Jump to content
Dogomania

Zgubione-Znalezione warszawski PALUCH


AnkaRa

Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja nie miałam nigdy większych problemów z robieniem zdjęć, ale to może dlatego że dobrze żyję z Elami -wolontariuszkami od rottków i przede wszystkim zna mnie Pani Dyrekor, przeważnie robimy zdjęcia wybranym psiakom, tym które zabieramy na sobotni spacer. Z rozmów z pracownikami schroniska wiem, że kłopotem jest jak w internecie pojawiają się zdjecia psów które jeszcze są na kwarantannie i potem dużo osób dzwoni, pyta i nic z tego nie wynika. Nie twierdze że mają rację zakazując robienia fotek, mówię tylko jak jest :-)

Gosia
[URL="http://www.forum.rottweiler.sky.pl"]www.forum.rottweiler.sky.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

pytanie do magdy / morisowej lub innych wolontariuszy
Rybcia znalazla takie zdjecie
[IMG]http://www.psy.warszawa.pl/2006/images2006/nowepsy2006/2006-11-04/3184.jpg[/IMG]

1/ zwrot z adopcji ..bywa...ale dlaczego?czy mozna sie dowiedziec?
2/ czy ten pies jest kaleki czy tez jest takie fatalne to zdjecie wyglada jakby nie mial przedniej lapy
prosze rowniez w miare mozliwosci o wiecej info na temat tego psiaka
jest domek dla pudelka..przydalaby sie garsc informacji i lepsze zdjecie

dzieki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']pytanie do magdy / morisowej lub innych wolontariuszy
Rybcia znalazla takie zdjecie
[IMG]http://www.psy.warszawa.pl/2006/images2006/nowepsy2006/2006-11-04/3184.jpg[/IMG]

1/ zwrot z adopcji ..bywa...ale dlaczego?czy mozna sie dowiedziec?
2/ czy ten pies jest kaleki czy tez jest takie fatalne to zdjecie wyglada jakby nie mial przedniej lapy
prosze rowniez w miare mozliwosci o wiecej info na temat tego psiaka
jest domek dla pudelka..przydalaby sie garsc informacji i lepsze zdjecie

dzieki[/quote]

widziałam tego bidula, miał wszystkie łapy z tego co pamiętam i na moje oko był po operacji głowy, ale faktycznie najlepiej skontaktuj się z p. dyrektor.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes01']Przednia łapke ma bo ja widze, to ucho jest, a nie czesc lapki, zato odnosze wrazenie ze nie ma tylniej.
P.S. Mozna wysterylizowac psa w czasie cieczki?[/quote]

W czasie cieczki suki nie powinno się sterylizowac. Jest wtedy silne krwawienie z przecietych naczyń krwionośnych i jest to niebezpieczne dla zycia.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze no.Tak tez myslalam :shake: Mała ma cieczke, a ja mam problem :puppydog:.
(!nigdy nie miałam suczki, ktora miała cieczke!)
Bardzo dziwne ze nie miala sterylki na Paluchu.. Ciekawe czemu?:???: :nonono2:
A moze ktos z was, kto bywa na paluchu ja zna? Była w pierwszym pawilonie w naroznej klatce.
W kazdym badz razie mała sie juz zadomowila na dobre i sie niczego prawie nie boi :multi: :errrr:

Link to comment
Share on other sites

Nie wyrabiaja ok, ale ona byla tam dosc dlugo bo od czerwca. Na stronie palucha pisza ze sterylizuja wszystkie suczki, a kastruja tylko rasowe psy i te co tam maja inny wazny powod. Powiedzieli mi ze jak chce to w ramach umowy adopcyjnej mam zadarmo i zeby zadzwonic jak sie pies oswoi(za 3 miesiace) a ja nie wyrobie tyle czasu.
[B]KOSTEK- [/B]juz sie nawet nic zapytac nie mozna? :(

Link to comment
Share on other sites

nie wydaje mi sie aby to byl temat do tego akurat,napisalas ze adoptowalas suczke ok a teraz mozesz zalozyc temat w odpowiednim dziale i pytac...nie rozumiem problemu z czym Ty masz niby 3 miesiace wyrobic albo i nie wyrobic?to ze jest gdzies cos napisane nie znaczy ze tak jest na paluchu tak jak Morisowa pisala co chwile przybywa jakies zwierze wiadomo ze z winy ludzi wiec jakim cudem jeden wterynarz na zmianie ma wszystko ogarnac?tak jak pisalam na 1 ogien ida psy rasowe aby zaprzestac bezmyslnemu rozplodowi,jesli jest czas i srodki tnie sie reszte...paluch to nie hotel 5 gwiazdkowy!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='pixie']pytanie do magdy / morisowej lub innych wolontariuszy
Rybcia znalazla takie zdjecie
[IMG]http://www.psy.warszawa.pl/2006/images2006/nowepsy2006/2006-11-04/3184.jpg[/IMG]

1/ zwrot z adopcji ..bywa...ale dlaczego?czy mozna sie dowiedziec?
2/ czy ten pies jest kaleki czy tez jest takie fatalne to zdjecie wyglada jakby nie mial przedniej lapy
prosze rowniez w miare mozliwosci o wiecej info na temat tego psiaka
jest domek dla pudelka..przydalaby sie garsc informacji i lepsze zdjecie

dzieki[/quote]

czy ktoś ma informacje o tym psiutku?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...