Jump to content
Dogomania

Agility- Poznań i okolice


Kalunia

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marysia_i_gończy']Możecie się spotkać, ale beze mnie - jutro wyskakuję na mały urlopik, wracam w niedzielę.[/quote]

No to w takim razie poczekamy na Twój powrót;] I po urlopie w przyszłym tyg. może jakieś dwa treningi?:cool3: Mam nadzieję, że tak;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']Hej, a Ty przypadkiem też nie miałaś jechać? :roll:[/quote]

Miałam, miałam, ale tak to jest jak się ma przewrażliwionych rodziców; "Nie pojedziesz sama pociągiem", "ale gdzie ty będziesz spała? Ja nawet nie znam tych ludzi" itd. Niestety:( Chciałam bardzo, ale nie wyszło.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,

Słyszałam, że tor na woli jest udostępniony za darmo?
Można przyjechać na jakieś spotkanie z psem, zobaczyć, czy w ogóle go to interesuje, a w przyszłości może byśmy się zapisały już na pożądne treningi? ;)
Kiedy są takie spotkania?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa3']Oliwia nie martw sie Mnie tez rodzice nie puscili by samej, a pociagiem tym bardziej;)no jakos trzeba ich zrozumiec:D:PPP[/quote]

Dzięki za słowa otuchy;) ale ja tak bardzo chciałam...Tak ciężko jest ich zrozumieć...zresztą im pewnie nas też:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gośku.']Witajcie,

Słyszałam, że tor na woli jest udostępniony za darmo?
Można przyjechać na jakieś spotkanie z psem, zobaczyć, czy w ogóle go to interesuje, a w przyszłości może byśmy się zapisały już na pożądne treningi? ;)
Kiedy są takie spotkania?[/quote]

A czy wiadomo już coś wiecej na ten temat? Ale czegoś tu nie rozumiem kogo to interesuje? Czy ten tor jest taki bardziej profesjonalny? ;>

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A czy wiadomo już coś wiecej na ten temat? Ale czegoś tu nie rozumiem kogo to interesuje? Czy ten tor jest taki bardziej profesjonalny? ;>[/QUOTE]

Hehe mnie na przyklad, zreszta temat jest jeden o poznanskim agility.
Ja dzwonilam tam w zeszlym tygodniu i kazali mi zadzwonic w tym, ale napisac chcialam jak bedzie juz cos pewnego. Ponac maja juz torek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julix']Hehe mnie na przyklad, zreszta temat jest jeden o poznanskim agility.
Ja dzwonilam tam w zeszlym tygodniu i kazali mi zadzwonic w tym, ale napisac chcialam jak bedzie juz cos pewnego. Ponac maja juz torek ;)[/quote]

O! To byłoby super jakby mieli cały torek! Tylko ja mam bardzo daleko na Wolę...:( Ale chętnie bym sie przejechała zobaczyć;] To jak będzie wiadomo już coś wiecej to może dałoby się też umówić tam na jakiś trening? Np. w ten weekend czy jakoś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oliwia']A i jeszcze jedno czy spotykamy się jakoś w Tulcach w tym tygodniu?;> Marysiu? Jeśli masz czas? Żeby potrenowac przed zawodami...;] (wiem, że ejstem upierdliwa:oops: )[/quote]

Wróciłam :)

Wcale nie jesteś upierdliwa, [SIZE=1]tylko jak robiliśmy treningi, to Ciebie nie było :eviltong: [/SIZE]

Ja generalnie też chcę poskakać! I hopki trzeba wreszcie skończyć!
Mam jednak dwa problemy:
- jestem niezmotoryzowana (potrzebuję więc kogoś, kto by nas zabrał autem, w moim przypadku dojazd komunikacją publiczną nie wchodzi w grę)
- niedługo się przeprowadzam, więc mam urwanie głowy i kiepsko stoję z czasem

No i najwcześniej środa. Więc? Jakie propozycje? Kto kiedy może? Kto ma transport? Kiedy może Paula?

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem chętna. :D
My możemy Cię zabrać Marysiu, ale dopiero w czwartek. Pasuje Ci?

No ale wtedy byśmy Pauli nie mogli wziąć jakby jechała z Bandziorem.

Julix, to daj znać jak tylko się czegoś dowiesz. :) Ile by kosztowało 'wejście' na torek, z czego ich torek się w ogóle składa, itp. :)

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniałam tam. Powiedzieli, że w sobote mam przyjechać zobaczyć tor i porozmawiać i pow. czy się decyduje itp. Niby mają cały tor :cool3: Ale wiadomo musze to zobaczyć. Nie wiem też jak mają niby wyglądać treningi wszystekigo pewnie dowiem sie w sobote. :loveu: Tak więc nic wiecej jeszcze nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

A więc mi to o wiele bardziej pasuje w środę....wtedy mam jak dojechac do Poznania i nie muszę się tłuc autobusem, ale jeśli nie ma wyjścia (już naprawdę nie ma wyjścia!) to może być czwartek, ale TAKŻE NIE MAM TRANSPORTU! Więc miło uśmiechnę się do osoby która może nas zabrać autem z Ronda :)Aha, biorę Wenę a nie Bandzika ;-)Jak robimy?

Link to comment
Share on other sites

TAURA dzięukję że napsiałaś;]

PASKUDA_BANDZIOR to ja tak namieszałam żeby były w czwartek bo w środę mnie nie ma i nie mam jak doejchać...:( Nie udało by Ci się dojechac w czwartek? Napiałś chyba, że "ewentualnie może być" więc mam nadzieję że możesz:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...