Jump to content
Dogomania

Zgubione-Znalezione warszawski PALUCH


AnkaRa

Recommended Posts

Kochani! Może ktoś w paluchowych bywalców widział naszą zaginoną Perłę?

[img]http://www.schronisko.wielun.pl/adopcje/2006/Aska/Aska_10.jpg[/img]

Minęły juz dwa miesiące od jej ucieczki z nowego domu w okolicach Łomianek :(

Tu jest jej podstronka i więcej fotek:
[url]http://www.schronisko.wielun.pl/aska-perla.html[/url]

a tu topik na dogo:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27404[/url]


Proszę - rozejrzyjcie się... :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31475&highlight=rotek[/URL]
to watek zalozony przez Maupa4, ale tam nikt nie udziela odpowiedzi, bo nikt z palucha nie zaglada, dlatego napisalam tu.
Zglosilam sie po yorka, ktory podobno wrocil do wlasciciela, ale inna dziewczyna zamiescila zdjecie tego biedaka jako "zwrot z adopcji", on taki podobny do yorka (na zdjeciu). Chcialam cos o nim wiedziec

Link to comment
Share on other sites

napisze tak:

jesli chcesz cos o nim wiedziec to jedz na paluch i zapytaj....prawda jest taka ze jak chce sie adoptowac psa to sie nikim innym nie wyrecza...bo pozniej latwo przyszlo latwo poszlo..

aha wg.mnie to jest bardzo duzy miks yorka,2735 byl bardziej yorkiem niz miksem a ten jest bardziej miksem i ze zdjecia wnioskuje ze jest sporo wiekszy niz yorki...

Link to comment
Share on other sites

Witam!!
W Gdyńskim schronisku ,,Ciapkowo,, znajdują sie 2 alaskany --- suka z cieczką i pies młody okolo 1,5 roku , ktory powinien byc leczony. U psa w okolicy prawie calej głowy sa rany sączace sie krwia, widać że byl ogolony i może leczony . Suczka jasno wilczasta znaleziona w okregu Karwin bardzo zadbana.

Jest jeszcze jedna suczka jasno brazowa lecz nie wiadomo czy to czysta rasa SH.

Tel. TOZ Gdynia--058/ 622 25 52

ANULUS

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pekinczyk dzisiaj był w kołnierzu i klatce.Chow-chow sa nadal dwa ,czarny wyglada na mlodszego brazowy siwieje powoli napysku.Jest pełno amstaffów( jeden biały z okropna krzywizną łapek) kilka dobermanów (2 szczeniaki nawet -tylko nie wiem czemu nie sa do adopcji) Łaciata ze szczeniakami nadal jest (szczeniaki jeszcze slepe) sa dwie akity jedna naprawde piekna brozowo biała ale nawet nie chciała sie odwrócic jak ja wołałam:( kilka rotków, dwa jamniory -czarne podpalane, 3- zaprzegowce które juz dałam na szpice w potrzebie ,no i oczywiscie pełno kundelków do wyboru do koloru
widziałam tez duzo sczeniaków:placz: niestety tak zaczynaja zycie :angryy:
Jak by trzeba było coś z palucha to piszcie ja w razie czego moge podjechac w miare mozliwosci czasowych i sprawdzić, spróbowac zrobić foty jak by trzeba było.Rozpacz w tych oczach jest straszna , niektóre patrza z rezygnacja inne [U]jeszcze[/U] z nadzieja :-(

Link to comment
Share on other sites

a możecie mi powiedziec jakiej wysokości sa te charcikowate sunie? ajcka nie podejrzewasz je o whippecia krew?:cool3:
jeśli macie jeszcze jakieś zdjęcie to prosze o nie! przesle sunie do jednych chetnych na male charciczki!
rozumiem że one razem i tylko razem...zresztą wyobrazam sobie jaka tragedia yloby dla nich rozdzielenie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Usia']zaraz jede na schronisko wiec jesli ktoś chce moge sprawdzić coś, rozejrze sie za charcikami i jamniorami.
Jesli dam rade porobie fotki <- wczoraj mi sie dostało i musiałam robić w ukryciu[/quote]


kolejny nonsens! Powinni być wdzieczni, że ktoś chce pomóc, i nie utrudniać! Ktoś pytał o setera z Palucha, Usia, pisała do Ciebie ta dziewczyna?

Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o charciki to maja one nie wiecej niz rok dla mnie to bardziej jeszcze szczeniaki.W tej chwili na dniach beda miały szczepienia a potem zabieg sterylizacji i fru do domu.Pan nie mógł mi sprecyzowac kiedy dokładnie.Jeden z nich kodchodził do krat witał sie drugi lezał skulony na betonie jak rozmawiałam z pracownikiem, stwierdzil ze jedza bardzo ładnie i sie super rozwijaja :) wiec przyszłosć pomyslna.
Jest sliczna sunia posokowca bawarskiego jasny braz ma nie całe dwa lata<- opinia weta, niedawno musiała przyjsc bo wczoraj jej nie było.
Co do jamniorów gadałam juz Beata i wszystko jasne
ok 8 letni spaniel, dzisiaj przyjechał drugi pekinczyk mlodziutki a ten z wczoraj nadal siedział w kenelu z kołnierzem.
A był jeszcze pies ( nie wiem co to za rasa) czarny, z duzymi u szami, krótkowłosy.Dla mnie to był wyzeł bynajmniej z mordki.
Tyle wiem i przepraszam jesli informacje nie sa dokładne ale sama sie jeszcze gubie w schronie :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...