Jump to content
Dogomania

USG - stwierdzenie ciąży


tongue

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja sunia ma dzisiaj 41 dzien i wszyskie oznaki o których mówiliscie ze sunia jest w ciazy -Sluz ,zaczerwienione opuchniete sutki i zawsze była strasznym zarłokiem a teraz na odwrot mało je z tym ze to juz 2-ga połowa ciazy i zaczynam sie denerwowac

[IMG]http://www.fullhouse.com.pl/img/fullhouse.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cuciola']ale brzuchol! to jest faktycznie teraz grubasek! kiedy dokladnie macie termin?[/quote]

hmmmmm...pierwszy na środę jakoś ale drugie krycie było aż 5 dni potem więc drugi jakby co to 2 maja...jak obstawiacie?

a tu jeszcze porównanie whippeta brzuchacza i whippeta "normalnego":
[IMG]http://www.my-album.us/slike/1266118/G0m0a3DnCYXjSulz.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

a moja nic nie kopie i nic nie szuka, dziś już 63 dzień (od 1 krycia), ledwo już łazi, strasznie jej niewygodnie i ciężko a rozsypać się nie chce :placz: za to apetyt dopisuje wciąż.

co dziwne - zawsze po cieczce kopała jak opętana często wyjąc przy tym jak potępieniec a teraz, kiedy naprawdę jest w ciąży w ogóle tego nie robi...

Link to comment
Share on other sites

[B]Elitesse[/B] Karlunia jeszcze musi ponosic conajmniej 10 dni szczeniaczki! wiec nie strasz ze tydzien! no ale 10 dni a tydzien to w sumie mala roznica...

[B]malta[/B] bede trzymac kciuki zeby wszystko dobrze poszlo...
a sunie jak kobiety..zmiennie wiec niczym sie nie martw!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika'][LEFT]Czekam tez niecierpliwie na te Wasze szczeniaki:lol:[/LEFT]


[LEFT]Tak przy okazji tematu : czy u nas jes dostępny u wet. preparat do odrobaczania szczeniąt w atomizerze?[/LEFT]
[/quote]

oo pierwsze slysze o czyms takim !
ja malce odrobaczam drontal junior - to jest w takej butelce z dozownikiem i wet mi zawsze wlewa okresona ilosc do strzykawki a ja to maluchom do pyszczkow laduje a na drugie odrobaczanie daje cwierc tabletki pratela

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...