Jump to content
Dogomania

Viza się odnalazła! - z przychówkiem... szukamy DS dla 6 dzikich szczeniąt


Kuna

Recommended Posts

  • Replies 738
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy wiadomo w jakich godzinach pies był widywany? Wczesnoporannych,czy bardziej wieczorową porą?
Może on się "pokazuje" właśnie w ten sposób? W ciągu dnia się chowa?
A jak jest bardziej pusto wtedy przesuwa się dalej?
Moja sunia ONka,gdy się zgubiła na Rynku w Krakowie- nigdy wcześnie tam nie była! - sama wróciła pod blok na osiedle,ok.5 nad ranem!
W dzień jej nikt nie widział- przesuwała się nocą!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']tak, kto z Gdańska to powinien mieć ją w opisie na gg, odzew spory, ludzie współczują, obiecują się rozglądać...

niestety już nie pomogę, bo jutro ruszam w trasę. ale trzymam kciuki !!![/quote]
Ja wczoraj siedziałam przed komp. i wysyłałam do wszystkic ludzi którzy są z Gdańska na gg.

Link to comment
Share on other sites

Ma ktoś jakieś wieści?? Bo ja żadnych, a już ciągnie mi się ten czas....:roll:

Jednym psy giną, a inni znajdują... ja własnie po raz... no właśnie, ciekawe który? znalazłam psa... tym razem przepieknego boksera żółtego. Zaraz zrobie mu zdjęcia i założę wątek... mam nadzieję, że Visa bedzie miec więcej szczęścia i znajdzie ją własciciel czyli Bartek :)

Link to comment
Share on other sites

Nowe wieści są takie, że dopiero wróciłam z poszukiwań, dziś z Bartkiem złaziliśmy Jelitkowo i Brzeźno obwieszając wszystko plakatami i nawołując.... puki co cisza, w pubie, w którym ją dokarmiali nie pokazała się od wczoraj, ale wszyscy pracownicy są w pogotowiu.
Bartek został jeszcze i cały czas szuka.... Puki co nikt nowy nie dzwoni, że widział Visę, niestety....

Link to comment
Share on other sites

Są nowe informacje sunia była widziana o godz. 15 na Zaspie Żwirki i Wigury 12 w lotni w sklepie zoologicznym niestety Bartek dowiedział się o tym po godz. 19 gdy sklepy były juz pozamykane pan który dzwonił powiedział że jak wychodził stamtąd to jeszcze była więcej brak informacji. A ochroniarze na miejscu nic nie widzieli. Jutro będziemy dzwonić i sprawdzać wiadomość w sklepie.
Bartek ma prośbę jak ktoś jest z tych terenów i wychodzi z psiakami niech obserwuje teren a może jest jeszcze tam.

Link to comment
Share on other sites

osobiście chwilowo nie jestem w stanie pomóc, ale dałam znać wszelkiej rodzinie i znajomym z zaspy i brzeźna, żeby mieli oczy otwarte i podałam nr tel do właściciela, pewnie nie ja jedna, więc nie ma opcji, żeby ktoś suczy we właściwym momencie nie przyuważył, mam nadzieję, że szybko wróci do domu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...