Jump to content
Dogomania

Agility- Poznań i okolice


Kalunia

Recommended Posts

[quote name='Marysia_i_gończy']Wiecie, za grosz nie rozumiem Waszego umawiania się :eviltong: :evil_lol:

Ja na Waszym miejscu umówiłabym się na 18 z psami, zrobiła mały trening, a potem psy do płota i mach-ciach malowanko, przecież jak Was tyle będzie (o ile będzie :evil_lol: ) to malowanko zajmie Wam tylko chwilę...

Ja postaram się dziś wpaść na moment, ale tylko na moment.
[B][SIZE=3]Pałeczkę szefa :razz: oddaję w ręce Pauli - od teraz ona jest odpowiedzialna za sprzęt i w ogóle.[/SIZE][/B]

A Wy trzymajcie za mnie kciuki :placz:

Pozdrawiam
Marysia i Una[/QUOTE]

Spodziewam się, że będzie nas aż dwie + Ty ;)
Oliwia raz napisała, że będzie, ale potem cisza.
Kinga ma problemy z dojazdem.
;)

Ale ok. Dzwoniłam do Pauli i powiedziała, że może być. 18.30 trening w Tulcach. Potem malowanie. Kto będzie?

ps. Co z Uną? Nadal kuleje?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE][B][SIZE=3]Pałeczkę szefa :razz: oddaję w ręce Pauli - od teraz ona jest odpowiedzialna za sprzęt i w ogóle.[/SIZE][/B][/QUOTE]
Paula przyjmuje do wiadomości i da z siebie wszystko :p

Jesli jestem teraz w posiadaniu pałeczki szefa ogłaszam, zę [B][SIZE=3]dziś o godz. 18.30 odbędzie się trening! Po treningu malujemy.[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[SIZE=3][SIZE=2]Oliwia, Kinga - liczę, że wreszcie uda Wam się dojechać :cool3:[/SIZE] [/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[QUOTE]Ja postaram się dziś wpaść na moment, ale tylko na moment.[/QUOTE]
Będzie nam bardzo miło :cool3: :eviltong: :multi:

[QUOTE]A Wy trzymajcie za mnie kciuki :placz: [/QUOTE]
Masz to jak w banku, Marysiu! Jesteśmy z Tobą :calus:

Pozdrawiam, i do zobaczenia dziś w Tulcach!

Link to comment
Share on other sites

Ja byłam! Biegałam, malowałam i się cieszyłam że w końcu zobaczyłam starych Tulcowskich bywalców. :) Marysiu trzymam kciuki tak mocno jak się tylko da. :) P.S czy tylko mi nie działają buźki i cały panel edycji tekstu?

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście mnie również nie mogło zabraknąć :p
Dzięki dziewczyny za trening :multi:

Sunprince - było o wiele lepiej niż ostatnio i scoobi w ogóle się kładki nie bał! :crazyeye: :multi:

Kinga - Dinowe tempo od Płocka się utrzymuje:evil_lol:

Jeśli jutro pogoda dopisze to widzimy się o 18 w Tulcach, natomiast jesli od rana będzie tak jak dzieś to chyba sobie odpuścimy.

[B]Ale na nasze nastepne spotkanie potrzebujemy osoby z wkrętarką, śrubkami i umiejętnością posługiuwania się tą wkrętarką :lol: [/B]
[B]Chodzi o dokręcenie kilku śrubek w nowych hopkach, tak żeby już szło na nich skakać :multi: [/B]
[B]Może któryś tata da się namówić? :razz: [/B]

Oliwia jeśli wiesz, że nie możesz dojechać to proszę Cię nie umawiaj się, że będziesz, bo my do końca nie miałyśmy pojęcia czy na Ciebie czekać czy nie!

Pozdrawiam, Paula.

Link to comment
Share on other sites

Paula, jutro mój tata nie może nas zawieźć na trening. Tego się spodziewałam i właśnie dlatego mówiłam o czwartku (chociaż i tak by nie wypaliło z powodu pogody). Tata od razu po pracy jedzie odebrać mojego młodszego brata z wakacji u babci, nad morze ;)

Link to comment
Share on other sites

Paula pogadam z tatą czy bedzie miał czas poskręcać nam te hopki. :) A Dino to chyba czuje się młody. haha :)Marysiu zdjęć brak bo jakos weny nie było, a te co zrobiłam to szkoda gadać. Bandzik był za szybki na kładce dla mojego aparatu. Pozatym narazie nie mam gdzie ich zgrać, obrobić... :( P.S nadal nie działają mi buźki i edytor tekstu grrrrr :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']
Oliwia jeśli wiesz, że nie możesz dojechać to proszę Cię nie umawiaj się, że będziesz, bo my do końca nie miałyśmy pojęcia czy na Ciebie czekać czy nie!

