Jump to content
Dogomania

USG - stwierdzenie ciąży


tongue

Recommended Posts

Karolka a który to dzień? A może termometr jest uszkodzony, zmierz sobie temperaturę, moze sama masz 65 stopni;) . U wieloródek wyciek siary jest nawet do tygodnia przed porodem, sam czop odchodzi na mniej więcej 24 h przed, więc wszystko jest możliwe jeszcze. :-)
Nie martw się, będzie dobrze. Porodu i tak nie przegapisz, suczo cie obudzi, postaraj się spać, bo potem padniesz w nocy gdy będziesz najbardziej potrzebna. A ty jeszcze bardziej musisz na siebie uważac niż my :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karolka']Sprawdziłam, ja mam 36,4 czyli termometr ok :multi:

Dziś jest 59 dzień ciąży.

dziś o 12 dami ma 37,0 stopni :crazyeye:

Cały czas jest wyciek ze sromu, gęsty, przeżroczysty, jest już od kilku dni, więc to chyba jeszcze nie czop.[/quote]

Karolka ja to znawca nie jestem ale na pewno dzis w nocy urodzi . Zobaczysz .Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Karolka cierpliwosci :lol: , to dopiero 59 dzień jak piszesz. Temperatura jest nadal jeszcze wysoka.U moich wszystkich suk zawsze następował spadek tempertatury 36,2-36,5 i po tym spadku w 24-48 godzin następowały porody.
3 dni temu oszczeniła się moja suczka poród nastąpił w 27 godzin po spadku temperatury, urodziła w 62 dniu ciązy ( tylko 1 raz ja kryłam) urodziła 7 szczeniaczków:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Przecież maluchy nie wyskakują jeden za drugim, że trzeba je łapać w pośpiechu... Można w międzyczasie uspokoić towarzystwo:razz: U nas na razie cisza... przed burzą :cool3:
56 dzień minął...[/QUOTE]

Niekoniecznie. U mnie tak wyskakiwały niemalże jeden za drugim. :)

Link to comment
Share on other sites

U nas była dziś ciężka noc.Sunia nie mogła sobie znaleść miejsca,szwendała się i szwendała.Chyba zaczął jej się rozpuszczać czop śluzowy,bo bez przerwy się lizała.O 4 się uspokoiła i teraz sobie śpi.Myślę,że dziś w nocy lub jutro rano nastąpi godzina zero:cool3::cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny, miała problem z kompem, u nas spokój, tzn, 2 dni temu juz myślałam że się zacznie ale nagle wszystko ustałao, tem. wróciła do 38,1, i DEMI cały czas śpi, przestała kopać i dyszeć, poprostu śpi i je na zmianę, martwię się to juz 63 dzień.
A co u ciebie Ewita, który dzień?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Co by wam sie za dobrze wekend nie spedzało, powiem wam, że chyba się zaczęło. :eek2:
Będę zaglądać jak coś się wykluje, ale parę godzin przed nami ;)
Miłego weekendu :evil_lol:[/quote]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Miałyście być 3 w kolejności,a okazuje się,że będziecie pierwsze.............Czekam w napięciu na dobre wiadomości i trzymam kciuki:cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...