Jump to content
Dogomania

Kuruś- już może oddychać ale nie odetchnąć z ulgą- wciąż czeka na dom :(


Recommended Posts

[quote name='Mysia_']nie lubię tak się rozdrabniać, ale może zbierajmy tą kasę też na konto podane w pierwszym poście? i jeśli TOZ użyczy nam swojego konta to tylko te wpłaty z Allegro bym tam szły? nie chciałabym im robić za dużo dodatkowej roboty :oops: jak myślicie? :roll:[/quote]

Dokładnie, Tozowskie konto niech służy tylko dla allegro cegiełkowego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anijkaa']Wiem tylko jak ostatnio byłam na poczcie to stałam chyba z godzine zanim doszłam do okienka :roll: a ja nie lubie tak czekac :eviltong:[/quote]

no to jesli juz naprawde nie dasz rady to możesz podrzucić mi do schroniska to ja przeleje na konto dla Kurusia za mnie i za Ciebie ;)

Link to comment
Share on other sites

Allegro cegiełkowe musi iść na konto fundacji również z tego powodu, że osoba prywatna musiałaby mieć zgodę Min. Finansów (czy czegoś tam) na ogłoszenie publicznej zbiórki. Serio!
W każdym razie bez cegiełkowego ani rusz, na szczęście Lara jest z nami!

Przelałam 150 na konto Kurusia. Trzymam b. mocno kciuki, wybaczcie, że na razie nie będę regularnie śledzić jego wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Allegro cegiełkowe musi iść na konto fundacji również z tego powodu, że osoba prywatna musiałaby mieć zgodę Min. Finansów (czy czegoś tam) na ogłoszenie publicznej zbiórki. Serio!
W każdym razie bez cegiełkowego ani rusz, na szczęście Lara jest z nami!

Przelałam 150 na konto Kurusia. Trzymam b. mocno kciuki, wybaczcie, że na razie nie będę regularnie śledzić jego wątku.[/quote]

Bjutko dziekujemy :loveu::loveu::loveu: wpisze Cię do tych deklaracji na operację, żeby orientacyjnie wiedzieć na czym stoimi ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]DEKLARACJE:[/B]
100 zł - Mysia_
50 zł - lena13
50 zł - sara_rokitnica
70 zł - Asia_Klero (z mamą i jej kolezanką)
50 zł - Kuba od Asi
50 zł - Anijkaa
150 zł - Bjuta
- __Lara
- Halbina (we wrześniu)
- dona20
- Madzia Sz. (wolontariuszka)
- Łukasz (były pracownik schroniska)
- gibon301
- funia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Ja się narazie nie chcę deklarować ile wpłacę, bo nie wiem ile będzie mnie stać, też tak dopiero w okolicach września :oops:[/quote]

OK. ;)

zanim pójdę spać przypominam o Kurusiu, moze ktoś przez noc go jeszcze zobaczy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila_s']dziewczyny czy jest allegro cegielkowe dla Kurusia???[/quote]

Na razie jeszcze nie- czekamy na zgodę TOZ-u na przelewanie pieniążków z cegiełek na ich konto :)

Ale się tu działo przez noc :) może jednak uda nam się uzbierać te 2000zł :D zaraz zrobię przelew bo jutro wyjeżdżam na 2 tyg. i później nie będę miała jak ;)

policzyłam, że na razie mamy 520zł + to co dorzucą osoby które na razie nie wiedzą ile będą mogły nam dorzucić. rozesłałam wątek razem z informacjami znajomym- może ktoś pomoże?

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie, a może by tak zrobić akcję zarobkową? jako TOZ? ktoś by się musiał przejść do Kauflandu np. albo do innego takiego sklepu i zapytać czy byłoby to możliwe- wtedy parę osób stanęłoby na kasach z puszkami i pakowało zakupy... w ZHP organizujemy takie akcje i niekiedy w ciągu kilku godzin można zarobić 100zł... ja już nie zdążę się tym zająć ale może ktoś znajdzie chwilkę żeby się zorientować czy jest to możliwe...

Link to comment
Share on other sites

[B]pieniążki z Allegra cegiełkowego mogą iść na konto TOZ o/Zabrze :multi:[/B]
[B]Kto się zajmie tym? :loveu: Tylko koniecznie trzeba dopisywać, że "Na operację Kurojada" ;) Nie będę go teraz tutaj pisać tylko prześlę na PW, żeby się nikomu numery kont nie pomyliły :cool3:[/B]
[B]Resztę pieniążków przelewajcie na konto z pierwszego postu ;)[/B]

[B]DEKLARACJE:[/B]
100 zł - Mysia_
50 zł - lena13
50 zł - sara_rokitnica
70 zł - Asia_Klero (z mamą i jej kolezanką)
50 zł - Kuba od Asi
50 zł - Anijkaa
150 zł - Bjuta
50 zł - agata51
- __Lara
- Halbina (we wrześniu)
- dona20
- Madzia Sz. (wolontariuszka)
- Łukasz (były pracownik schroniska)
- gibon301
- funia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dona20']Moja siostra zadeklarowała 70zl więc mozecie ją dopisać.Myszko rozmawiałaś może z wetem.Dobrze byłoby porozmawiac z tym weterynarzem ktory bedzie wykonywal zabieg(on ponoć w lecznicy jest w kazda środe)[/quote]

Pani Gosia akurat nie mogła rozmawiać, ale Sandra powiedziała Monice, żeby przekazała jej, że zbieramy na tą operację ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]DEKLARACJE:[/B]
100 zł - Mysia_
50 zł - lena13
50 zł - sara_rokitnica
70 zł - Asia_Klero (z mamą i jej kolezanką)
50 zł - Kuba od Asi
50 zł - Anijkaa
150 zł - Bjuta
50 zł - agata51
70 zł - Dona20 (jej siostra)
20zł-Seweryn S.
- __Lara
- Halbina (we wrześniu)
- dona20
- Madzia Sz. (wolontariuszka)
- Łukasz (były pracownik schroniska)
- gibon301
- funia

Razem:
660 zł + reszta

[B][U][COLOR=red]WPŁATY NA KURUSIA[/COLOR][/U][/B]
[B][U][COLOR=#ff0000][/COLOR][/U][/B]
[B][COLOR=black]SIERPIEŃ[/COLOR][/B]
150 ZŁ - Bjuta
20 zł - Seweryn S.

RAZEM: [B]170 zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...