Jump to content
Dogomania

Viza się odnalazła! - z przychówkiem... szukamy DS dla 6 dzikich szczeniąt


Kuna

Recommended Posts

Przeszłam wczoraj wieczorem wszystkie znane mi "sklepowiska" i znalazłam tylko jedno ogłoszenie o znalezionym psie i zapewniam że to nie Viza (było to ogłoszenie o nie dużym psie na moje oko trochę jamikowatym z klapniętymi uszami). innego ogłoszenia nie widziałam...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 738
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam informacje o Vizie!!!!!!!!!!!!

Była widziana dzisiaj!!!!!!!

( uważam, że to ona, opis bardzo pasuje ze względu na obrożę, wygląd i zachowanie ).

...o godz. 13.30 w lesie na drodze leśnej pomiędzy dużą gwiazdą a małą gwiazdą (nazwa własna miejsc w lesie).

Suka unika ludzi, ale daje sie podejśc na pewna odległość.

Aby tam trafić do lasu wchodzi się od konca ul. 23 marca w Sopocie. To bardzo duży obszar. Wszystkie osoby, które mogą jeszcze pomóc proszę o pomoc w poszukiwaniach i drukowaniu i przyklejaniu tam ogłoszeń.
Ja własnie się urtywam z pracy i jadę.

Jestem pewien, że to ONA!

601 48 66 11


B.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eskimoteam']Mam informacje o Vizie!!!!!!!!!!!!

Była widziana dzisiaj!!!!!!!

( uważam, że to ona, opis bardzo pasuje ze względu na obrożę, wygląd i zachowanie ).

...o godz. 13.30 w lesie na drodze leśnej pomiędzy dużą gwiazdą a małą gwiazdą (nazwa własna miejsc w lesie).

Suka unika ludzi, ale daje sie podejśc na pewna odległość.

Aby tam trafić do lasu wchodzi się od konca ul. 23 marca w Sopocie. To bardzo duży obszar. Wszystkie osoby, które mogą jeszcze pomóc proszę o pomoc w poszukiwaniach i drukowaniu i przyklejaniu tam ogłoszeń.
Ja własnie się urtywam z pracy i jadę.

Jestem pewien, że to ONA!

601 48 66 11


B.[/quote]

Witam, dopiero co znalazłam ten wątek, kilka dni temu widziałam psa podobnego do Vizy, (tak mi się przynajmniej wydaje, czy ona miała jakąś ciemną, szeroką obrożę?) w okolicy osiedla Przylesie (ul.23 Marca) w Sopocie. Wynika z tego, że błąka się gdzieś w okolicy, będziemy się rozglądać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...