Jump to content
Dogomania

USG - stwierdzenie ciąży


tongue

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,
właśnie jesteśmy po badaniu USG i na pewno będą 4 szczeniaki:loveu: jak na swój wiek 5 tyg są bardzo wymiarowe mają całe 3,3 x 1,3 cm :cool3::crazyeye: jestem w szoku, widziałam jak biją ich serduszka, coś niesamowitego :multi:.
Chciałabym żeby poród przebiegł bez komplikacji oraz bez żadnej tężyczki :mad:
A jak tam młoda mama ??
Pzdr,
Monika

Link to comment
Share on other sites

dziekujemy za gratulacje i gratulujemy rowniez innym "mamom" maluszkow spodziewanych i urodzonych :)
a oto moje rude corgikluseczki:
tu maja 1 dzien
[IMG]http://img138.imageshack.us/img138/506/wszystkiedzien0fv2.jpg[/IMG]

a tu widac, jak Ciocia Blunia pomaga odchowywac Olisi jej dzieci :)
Niesamowite, prawda? W zyciu bym sie tego nie spodziewala, ze suki moga robic to wspolnie... myslalam, ze mama odgania wszystkich, przynajmniej na poczatku... teraz juz tylko czekam az Blu zacznie je karmic piersia hahah, bo wylizuje i ogrzewa je jak prawdziwa mama.

[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/836/ciociabluenl6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][quote name='Alicjarydzewska']:mad:[I]no to Marta uduszona ....w Katowicach jak dojedzie ....my tu czekamy :cool3:[/I][/quote]


[B][COLOR=darkgreen]Pomoge ci Alu.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Dianko szykujesz się na kolejne maluszki?[/COLOR][/B]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam prawie cały temat . U mnie na czasie - 3 dni po ostatnim kryciu i czekamy. Na razie mała jak nie miała apetytu w czasie cieczki, to po kryciach nabrała takiego, że choć naprawdę mała to chyba konia z kopytami by zjadła.
Przyznam się, że trochę mnie to wszystko przeraża. Jakoś nie widzę swojej suni w roli mamusi (wieczny kanapowiec, każda noc pod kołderką).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]To zależy od veta i stanu uwłosienia brzucha u suki.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]My też czekamy, krycie było 10 dni temu.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
Moja ma trochę sierści na brzuchu, więc zobaczymy. Na razie zobaczyłam ewidentną poprawę apetytu z czego bardzo się cieszę, bo miałam dość błagania o zjedzenie paru granulek.
A to usg też się robi na pełnym pęcherzu?

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]O ile pamiętam to tak. Ale ostatnio to było rok temu i mogło mi sie porąbać z USG prostaty u psa. Najlepiej zapytaj veta wcześniej.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#0000ff]A co do podgalania. I tak będziesz musiała troche podgolić przy szczylach do karmienia. Cavalierki troche włosa mają.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

sirion to bedziemy czekac razem bo moja sunia tez pokryta była 12 dni temu;) Ja swoich nigdy nie gole do karmienia maluchów a przecież włosa im nie brakuje. Po goleniu włos by brzydko odrastał, a tak sam i tak wyleci.
USG nie robię bo nie chcę stresowac mamuni. Za jakieś 2 tygodnie będziemy macać brzuszek w celu sprawdzenia szkrabów:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavisia']Asiek ty to masz dobrze -tylko 3 tygodnie. Ja to się jeszcze naczekam - 2 miesiące. Ale najpierw USG.
Powiedzcie mi - czy do usg wygalają brzuszek?[/quote]

Witam,
ja robiłam swojej suni USG w 5 tyg (york) i było bardzo wyraźnie widać szczeniorki :) przed badaniem nie dałam jej sie wysiusiać tak na wszelki wypadek, a jeżeli chodzi o włosy na brzuszku których york ma dużo to nie było żadnego problemu, pan dr podwinął tylko płaszcz włosów z boku i na stojąco żeby sunia sie nie przestraszyła zrobił całe badanie.
Coś niesamowitego :loveu: .
Uważam, że u Ciebie też nie powinno być problemu i nie będzie trzeba wygolić brzuszka.
U mnie już coraz bliżej tylko 2 tyg do rozwiązania, ale boje sie że będzie wcześniej jest już taaaakaaa grubbbaaa, (na USG wyszły 4 szczeniaczki)
Gratuluję i życzę powodzenia...
Monika

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niufka'][COLOR=navy]Jednoczę się :) Moja dziewczynka wczoraj odbyła miłosną podróż i straciła dziewictwo, co prawda z rurką i strzykawką, ale cóż...[/COLOR]
[COLOR=#000080]Teraz tylko czekać :)[/COLOR][/quote]

hihihihhi, moja tez wczoraj stracila dziewictwo z...prawiczkiem na dodatek:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...