Jump to content
Dogomania

GALERIA yorkowych szczeniaczków :)


Ola&Kika

Recommended Posts

dla mnie to głupota miec psa rodowodowego i rozmnazac go bez kontroli.Jesli kiedys bedą u mnie szczeniątka to tylko rodowodowe :-) A chętnych na szczeniaki po Minutce to mam chyba z 12 osób :-D ale Minutka chyba nie bedzie miałą szczeniąt,bo jest mała i bałabym sie o Nią,chociaz mój wet mówi ze to jest rodna sunia:crazyeye: Z wagą 2,20 jakos to do mnie nie przemawia mimo ze Go cenie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuje,Kochane jestescie Dziewczyny!:oops: :loveu: Nie mam całej gromadki,chociaz pogrzebie,bo powinno byc cos...Pokaze Wam tymczasem mojego Hattiego,Cheri oraz Braviego(Decoris BELLATRIX FROM BLUE SANSARA naszej forumowej Madzi)którym robiłyśmy Z Madzią ostatnio "Magiczną"sesje,bo wszystkie troje psiaczków to dzieci Intera Camparis IB MR.MAGIC :-)
od lewej:Hatti,Cheri i Bravo rodzenstwo przyrodnie:loveu:
[img]http://img184.imageshack.us/img184/9793/0002ng4.jpg[/img]
[img]http://img411.imageshack.us/img411/4408/cheri3ch9.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edi,feti,gusia']:evil_lol: i cała moja 4:evil_lol:
[IMG]http://img184.imageshack.us/img184/4702/0000000zx6.jpg[/IMG][/quote]

Edytko gdzie sprzedaja takie wanny?:placz::loveu::loveu:
Niech pomysle...... od lewej: Miamka, Hatti, Cherii i Zulejka. Zgadlam?

Aha..... chyba trzeba dodac troche imion do podpisu:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie obcinam, nie chcę tego robić sama bo mam dwie lewe ręce. A na fryzjera jeszcze za zimno. Trudno, będzie biegał zarośnięty do wiosny :)

Kurcze, mam taką prośbę do któregoś z modów: mogłby mi ktoś zmniejszyć jeszcze te fotki? Bo ja mogę to zrobić sama, tyle że mam przekroczony limit tranferu w neostradzie i takie dodawanie zdjęc na fotosika i potem wklejanie linka tutaj trwa latami teraz...:( A nie wiem dlaczego nie mogę dodawać zdjęc jako załącznik, prosto z mojego dysku. Tak więc jeśli mi nikt nie pomoże to zdjecia zostaną do czasu aż mój net wróci do normalnej prędkości i wtedy je dopiero zmniejszę.

Link to comment
Share on other sites

Ale uszki to osobna sprawa, i jeżeli nie ostrzyżesz na nich włosków aż do wiosny, Twój pies na zawsze może pozostać "klapnięty" ;). U yorczka uszki powinny stać, a nie staną jeśli włoski nie będą przystrzyżone. Chociaż oczywiście takie klapnięte też mają swój urok, wybór należy do Ciebie ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote] uszki to osobna sprawa, i jeżeli nie ostrzyżesz na nich włosków aż do wiosny, Twój pies na zawsze może pozostać "klapnięty" [/quote]
No włąśnie wiem, ale liczyłam że może jednak staną tak czy siak, ale skoro tak mówisz, to chyba jednak wybiorę się na samą kosmetykę z nim. Bo i na brzuszku już sporo sierściuchy i wiecznie posklejana :)

Link to comment
Share on other sites

Madziu,zgadłas oczywiscie z kolejnoscia w wannie :-D
Rzeczywisce Hatti i Bravcio są barzdo do siebie podobni,w podobnym typie.Teraz juz troszke mniej ale pamiętam jak byli mali to nawet moj mąz sie mylił jak pokazywałam mu zdejcia Bravka mówił ze to Hatti.Mamą Hattiego jest Ch.Pl SHE IS A LOOKER Yorex.
Poszperam jeszcze w zdjeciach,postaram sie cos znalesc :-)
I dzis chyba Minutce zrobie kilka fotek,tylko ze Ona jest taka obskubana :-( i az wstyd

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...