Jump to content
Dogomania

Zgubione-Znalezione warszawski PALUCH


AnkaRa

Recommended Posts

Nie martw sie. Nie oddam jej :wink: !!!!!!!!! gdybym nie wiedziała że pies musi sie oswojc itp. to bym jej nie brała, bo była naprawde przerazona:question: nie dała nawet sie na smycz wziasc w schronie, uciekala gdzie mogla! Tak tylko narzekam :diabloti: . Na dworzu to ona ciegle tylko wszystko wacha. Strasznie ciekawska jest.:lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nom sliczne te psiaki :-( ten z numerem 3194 to ja go chyba widzialam, fajny psiak. Bawić sie chcial i isc do mnie. :placz: On przybyl 1-go kiedy ja bylam w schronie i obok niego w klatce siedziala fajna sunia, chcialam ja zabrac, ale dopiero co przybyla:shake:.
Dobrze ze moje cudo nie siedzi juz w schronie :lol: A na dworek wychodzimy i sie prawie nie zalatwia w domku, na szczescie:roll: Fajny z tej mojej psiak. Zawsze jak wracamy ze spaceru to ona dziekuje za spacerek, przychodzi skacze i merda ogonem.:loveu: A jak jej sie znudzi spacerowac to zaczyna skakac na mnie.

Link to comment
Share on other sites

Husky znowu szuka domu.Ten psiak który znalazł dom (z s 1-y na zdjeciu) znowu jedzie do schronu :placz: bo pogryzł 2-a razy własciciela:roll: ile w tym prawdy nie wiem wiem tylko tyle ze ojciec kazał go zawiezc i w sbote jedzie z powtrotem

Link to comment
Share on other sites

Witam długo się zastanawiałam dlaczego psy tak często po adopcji trafiają spowrotem do schroniska i myslę ze to często są nieprzemyslane adopcje i oczywiescie brak informacji o psie .Często spodobał się ale o zachowanie psa chyba nikt się nie pyta a w schornisku nikt chyba poza kierowniczką nie interesuje się charakterem psa :diabloti:opiekunowie mają tak sporo psow pod opieką , ze jedzenie mycie klatek i od nowa , a gdzie obserwacja psa .Uwazam ze w kazdym schronisku powinien byc psi psycholog który by doradził i obserwował psa przed adopcją .Ja miałam szczęscie zaden moj pies wzięty ze schroniska niebył agresywny Ale mowiąc szczerze biorąc psa ze schroniska obserwowałam go jakis czas, to nigdy nie było tak ze spodobał się i juz go brałam opiekunowi zawracałam głowę zeby mi cos powiedział o nim .Czesto idąc z następną wizytą miałam nadzieję ze go niema ze jast adoptowany w dobre warunki ale chyba czekal na mnie .Ja miałam juz dwa psy i dlatego dlugo myslałam o trzecim ze schroniska czy sia dogadaja ale jest spoko sunia dyryguje innymi A ja mam zakaz przez męża jazdy do schroniska /spodobał mi się wilczur bez jednej łapy druga w bucie /ale juz męza nie namowie bez szans o gordona toczylam wojne . :mad::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kiya']nikt nie wie nic o suni setera z Palucha????????[/quote]
Chodzi o 2844/06? już nie ma w schronisku. Dziś pytałam w biurze. Pytałam, bo miałam o nią telefon - z jakiegoś ogłoszenia, gdzie był jej numer i mój numer telefonu :crazyeye: zatkało mnie, bo nigdy tego psa nie znałam, tym bardziej go nie ogłaszałam :crazyeye: Ciekawe, kto dał te ogłoszenie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Czy na Paluchu, podczas "odwiedzin" można swobodnie robić psom zdjęcia?
Bo na mnie już krzywo patrzą...
Przecież im nie zjem tych psów, zresztą, jak sama chciałam adoptować, to wielką łaskę robili:angryy:
Chciałam pojechać i obfotogrofawać psiaki, żeby pokazać zdjęcia znajomym, może komuś zmieknie serce.

Czy wy się kryjecie z robieniem zdjęć czy nie ma problemu? Trzbea jakoś prosić o zgodę?

Link to comment
Share on other sites

ja wlasnie nie wiem jak to jest bo niby zakazku na bramie nie ma ale np za mna jak przyjezdzam chodza sznureczki...zdjecia robie i tak ale z przyczajki...nie wiem jak to prawnie wyglada,ale pamietam ze jak moja znajoma prosila o zgode to dostala odpowiedz"ale zdjecia sa niepotrzebne my mamy zdjecia psow"

z checia przeczytalabym wypowiedz kogos madrego w tych sprawach:)

Link to comment
Share on other sites

Taaa, zdjęcia psów to mają, ale w... d...!
Po cholerę mają stronę, skoro UMIESZCZAJĄ NA NIEJ ARCHIWUM PRAC BUDOWLANYCH, ZAMIAST ZDJĘĆ ZWIERZĄT I OPISÓW???
PO CHOLERĘ SA ZDJĘCIA I HISTORIE ZWIERZĄT [B][I][U]JUŻ NIE[/U][/I][/B] DO ADOPCJI, BO ADOPTOWANYCH???
jAK SIĘ WPISZE COŚ W WYSZUKIWARKĘ, G... WARTĄ ZRESZTĄ, TO WYSKAKUJE NAPIS: MAMY ZBYT MAŁO MIEJSCA NA SERWERZE, BY UMIESZCZAĆ INF. O WSZYSTKICH PSACH.

:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:

No, ja też, jak latam z aparatem, to mam "ogonek":P
Dobra, idę pobawić się w detektywa, może zrobię parę zdjęć i będę namawiać odpowiedzialnych znajomych i sąsiadów na jakieś bidy:(

Link to comment
Share on other sites

mieszkam na grochowie i mam piesa(plci psiej) vel.krowe:D

Doddy no ja wlasnie tez tak mysle ze skoro to taki obiekt publiczny no i nie jakies wojsko czy cos no to nie moga zabronic zreszta teraz gdzies czytalam ze zdjeli tabliczki "zakaz focenia" z jakis tam jednostek wojskowych:D zreszta teraz "nowy" paluch to jeszcze nie ma sie czego wstydzic hihh

Dobermania to trzymam kciuki za udana sesje;) gdybys wczesniej krzyknela tez bym zabrala dupke

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dobermania']Taaa, ale zawsze ktoś może Ci "przez przypadek" wytrącić aparat i np.....zdeptać:/
Mojej jednej koleżance, ale to jeszcze za "starej" dyrekcji cghcieli zabrac:angryy:[/quote]
W to nie uwierze!
Natomiast Schronisko tak jak Doddy napisala jest obiektem publicznym podlegajacym UM, jest wlasnoscia nas wszystkich podatnikow mst.Warszawy, to swojego rodzaju ZOO, tam nikt nie zabrania robic zdjec.

Link to comment
Share on other sites

Dobermania dzisiaj nie dam rady juz sobie ulozylam dzionek,spacerek zawsze chetnie;)

no to skoro zdjecia mozna robic to zycze udanych polowow;)

a ja mam jeszcze pytanie jak mnie "zlapia" na robieniu zdjec i zrobia awanture ze nie mzona to czy jest jakis zapisek gdzies w naszych ustwach czy czymkolwiek na co moge sie powolac?przezorny zawsze zabezpieczony:D znajde w necie i wydrukuje;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...