Jump to content
Dogomania

Zgubione-Znalezione warszawski PALUCH


AnkaRa

Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Agnes01']Ja jestem pierwsza w kolejce, bo ja byłam w schronie w niedziele(29.10) i bym ja wzieła, ale jeszcze leczona. A wiesz moze co jej jest? Bo mi nie powiedzieli?[/quote]

ekhm nie chce Cie denerwowac ale tam nie ma czegos takiego jak 1 w kolejce...jeden z pekinczykow mial chorobe skorna ale co dokladnie to nie wiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][URL]http://wybory2006.wp.pl/kat,48434,wid,8577593,wiadomosc.html?rfbawp=1162296173.804&ticaid=12996[/URL]
I co wy na to ?[/quote]

ja to powiem tylko tyle ze paluch ok wyglada super ale zobaczymy jak dlugo i czy w zwiazku z psiakami cos sie zmieni:(

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj sie dowiedziałam ze jesli chodzi o Husky tego 2-u latka to jest ogromna kolejka na niego.
Co do suni to tez juz wiem ze jest kolejka(dobrzez ze bedzie sterylizowana) Szkoda tylko ze nie wiadomo do kogo tafia i w jakie rece :roll:
Nie wiem tylko co z tym trzecim zaprzego-podobnym

Link to comment
Share on other sites

Witam,
mam pytanie- czy jest ktoś chętny na sunie "whipetty" : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=12374&page=10"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...=12374&page=10[/URL] ?

W związku z tym, ze Shrek znalazł dom, do którego właśnie jedzie a sunie wyglądają jak jego bliźniaki- są jeszcze osoby, które były chętne na jego adopcję- może udałoby się znaleźć dom dla dziewczynek...
Shrekowy wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31257[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Zdjecia, hym moze beda jesli chcecie :lol: Ale najpierw mosze jakies zrobic:cool3: , bo znalazlam tylko to schroniskowe w necie, gdzie jest wogole do siebie nie podobna i okropnie wyglada... Przed sesja potrzebna kapiel:shake: ...
A teraz spac bo pani tez zmeczona, miałysmy okropna podroz autobusami i potem tramwaj, az do centrum Warszawy...
brrrrr zimno nam było, ale juz jest ok.

Link to comment
Share on other sites

[B]Agnes [/B]było powiedzieć to bym z taba pojechała samochodem bardzo chetnie.Czekamy na fotki.Dobrze ze ma domek
[B]Kora [/B]co do tego Husky który był do adopcji wtedy jak sie pytałam Ciebie ( na zdjeciach jest 1-y) ma domek:multi: .Mieszka u mnie w bloku na 5-ym pietrze.Rodzina nawet spoko dwójka dzieci (starsza ma 17 lat) wydaje sie ze jest mu dobrze ale jak sie wiecej dowiem to w razie czego dam znak.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje, ale nie wiedziałam czy wezme jakiegos psiaka to po co miałam kogoś ciagac:roll: Byłam kilka razy w schronie, a mała wypatrzyłam w środe:loveu: , ale nic o niej nie widziałam. Teraz chodzi i węszy:multi: . Obudziła mnie o 7:angryy: . Wpakowała sie do łóżka, taka BRUDNA. nie mialam serca jej wygonic wiec trzeba bedzie szybko wykapac. Zdziwło mnie tylko ze w schronie nie miala zrobionej sterylki:crazyeye: , ale bede miala tam za darmo:razz: .
p.s.niestety nie ma pojecia co to załatwianie sie na dworzu :mad: :shake: :smhair2: :question: :icon_roc: :watpliwy: ...
:loveu:

Link to comment
Share on other sites

p.s.niestety nie ma pojecia co to załatwianie sie na dworzu :mad: :shake: :smhair2: :question: :icon_roc: :watpliwy: ...
:loveu:[/quote]
Wiesz czesto jest tak ze psiak trafiajac do boksu w schronisku nie zalatwia sie dwa, trzy dni stara sie nawet nie jesc, zeby nie zalatwic sie w miejscu gdzie mieszka, potem wie ze musi, dlatego musisz z nia czesciej wychodzic zeby wiedziala ze Twoje mieszkanie to nie boks.
Zalatwianie sie schroniskowego psiaka w domu tuz po jego adopcji jest czesto powodem zwrocenia go!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...