Jump to content
Dogomania

Wystawa w Leipzig (Niemcy) 10-11.09.2005


Gosik71

Recommended Posts

Chcielibyśmy jechać, ale to wszystko zależy od tego jaka będzie obsada sędziowska... :lol: jeszcze jest sporo czasu, więc można poczekać z ostateczną secyzją. Jakby się ktoś dowiedział o obsadę sędziowską na I grupę to bardzo proszę....

LoveStorm - jak narazie nie mamy pasażerów na tą wystawę, więc jeśli nie masz zbyt dużego psa (żeby nie zjadł naszego szetlanda :wink: ) to nie ma problemu, zawsze to taniej jak jedzie więcej osób i z reguły zawsze ktoś z nami jedzie. Tylko czy będziemy się wystawiali w ten sam dzien?????

Savannah i wszelkie wieści o wystawach w Niemczech są mile widziane :D

Pozdrawiam wszystkich!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Karka']www.vdh.de pod tym adresem znajdziesz informacje o wszystkich międzynarodowych wystawach w Niemczech :)[/quote]

[color=blue]Jak znasz niemiecki to się wyznasz na tej stronce, bo ja miałam problem.[/color] :wink:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.zuchtschau.vdh.de/leipzig_2005/richterliste.php[/url]

to lista sedziow przypisana do ras na wystawe w Leipzig. Faktycznie, w 2 miejscach (na tej samej stronie) sa podane 2. rozne wysokosci oplat - moze nizsza oplata dotyczy czlonkow niemieckiego ZK?
oplata za specja;lna klatke - to moze byc doplata za boks do "przechowania" psa w trakcie wystawy, tak jak w Tulln.

Link to comment
Share on other sites

[color=blue]W cenniku wystaw zagranicznych zawsze biorę pod uwagę tą najwyższą cenę, bo zagraniczniaków to kasują zawsze drożej. Jak zrobisz przelew to może być taniej, a jak w dniu wystawy to może być i 50 Euro[/color] :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']
oplata za specjalna klatke - to moze byc doplata za boks do "przechowania" psa w trakcie wystawy, tak jak w Tulln.[/quote]

Ja nigdy nie bylam na wystawie zagranicznej, to by byl nasz debiut - moge prosic o krotki opis, jak to wyglada? :oops: Nie moge wejsc ze swoja klatka jak u nas? Jakie sa w ogole zwyczaje na zagranicznych wystawach - na co zwrocic szczegolna uwage?

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście tufi ,że możesz mieć swoją klatkę tylko na niektórych zagranicznych wystawach /Austria, Niemcy tam widziałam/ są dodatkowe przez organizatorów przygotowane klatki i można z nich korzystać gdy nie masz swojej 8) Po przyjeździe jeśli masz nieopłaconą wystawę to idziesz najpierw do kasy zapłacić i po katalog a potem z kwitem na ring po numer startowy. Co ważne na wystawach w Niemczech i Austrii papiery wydają po zakończeniu wszystkich ras w ringu więc trzeba czekać do końca.Czasem bywa to uciążliwe :wink: Nie wiem co Ci jeszcze napisać :roll: Napewno warto spróbować swoich sił za granicą :)

Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze ani w Austrii ani w Niemczech na wystawie nie bylam, ale znam niektore szczegoly z relacji. Otoz nawet, gdy wczesniej oplacisz wystawe, numer startowy odbiuerasz na swoim ringu przed rozpoczeciem oceny. Pozniej odebrac juz nie mozna, wiec nie mozna sie spoznic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...