Jump to content
Dogomania

Oki- stary, ślepy i kulawy koń . Potrzebuje pomocy


Biafra

Recommended Posts

  • Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zrobiłam podsumowanie :p
wychodzi, że mamy [B]1692 zł[/B] czyli [B]48 dni życia Okiego[/B].
48 dni jedzenia, posłania i potrzebnych leków :multi:

Wpływy :
100 zł Irenaka
500 zł Finetta
50 zł Kropa
65 zł Makrela
245 zł Lacrima
10 zł Middle' Dream
100 zł Urszula D.
72 zł Anastazja7Aleksander za bazarek Lavinii
35 zł Sonikowa
50 zł Agnimus
465 zł za bazarek od ick :
[I]250 zł zachary[/I]
[I]50 zł lusia99[/I]
[I]20 zł Birma74[/I]
[I]20 zł iwlajn[/I]
[I]34 zł jaaga[/I]
[I]30 zł osa[/I]
[I]24 zł matrioszka2[/I]

[B]Razem 1692 zł[/B]

wydane 945 zł za 27 dni od 6.08 do 31.08

zostaje 747 zł rezerwy na około 21 dni :multi:

Przeklejam do pierwszego postu.
Proszę o ewentualne uwagi.

Link to comment
Share on other sites

Cały czas usiłujemy się jakoś zgadać. Te leki są łatwe do kupienia tanio , ale trzeba kogoś kto ma konto na Ebay w Polsce, a co za tym idzie konto PayPal czyli takie w uproszczeniu nasze polskie PKO. To konto jest połączone z jednej strony z Ebay.pl a z drugiej z kontem bankowym w Polsce. Trzeba założyć na Fundację takie konto i Ebay i PayPal i można kupować ze Świata co się chce, na Fundację a co za tym idzie za pół ceny bo w Anglii jest o połowę taniej. Może nawet da radę się dogadać ze srzedawcą co do upustu czy tańszej wysyłki. Potrzebny będzie tylko ktoś z dobrym angielskim.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie, bo tacy ludzie jak Wy przynoszą nadzieję zwierzakom.

Link to comment
Share on other sites

Hej Makrela.....Ty jesteś w Polsce , więc może będzie Tobie łatwiej pomóc właścicielce fundacji. Ona musi założyć sobie konto Ebay i PayPal na fundację. Trudno mi w tym jej pomóc , bo to by trzeba dużo tłumaczyć dla kogoś kto nie ma o tym pojęcia. Leki w Anglii są o pół raza tańsze. Myśłam o tym aby je tu kupić i jakoś się do kasy dogadać , ale koszt wysyłki stał by się podwójny i do tego dość drogi. Firma która sprzedaje na Ebay te preparaty, ma kuriera na umowie i ma wysyłkę tanio. Dla zwykłego człowieka jak ja , koszt wysyłki 2 kg to 12f czyli ok 60 zł. To są dopiero 2 butelki litrowe bez kartonu. Konie potrzebują dużo więcej. Jeżeli pomożemy jej założyć te konta na Ebay i PayPal będzie mogła kupować z konta Fundacji bezpośrednio od Anglików i będzie miała pokrycie na pieniądze. Gdyby mi je dała na preparaty do ręki będzie kłopot z rozliczeniem. Tak ma na wszystko fakturę. Tak musi działać Fundacja. Pracowałam kiedyś 4 lata we Fundacji dla Dzieci. Co o tym myślisz ? Angielski po to jest potrzebny aby jakieś upusty u Sprzedającego wynegocjować.
Jak masz chwilkę to luknij na Ebay.co.uk
Oni mają wysyłkę na cały świat, ale już nie pamiętam nazw leków. Są gdzieś na Forum w tym wątku chyba.
No cóż to chyba tyle.
Pozdrawiam Anetta

Link to comment
Share on other sites

No rzeczywiście, skoro potrzebuje fakturę, to najlepiej mieć własne konto. A kto jest właścicielką fundacji? Biafra?
Najlepiej będzie chyba nie tyle tłumaczyć co założyć po prostu te konta dla nich. Ale przez forum to się nie da tłumaczyć. Wysyłam PW do Biafry.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Makrela']No rzeczywiście, skoro potrzebuje fakturę, to najlepiej mieć własne konto. A kto jest właścicielką fundacji? Biafra?
Najlepiej będzie chyba nie tyle tłumaczyć co założyć po prostu te konta dla nich. Ale przez forum to się nie da tłumaczyć. Wysyłam PW do Biafry.[/quote]
To dobry pomysl

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie wszystkich zapraszam na bazarek do Okiego:loveu:.
Tylko nie piszcie, że obrazy ( i nie tylko) są piękne, ale kaski nie macie;).
Przycisnąć proszę facetów, niech coś wyskrobią ( zawsze coś mają):evil_lol:.
Albo kredycik polecam, podobno teraz [COLOR=black][FONT=Verdana]nieoprocentowane[/FONT][/COLOR] dają;).
Kto poszaleje i zakupki zrobi? Oki czeka na pomoc.

Zapraszam:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/oki-stary-slepy-kon-podarujmy-mu-szczesliwa-starosc-bazarek-do-15-09-a-146055/#post12933711[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...