Jump to content
Dogomania

Mój Malamut i moj problem...


Agnieszka_Hexa

Recommended Posts

moj Hexiaczek ma juz ponad rok, jest okazem zdrowia, czeka nas w pazdzierniku debiut wystawowy heeh w Legionowie, ale moim najwiekszym problemem jest rodzina a wlasciwie tylko babcia ktora nie rozumie ze moj pies musi schudnac. hexa nie jest typowym zapasionym psem ale ma ze 2 kilo do zrzucenia. moja babcia niestety nie rozumie ze pies nie moze tyle jesc i daje jej kiedy nie widze lub kiedy nie mam mnie w domu. moze to nie jest tragedia zycia ale dla mnie jest jedynym ogromnym problemem. hexa wedlug mnie jest szczesliwym psem, duzo biega, w zaprzegu, rowerze, luzem, wszedzie ze mna łazi, jezdzimy z naszym klubem na obozy, wyscigi, treningi jednak to i tak za malo na porcje ktore wpycha w nia moja babcia. kiedy wyjechalysmy na oboz tygodniowy do szczerego lasu gdzie jadla jak pozostalych 21 szpicow byla śliczna: szczupla lśniąca i energiczna. ale co z tego kiedy wedlug mojej babci ja ją głodzę.... zastanawiam sie glosno w tym temacie co moge zrobic zeby zrzucila troszke.... moze znacie karmy ktore sa mniej energetyczne i mniej "zapychające"? a moze inny sposob? poradzcie cos proszę dogomaniacy:) podrawiam...jak tylko dogadam sie moze z panią od Nortona to zamieszcze zdjecia hexika bo narazie ma tylko na kompie:( pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka,

czyzby nasze psiaki byly rodzina? Moj Conor tez po Nortonie :)

Jestescie z Wawy? Moze jakies spotkanko? W jakiej klasie bedziecie w Legionowie? My tez sie wybieramy, wiec pewnie spotkamy sie przy ringu :angel:

a co do tuszy to z Conorem jest odwrotny problem, prawie z kazdej wystawy wracamy z dopiskiem sedziego:za malo masy, za chudy! potrzebuje czasu. Chetnie bym podtuczyla Conora :), poki co probujemy wedlug zalecen Gosi, zobaczymy jak bedzie.Conor wcina ACANE, a co Twoja sunia dostaje do jedzenia? Conor wyglada jak wyscigowy typ, smukly i szczyply, ale dosc wysoki, ma obecnie 68cm w klebie i wazy 45kg.

Link to comment
Share on other sites

nie ma to jak rodzina.:) Hexa będzie chyba w młodzieży , jest do 18 miesiecy a ona bedzie miala wtedy 16 albo 17. Hexa je suchą karme Pedigree ale częsciej jedzenie domowe dostosowane do psa, mieso, ryz itepe. to super ze spotkamy sie w Legionowie, mam nadzieję ze pogadamy:) a Conor w jakiej klasie?

Link to comment
Share on other sites

Conor ma 13 miesiecy, w pazdzierniku bedzie mial 14 :) powinien wystartowac w mlodziezy, ale dzis sie plany zmienily :) Conor sie nie wystawia za to ja sekretarze na ringu malamutow. hi hi hi...bede wam pieknie wypisywac oceny w karcie ocen. na 100% sie wiec zobaczymy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...