam, że trenujemy w najbliższą SOBOTĘ, 24 listopada:

grupa A o 10:30
grupa B o 12:00.

Mam nadzieję, że zjawicie się w komplecie :mad:

Pozdrawiam
Marysia i Una

PS Gratuluję Oliwii ślicznych biegów na zawodach w Jeleniej, a zwłaszcza tego ostatniego jumpingu! :klacz: :klacz: :klacz:

[SIZE=1](Potem się mnie jedna osoba pytała, czy nie wiem, skąd ten sznaucerek, bo strasznie fajnie biegał, a nie prezentował stylu żadnego znanego klubu :cool3:)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Też nie jestem Marysią:eviltong:, ale wydaje mi się, ze po to nastąpił podział na grupy, żeby nie było za dużo ludzi na raz - ostatnio na treningu było trochę osób i trudno było to Marysi opanować.

Na dzień dzisiejszy skład grup jest taki jak podała Marysia i nie wiem czy ktoś może dołączyć.

Ale ogólnie jako takiego kursu dla początkujących nadal nie ma.

Zmiany są takie, że nasza praca ma być jakoś zorganizowana, a nie tak, ze ni z gruszki ni z pietruszki ktoś wpada :eviltong:

A coś się dawno nie odzywalyście, nie? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Skonowałam się z Marysią i tak jak pisała w poście wcześniejszym:
Są dwie grupy po 4 psy w każdej z nich i to jest WYSTARCZAJĄCA ilość ćwiczących psów.
Na razie nie ma planów co do rozrastania się którejkolwiek grupy więc niestety nie możecie przyjechać na zajęcia z psami.

Ale obserwatorka jak najbardziej - nie ma przeciwwskazań :p

Link to comment
Share on other sites

Ja też napewno będę!!!Już nie mogę się doczekać:multi:. I [B]UWAGA[/B] siostra dzisiaj przywiozła mi tunelik, co prawda trzeba go podreperować ale jest (w domu nie widać:lol:), Bibka już po nim zasówa jak należy, mam tylko nadzieję że u Was też będzie dobrze. A i nauczyłam ją zostawać, super nie jest ale napewno ułatwi.:cool2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...