Pozdrawiam, Paula.[/quote]

Przepraszam... Nie myślałam, że będziecie na mnie czekać bo napisałam wcześniej, że MOŻE bedę (bo też nie wiedziałam czy ktoś mnie zawiezie), a zresztą nie bedę się tłumaczyć, nie ma sensu, zawaliłam i tyle... Jeszcze raz przepraszam.

Co do wiertarki to jest tak że mój tata ma i umie się nie posługiwać;) Tyle, że obecnie ejst pozyczona... Jeśli ją dostanie to może przyjechac (tylko też teraz termin jest ważny) w każdym razie jutro wieczokriem mogę Wam dac odpowiedz. Jak znajdziecie kogoś wcześniej to nie czekajcie.

Aaa...Właśnie z tego co ja czytam to już profesjoanlny torek stworzyłyście;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']Ja może kiedyś odwiedze Was z moim Duke;) ale bliżej mi chyba będzie na tor borderowców na Rataje niż do Was do Tulec:roll: ale wpadne jak będzie jakaś konkretna data i będę miała wtedy w pracy wolne;)[/quote]

To na Ratajach jest jakiś klub? :crazyeye: Nie miałam pojęcia że jest jeszcze gdzieś agility w Poznaniu...

Link to comment
Share on other sites

Z tego co widziałam na zdjęciach mają swoje miejsce gdzie się spotykają i ćwiczą poznanscy borderomanicy;). Ale na czas wakacyjny treningów nie ma ruszą od nowa we wrześniu;) Nie jest to klub tylko takie spotkania szkoleniowe z zabawą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']Z tego co widziałam na zdjęciach mają swoje miejsce gdzie się spotykają i ćwiczą poznanscy borderomanicy;). Ale na czas wakacyjny treningów nie ma ruszą od nowa we wrześniu;) Nie jest to klub tylko takie spotkania szkoleniowe z zabawą[/QUOTE]

Aha :)

Kinga, jak coś to treningu jutro nie ma. ;) Paula powiedziała, że pewnie i tak by nie było (nawet jakby był transport), bo zapowiadają przez cały dzień deszcze.
Aa no i powiedziała, że w niedziele powie jakie jej dni na trening pasują w przyszłym tygodniu. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']Z tego co widziałam na zdjęciach mają swoje miejsce gdzie się spotykają i ćwiczą poznanscy borderomanicy;). Ale na czas wakacyjny treningów nie ma ruszą od nowa we wrześniu;) Nie jest to klub tylko takie spotkania szkoleniowe z zabawą[/quote]

[URL]http://www.bordercollie.fora.pl/poznan-t559-195.html[/URL] :)


No dobrze, to już przyznam się :evil_lol: i pochwalę :eviltong: , że swoje spotkania mają i też poznańskie sheltie :bigcool: : [URL]http://romanr2.fotosik.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

O sheltie to ja wiedziałam :p Nawet sobie fotki oglądałam z Waszego wątku na forum sheltiowym ;)

Jednak jest dzisiaj trening! Nie pada narazie, a ja załatwiłam z tatą transport. Więc wstępnie [B]spotykamy się dzisiaj o 18[/B]. Jeszcze Paula musi potwierdzić, bo wszystko zależy od pogody (niestety :razz:)
Kinga, będziesz i weźmiesz tate? :)

Link to comment
Share on other sites

A więc tak.
Kingi dzisiaj na pewno nie będzie, dostałam informacje smsem :razz:

Ania odezwij się do mnie jeszcze popołudniu, bo nie wiem czy się w końcu spotykamy czy nie :eviltong:

A borderowcy się spotykają na tym terenie należącym do POSIR-u, przy Warcie na piastowskim, gdzie kiedyś była odryta pływalnia. Tam kiedyś stał normalny torek, który z czasem zaczął niszczeć, a teraz już go nie ma. Ze zdjęć wynika, że oni teraz na pcv-kach ćwiczą :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...