Jump to content
Dogomania

Kuruś- już może oddychać ale nie odetchnąć z ulgą- wciąż czeka na dom :(


Recommended Posts

Koszt eutanazji i kremacji Kurusia wyniósł 110 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/5fae28959e29b895

 

I rozliczenie końcowe:

Stan konta na 23 sierpień wynosił +227,10 zł

+50 zł Bjuta

-4,20 zł Spironol

-6,40 zł Furosemid x 2 opak.

-213,10 zł karma (7 kg RC renal + puszki)

-110 zł eutanazja i kremacja

Razem: -56,60 zł

 

Przy rozliczaniu rzuciłam okiem na datę przyjazdu Kurusia do nas: 05.09.2009. Kuruś odszedł 06.09.2017. Dokładnie 8 lat był z nami dziadeczek. 

Link to comment
Share on other sites

Murko, ja posłałam 26.60 - w opisie będzie Ingrid na Kajtusia, bo korzystałam ze starego przelewu, To 20 zł przeznacz na któregokolwiek psa (Kajtusia chyba już nie ma?) A reszta na uregulowanie Kurusiowego mikro debetu - Psitulmnie jak Lanisterowie - zawsze płacą swoje długi. :)

Murko jeszcze raz - ogromne dzięki za 8 lat opieki nad dziadeczkiem. Poszczęściło mu się! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szkoda, że Kurusia już nie ma, ale gdyby każdy psi staruszek miał tak dobrze, jak Kuruś u Was, to świat byłby piękny.Zbyt piękny, żeby to było prawdziwe....Życzę Kurusiowi spotkania z ziomalami i powiedzenia im, że nie zawsze człowiek jest zły.Czasami bywa dobry.Spoczywaj w spokoju Kurusiu..Dzięki Kasiu za sms-a o odejściu Kurusia, Pozdrawiam Hotelik u Murki.

Czy Julka ma swój wątek na dogomanii?Bywam rzadko i jeszcze zamęt sieję...ale życie toczy się dalej...jak widać.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Syla napisał:

Szkoda, że Kurusia już nie ma, ale gdyby każdy psi staruszek miał tak dobrze, jak Kuruś u Was, to świat byłby piękny.Zbyt piękny, żeby to było prawdziwe....Życzę Kurusiowi spotkania z ziomalami i powiedzenia im, że nie zawsze człowiek jest zły.Czasami bywa dobry.Spoczywaj w spokoju Kurusiu..Dzięki Kasiu za sms-a o odejściu Kurusia, Pozdrawiam Hotelik u Murki.

Czy Julka ma swój wątek na dogomanii?Bywam rzadko i jeszcze zamęt sieję...ale życie toczy się dalej...jak widać.

Tu jest wątek Julki:

http://www.dogomania.com/forum/topic/338804-brak-deklaracji-pomocy-babcia-oneczka-julka-chciałaby-na-ostatnie-lata-zaznać-troszkę-szczęścia/

Bardzo Ci dziękuję za chęć wspierania kolejnego staruszka!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...