Jump to content
Dogomania

Oki- stary, ślepy i kulawy koń . Potrzebuje pomocy


Biafra

Recommended Posts

Hej.
Za chwile bede rozmawiac z koleżanką,czesciowo juz wie o co chodzi.
Natomiast co do wysylki etc bede teraz z nia rozmawiac czy sie uda jakos przemycic.

Faktycznie sprawdzalam ceny i roznica jest ok 120zl (patrzylam na 1 litrowe banki)
Najtanszy to srodek :[URL="http://www.naf-uk.com/products/detail.php?id=14"][COLOR=#000000]NAF - Respirator Boost[/COLOR][/URL].On kosztuje ok 110zl za 2 litry.

Jak juz bede wiedziec wiecej odezwie sie na PV.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pisałam już na wątku Dorothy.. uwielbiam konie, moim marzeniem jest jeździc konno, ale mam stracha... boję się, ze mnie ugryzą. :shake::roll:
No a jak wiadomo Iza ma same konie po przejściach..
Jak byś widziała jak to wyglądało.... Biafra na pastwisku z igłą przyszykowaną, opierdzielajacą mnie, zebym natychmiast przyszła potrzymała konia za kontar, a ja zwijająca się obok, bojąca się zrobić ruch ręka w jego kierunku...
Iza mnie opierdzelała, ze zaraz koń wyczuje mój strach i będzie po robocie... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam to samo u Moniki. Stałam jak wazon, one wszystkie coraz bliżej wokół mnie i podskubywały. Wszędzie miałam ich mordy, zęby na wierzchu, myślałam, że zemdleję ze strachu. Monika też mi nagadała :angryy: Kochane to one są bardzo, ale takie trochę duże :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

a już najlepiej, jak poszłysmy na pastwisko i konie były heeeen daleko, ale jak nas zobaczyły to zaczęły się zblizać w naszym kierunku...
I jedna z nich jest wredna jak sam diabeł.. kopie, gryzie i takie tam.. No i Ona zaczeła iść w naszą stronę... alez miałam stracha.. Biafra kazała mi się chować za nią :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ick']Serdecznie zapraszamy na bazarek dla Oki:lol:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bizuteria-kosmetyki-super-bluzeczka-na-slepego-kulawego-oki-konika-biafry-do-16-08-a-143754/#post12757201[/URL][/quote]
Biafra odwiedz bazarek ...:lol:
Ja też nie mam skypa ani gadu gadu...tylko emaila

Link to comment
Share on other sites

piekny dziadeczek, jak dobrze ze u Biafry :-)
Asior oswajaj sie, do mnie tez bedziesz przyjezdzac a moje konie tez sie zawsze zlatuja ciekawskie jak kto na pastwsko wchodzi. Bo zazwyczaj sie wchodzi z licznymi darami :-)
ostatnio Agnieszka Co. przyszla z jablkami i zniknela przykryta konska kurzawa a na koniec zostala opluta i okichana jakblkami przez Baziuta.
:-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']piekny dziadeczek, jak dobrze ze u Biafry :-)
Asior oswajaj sie, do mnie tez bedziesz przyjezdzac a moje konie tez sie zawsze zlatuja ciekawskie jak kto na pastwsko wchodzi. Bo zazwyczaj sie wchodzi z licznymi darami :-)[/QUOTE]
Iza ma jednego zebraka.. nie pamiętam imienia... przysiegam jak widzi kogoś wchodzącego na pastwisko to będzie łaził za człowiekiem jak pies.. i ponoć jest na tyle nachalny, ze potrafi z ręki wyciągnąć, czy z kieszeni :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

BIafra cytat ktory wkleilam jest mojej kolezanki która moze Ci pomoc w związku z preparatami z Anglii. Odezwij sie do niej a Ona Tobie juz wszystko wytlumaczy co i jak!!![quote name='Silky']Napisałam do Ciebie na ten email co podałaś.
Odezwij się do mnie. Pozdrawiam.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']Iza ma jednego zebraka.. nie pamiętam imienia... przysiegam jak widzi kogoś wchodzącego na pastwisko to będzie łaził za człowiekiem jak pies.. i ponoć jest na tyle nachalny, ze potrafi z ręki wyciągnąć, czy z kieszeni :evil_lol:[/quote]


u mnie wszystkie 6 sztuk sie pcha i wyciaga z reki, kradnie z kieszeni, sznupie w torebce, ciumka we wlosach, memla pod łokciem, szpera po plecach, zazwyczaj ludzie przerazeni salwuja sie ucieczka, na pastwisku pozostaja najtwardsi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']u mnie wszystkie 6 sztuk sie pcha i wyciaga z reki, kradnie z kieszeni, sznupie w torebce, ciumka we wlosach, memla pod łokciem, szpera po plecach, zazwyczaj ludzie przerazeni salwuja sie ucieczka, na pastwisku pozostaja najtwardsi :evil_lol:[/QUOTE]

nieee no to ja pewno spierdziele :roll:
bo będe ieć wizje ze napewno mnie jakiś uwali :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nalina']BIafra cytat ktory wkleilam jest mojej kolezanki która moze Ci pomoc w związku z preparatami z Anglii. Odezwij sie do niej a Ona Tobie juz wszystko wytlumaczy co i jak!!![/quote]

Jesteśmy z Silky w kontakcie mailowym ;)
Dziekuję bardzo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']Biafra, z mojego bazarku dla konika przyjdzie wpłata [B]72 z[/B]ł od [B]Anastazja&Aleksander[/B]. Proszę o informację gdy pieniądze dotrą do Ciebie, żebym mogła wysłać fanty

pozdrawiam i mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam[/quote]

Przyszło :loveu:
Bardzo dziękuję za pomoc dla biedaka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...