Jump to content
Dogomania

Agility- Poznań i okolice


Kalunia

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My tez byliśmy z Kinga na treningu u szelciaków :multi:

Bandzior ma przeciętą opuszkę, więc dol Legnicy musi się zagoić, w związku z czym nie może trenować.
Ale jeśli byś chciała Marysiu to możemy się spotkać (możesz już jeździć?), zabiorę Wenę, a Ty Unę:cool3: Spuścimy pary z Uniaka i pobawimy się z Wenką:lol:
Jesli co to jestem otwarta na propozycje :p

Link to comment
Share on other sites

Znowu wszyscy odpuszczają :lol:

[quote name='Paskuda_Bandzior']Ale jeśli byś chciała Marysiu to możemy się spotkać (możesz już jeździć?), zabiorę Wenę, a Ty Unę:cool3: Spuścimy pary z Uniaka i pobawimy się z Wenką:lol:
Jesli co to jestem otwarta na propozycje :p[/quote]

Bardzo chętnie! Może środa...? Jeszcze się dogadamy :)

Edit: poza tym są poprawione klocki do pomalowania :]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Znowu wszyscy odpuszczają :lol:
[/QUOTE]
Nie my :evil_lol:

[QUOTE]Bardzo chętnie! Może środa...? Jeszcze się dogadamy :smile:[/QUOTE]
Środa? Ok :multi:
Jakby co to się smsami dogadamy ;)

[QUOTE]Edit: poza tym są poprawione klocki do pomalowania :][/QUOTE]
Nie ma sprawy :) Zabieram "robocze spodnie" i malujemy :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']Umówiłyśmy się z Paulą na środę 19:30 w Tulcach. Jak ktoś się obudzi to zapraszamy :lol:[/quote]

No ja mam kiepski dojazd. :roll: A chciałam wziąść Majorke, bo ona po fryzjerze i taka ładna. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja chciałam jeszcze raz bardzo przeprosić Marysię, bo tym razem to ja nawaliłam :oops:
Niestety miałam wizyte kuzynki z Kanady i nie mogłam się z domu pod wieczór ruszyć:cool1:
Przepraszm, ale mam nadzieję, że jednak uda nam się na trening spotkać :p

Oliwia Wena ma aktualnie 12 tyg. i jak na rzie ma za sobą jeden trening :p

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=red]Kochani Poznaniacy :loveu: , w związku z tym iż niedaleko Wam do nas szczecińskiej wioski pomyślałam , że ktoś z Was chciałby wziąć udział w warsztatach szkoleniowych, które organizujemy w dniach 25-26 sierpnia na terenie naszego ośrodka, a do przeprowadzenia których zaprosiliśmy Magdę Ziółkowską.[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=red][/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=red]Wszelkie informacje znajdziecie na stronie [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.psieranczo.pl"][SIZE=3][COLOR=red]www.psieranczo.pl[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=3][COLOR=red] (dział KLUB AGILITY).[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]Pozdrawiam[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]Aneta :cool1: [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='atena501'][SIZE=3][COLOR=red]w dniach 25-26 sierpnia [/COLOR][/SIZE][/quote]
O rany, a ja akurat wyjeżdżam na wakacje :placz: , szkoda, że to nie jest weekend wcześniej :bigcry: (może by nas większa ekipa przyjechała :roll:).

Link to comment
Share on other sites

Czy można wziąć udział w jakichś zawodach dla początkujących?
Mam bardzo utalentowaną suczkę Maksię. Niedawno skończyła 7 lat, ale wciąż ma ochotę na długie spacery i treningi. No właśnie- treningi. Gdy przyjezdzam na dzialke, rozkladam jej tor przeszkod (krzesla, pomiedzy nimi kij, obrecze), a ona ten tor z latwoscia pokonuje. Lubi to robić. Naprawde ma talent (moze dlatego ze jest kundelkiem). Niestety nie wiem co zrobic, zeby Maksia sie pokazala "w wiekszym formacie". Myslalam o napisaniu do Pedigrie z prosba o zorganizowane jakiegos pikniku agility dla poczatkujacyc. I chyba tak zrobie. Może wy mi cos doradzicie? Psiak jest naprawde mądry, szybko sie uczy. Trenuje z nią moze 2 lata. Prosze o informacje na adres
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...