Jump to content
Dogomania

labradorka do adopcji. ma dom


justa1916

Recommended Posts

Witam wszystkich.z powodu ogromnych problemów rodzinnych jesteśmy zmuszeni oddać roczną labradorke w dobre ręce,najlepiej do domu z ogrodem,suczka jest zaszczepiona,odrobaczona,zapłacony podatek...kocha wszystkich i wszystko;)jest radosnym psiakiem nie sprawiającym problemów wychowawczych.nistety życie nie zawsze układa sie tak jakbyśmy chcieli dlatego szukamy jej domu,ludzi którzy pokochają ją tak jak my.tel 503-856-717

Link to comment
Share on other sites

suczka jest w pełni zdrowa,na nic nigdy nie chorowała,bardzo lubi dzieci i innych ludzi.Ona jest bardzo żywa,kocha biegać,a najbardziej lubi się kąpać w jeziorze;)nie była sterylizowana.jest nauczona czystości i nigdy z tym nie było problemu,bardzo mało szczeka,tylko czasami jej się to zdarzy.Na spacerach zaczepia inne psy do zabawy.kocha innych ludzi i zawsze reaguje na nich merdaniem ogona i radością.mieszkamy w Poznaniu.zdjęcia zaraz prześle,dziękuje bardzo za pomoc

Link to comment
Share on other sites

na koty nie reaguje wcale,szkoleń nie przechodziła,ale podstawy zna.co do transportu to wolałabym odbiór własny,ewentulnie do 100km dowioze,zaznaczam tylko że nie chciałabym żeby ona wylądowała w budzie,dostałam taką propozycje ale wolałabym żeby była w domu,ogród oczywiście wskazany.Luna była chowana w bloku od małego.naprawde chciałabym jej znaleść dobrych ludzi którzy ją pokochają


p.s

zdjęcia wysłałam

Link to comment
Share on other sites

super,dzięki.jakaś pani do mnie dzwoniła i chciała lune na łańcuch do budy do pilnowania domu i była bardzo zdziwiona że odmówiłam,a ja przeżyłam szok jak to usłyszałam.Wierze jednak w to że odezwie się ktoś kto będzie odpowiedni;)pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Luna znalazła dom!!od dzisiaj już jest u nowej rodziny która posiada już jednego labka,mają duży obszar do biegania i stawek w którym się dzisiaj kąpały;)podpisaliśmy umowe adopcyjną i zoobowiązanie do sterylizacji.Bardzo wszystkim dziękuje za pomoc;)Dzisiejszy dzień mam cięzki jest mi smutno:-(ale wierze w to że Lunie tam jest dobrze,zresztą za jakiś czas pojade ją odwiedzić.pozdrawiam wzystkich i jeszcz raz dziękuje za wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...