Jump to content
Dogomania

Viza się odnalazła! - z przychówkiem... szukamy DS dla 6 dzikich szczeniąt


Kuna

Recommended Posts

[quote name='eskimoteam']W grę wchodzą weekendy.
A więc:
piątek wieczór to psia knajpa ,,Paszcza Lwa" Gdańsk Oliwa ul Kwietna 38 od 18-tej
sobota -Wyspa Sobieszewska - tam trenuję psy cały dzień, ew. wieczór j.w.
niedziela- Leśne Schronisko Łowców Przygód w Porzeczu za Wejherowem - tam cały dzień trenuję psy.[/QUOTE]

No to STOSUNKOWO :D blisko kolejki, to dałeś jedynie pierwszą opcję, na Sobieszewo to nawet sie nie zapedzam, nie ma takiej opcji... a do Porzecza, jak po mnie wpadniesz po drodze, to mogę jak najbardziej :)
Gadałam wczoraj z Iwoną, ona jest tak samo mało zmotoryzowana w chwili obecnej jak ja... wiec nam eskapady pt tytułem "nawet nie 3miasto" niestety odpadają :-(. Właściwie to my najchętniej byśmy widziały Gdynię lub Sopot :D i zastanawiałyśmy sie czy z psami, czy z samochodami? Bo można by było sie na grzane wino/piwo ustawić... ale planuję do Ciebie zadzwonić to pogadamy i o tym.

A do całej reszty pomagających i odzywających się w tym wątku: Co tam z Wami? Będziecie? Ktoś się pisze na ten lub następny weekend??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 738
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gdyby ktos przypadkiem był zainteresowany piffkiem, dwoma, lub kilkoma :D w naszym jekże wspaniałym towarzystwie, to spotkanie o którym mowa była wyżej odbędzie się jutro o godzinie 18 (piatek) w Gdyni (wstępnie) w Chacie Rybaka (na Skwerze, prawie na przeciwko Gemini) Jutro zrobię rezerwację, to jeszcze się odezwę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASICAiBREGO']No co prawda zainteresowania większego nie ma naszym spotkaniem :) ale tak na wszelki wypadek napiszę, że spotkanie zostało przełożone za tydzień. Prawdopodobnie też będzie to piątek i prawdopodobnie też Chata Rybaka :)[/QUOTE]

Może Viza też wpadnie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eskimoteam']Może Viza też wpadnie:)[/QUOTE]

a więc
spotykamy się
piątek 12 lutego o godz 18.00
knajpka ,,Mini-Golf" przy plaży
na trasie Sopot-Jelitkowo niedaleko budynku Hestia
udzial w spotkaniu został telefonicznie potwierdzony już przez kilka osób
...a dotyczy wszystkich zaangazowanych w poszukiwania Vizy i nie tylko...
...zapraszam na herbatkę z rumem, można zabrać psiego towarzysza...
rezerwacja stolików za sprawą Pani Joli stała się faktem...do zobaczenia....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eskimoteam']a więc
spotykamy się
piątek 12 lutego o godz 18.00
knajpka ,,Mini-Golf" przy plaży
na trasie Sopot-Jelitkowo niedaleko budynku Hestia
udzial w spotkaniu został telefonicznie potwierdzony już przez kilka osób
...a dotyczy wszystkich zaangazowanych w poszukiwania Vizy i nie tylko...
...zapraszam na herbatkę z rumem, można zabrać psiego towarzysza...
rezerwacja stolików za sprawą Pani Joli stała się faktem...do zobaczenia....[/QUOTE]



Tym razem spotkanie się odbyło, było bardzo, bardzo miło :D Pogadali my, popili co nieco :) , a co najważniejsze spotkaliśmy się po dłuższym czasie, szkoda tylko, że wszyscy nie mogli być (ale nie martwcie się, byliście obecni w naszych myślach :) )
Viza niestety tez nie przyszła, widocznie nikt jej nie przekazał, że tam będziemy....

Ps. Powtórki już są przewidziane, będziemy informować na bieżąco :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Izis1984'][B]Eskimo-[/B] Czy ktoś w ogole jeszcze dzwoni w sprawie Vizki? :roll:[/QUOTE]
Nie, nikt już nie dzwonił. Od dawna. Jedynie pottwierdzona została jeszcze informacja już z drugiego niezaleznego źródła, że na drodze jelitkowskiej w kierunku hotelu Marina przez długi czas na poboczu leżał zabity pies podobnej wielkości i maści. Przy pierwszym zgłoszeniu podjąłem niezwłocznie poszukiwania, które nie przyniosły rezultatu, gdyż spóźniłem się i zwłoki zniknęły. Nie zrobiły tego służby oczyszczania miasta (sprawdzałem), prawdopodobnie ktos prywatnie. Wywiad u oklicznych mieszkańców nic nie dał.
Ze względu na to, iż wówczas były jeszcze inne zgłoszenia o wałęsających się psach (okazały się potem mylne) nie rozwodziłem się wczesniej na ten temat. Prawdy o tym psie który zginąl pod kołami samochodu nie poznamy już nigdy.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma]Od kiedy trafiłam na Dogo po stracie mojej Dagi cały czas zerkałam na te wątek w nadziei, że wszystko zakończy się jednak pomyślnie. Pewnie, dlatego że jestem z Redy. [/FONT]
[FONT=Tahoma]Bardzo mi smutno, że jest tak jak jest.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga34'][FONT=Tahoma]Od kiedy trafiłam na Dogo po stracie mojej Dagi cały czas zerkałam na te wątek w nadziei, że wszystko zakończy się jednak pomyślnie. Pewnie, dlatego że jestem z Redy. [/FONT]
[FONT=Tahoma]Bardzo mi smutno, że jest tak jak jest.[/FONT][/QUOTE]

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=BB1uCpLl0EU[/URL]
zostało 6 nowych...teraz są już prawie dorosłe...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Może i szanse na odnalezienie są nikłe, ale muszę powiedzieć, że rozglądam sie, szczególnie jak jadę przez Gdańsk. 30 maja razem z Bregiem (wraz z fundacja Dogtor) bierzemy udział w festynie z okazji dnia dziecka w "Krainie zabawy " -duży plac zabaw w pasie nadmorskim na Przymorzu. Jak by nie było są to tereny gdzie Vizy szukaliśmy. Pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy kiedy dowiedziałam się, że tam jesteśmy zaproszeni, była "może zdarzy się cud i spotkam na swej drodze Vizę"
Jak by ktoś chciał wpaść Brega pogłaskać ;) to będziemy od 14 do 15:30

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Może się to wydawać dla wielu osób dziwne, ale w oparciu o pewne informacje o których jeszcze nie chcę pisać, w dniu dzisiejszym podejmuję działania mające wyjaśnić czy pewien pies o którym słyszałem to Viza.
Historia lubi się powtarzać i znajdę kolejną przybłędę? A może szczęsliwy finał, w który nie wierzę? To się okaże ok. godz 21.30.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...