Jump to content
Dogomania

szampon dr Seidla


Beataaa

Recommended Posts

Z moich doswiadczen wynika, ze szampony dr. Seidla sprawdzaja sie bardzo dobrze przy psach krotkowlosych. Dla moich beagle jest swietny - no i tani. Za to kapalam w nim setera, fakt faktem byl on bardzo brudny (po to go kapalam ;) ) i niestety po dwukrotnym nalozeniu Siedla i wysuszeniu, pies wcale nie byl czysty. Napewno czystszy - ale do bieli troszke jeszcze brakowalo.

Link to comment
Share on other sites

ja używam dr seidla szampon hipoalergiczny do Kreona, jednak zauważyłam że dzień po kąpieli pies brudzi ręce :roll:no cóż, jak skończę tą butelkę, pewnie będę testować inne szampony...
Kąpię go regularnie co 3-4 miesiące przed strzyżeniem ,a Foxi tylko jak się w czymś wytarza. Ostatnio w zdechłej myszy, śmierdziała nieziemsko,ale szampon się jednak sprawdził, smrodek zniknął.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 8 months later...
  • 4 weeks later...

Ja kąpię mojego psiaka w szamponie jodoforowym z odżywką. Fakt że szampon się nie pieni troszkę mnie denerwuje bo przy moim sierściuchu zwyczajnie nie wiem gdzie go już wyszorowałam a gdzie nie ale po kąpieli piesek jest czysty, znikają zaczerwienienia na skórze jeśli takie akurat ma i ogólnie jest ok. Butelka starcza mi na jedną kąpiel :lol:.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja używałam różnych szamponów dr-a Seidla najpierw dla szczeniąt - było OK. Potem suczka zaczęła mieć jakieś problemy ze skórą, więc wet sprzedał mi szampon jopdoforowy. Przy pierwszej kąpieli było OK. Po drugiej suczka już się czochrała. Więc kupiłam szampon tej formy Hipo dla alergików. No i doszłam do wniosku, że skoro to szampon dla alergików, to moja suka musi już tak mieć, że dostaje uczulenia po każdej kąpieli. Po każdej kąpieli musiałam jej dawać zyrtec, bo się wygryzała.
W końcu ktoś mi napisał, że miał sam okropne uczulenie po szamponie doktora Seidla i żebym zmieniła szampon na inny. Zmieniłam na dr Lucy Lessi i także kąpałam Shadow w szamponie Bio-Grooma dla alergików. Nie musiałam jej dawać już żadnych zyrteców.
Po tabletkach z wapnem dla szczeniąt tej firmy też miałam biegunki.
Moja opinia o produktach dr-a Seidla jest taka: przereklamowana tandeta w trochę lepszym opakowaniu niż tandeta z pierwszego lepszego zoologika lub supermarketu. I dlatego kosztuje drożej niż szampony za kilka złotych.
Nie chcę mieć nic wspólnego z produktami tej firmy.
Pozdrawiam Hania

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...