Jump to content
Dogomania

Uratował jej życie, a w nagrodę dostanie nowy łańcuch....


Asior

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiem tyle ile tu przeczytałam.. chodzi mi o jeden konkretny tutaj przypadek "psa z przeciekajacą budą".. uważam, że bez sensu jest poruszać tematu na forum jesli nie robi sie nic dalej w tej sprawie. Czasami mam nieodparte wrażenie, że niektóre tematy są poruszane po to żeby ktoś inny się nimi zajął.. rozumiesz a nóż ktoś przeczyta i coś z tym zrobi. Uważam, że jest to zajmowanie się zwierzętami cudzymi rękami. Ludzi z natury sa podli i możemy o tym dyskutować całymi dniami a mozna tez spróbować wyjsc poza forum i próbować to zmienić. Pozostawianie takich przypadków bez chociażby rozmowy z nieodpowiedzialnym właścicielem jest również w moim odczuciu zaniedbaniem. Na to w jakich warunkach maja być trzymane zwierzeta są przepisy (wiem, że każdy ma je gdzieś ale..) dzieki temu można zmusić właściciela chociażby do wybudowania nowej budy i łańcucha o 'odpowiedniej' długości. Trzeba przedewszytkim reagować..pokazywać, że nie każdemu jest to obojętne i dać do swiadomości Kowalskiemu, że tak sie nie robi. Nie wiem dlaczego się denerwujesz? ja nie kwetionuję Twoich dokonań w pomaganiu innym.. mówię co myslę o konkretnym przypadku jesli uważasz, że zrobione było wszystko co mozna było zrobić w tym przypadku to ok.. ja tylko w inny sposób rozwiązuje takie problemy. pozdrawiam i bez urazy

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

nic nowego.. temat umarł.. pies być może już też i pewnie na łańcuchu.. inny w przeciekajacej budzie, którego zabrała babcia koleżanki może zamarzł a może żyje.. nie ważne, ważne jest to, że podzieliłyśmy się tymi wszystkimi złymi okrucieństwami jakie w naszych odczuciach te psy przeżyły (a kto wie może nadal przeżywaja.. co jest gorsze nie wiem)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[INDENT][INDENT][COLOR=red][B]Niech w Nowym Roku - [/B][/COLOR]
[B][COLOR=red]świat będzie dla Ciebie, [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]pełen ciepła... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]radości...i Przyjaciół... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]A w Twoim domu niech nigdy nie zabraknie: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]miłości...serdeczności... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]pogody ducha... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]i zrozumienia...oraz wszelkiego dobra![/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Najwspanialszego... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Pełnego uroku - [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Nowego Roku 2011!!! [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]By miłość królowała! [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]By radość panowała! [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]By szczęście Ciebie szukało! [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]I zdrowie dopisywało!”[/COLOR][/B]


[COLOR=red][B]Tego zyczy Pako, Bully , Borrego i ciotka Ala[/B][/COLOR]

Tak Pakus jezdzi w Kia Sorento na przednim siedzeniu

[URL="http://www.dogomania.pl/attachment.php?attachmentid=5763&d=1293743911"][IMG]http://www.dogomania.pl/attachment.php?attachmentid=5763&d=1293743911&thumb=1[/IMG][/URL]
[/INDENT][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...