Jump to content
Dogomania

Kuruś- już może oddychać ale nie odetchnąć z ulgą- wciąż czeka na dom :(


Recommended Posts

Witaj Karusiu biedulku,
bardzo mi smutno z powodu psinki, ale niestety w tym miesiącu mam wydatków, a wydatków każdy grosz się liczy jak pod koniec miesiąca mi zostanie i nie będę musiała się zapożyczyć to ofiaruje resztki z portfela. Ale teraz niestety nie mogę złożyć żadnej deklaracji :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Jesteśmy-zaraz się rozejrzymy w mozliwościach...Małe one są,ale jakbym nie dołożyła,to nie mogłabym spac spokojnie...
E/W

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#ff0000][U]WPŁATY NA KURUSIA[/U][/COLOR][/B]

[B][COLOR=black]SIERPIEŃ[/COLOR][/B]
150 zł - Bjuta
20 zł - Seweryn S.
50 zł - Jolanta08
50 zł - Asiowy_Kubut
50 zł - Asia_klero
50 zł - Dona20
70 zł - siostra Dona20
70 zł - TZ Dona20
100 zł - Karolina G
100 zł - Mysia_
50 zł - Sara_rokitnica
50 zł - Sandra K.
20 zł - Malwa
100 zł - Randa
50 zł - Becia2222
1000 zł - Pani Małgorzata K.

Mamy już 1980 zł:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']a może by zrobić aukcję cegiełkową?
Są specjalistki od takich akcji, poproście o to w tytule wątku.
Zobaczę ile mi się uda wyskrobać pieniędzy ,ale coś wpłacę.[/QUOTE]

Jest już aukcja cegiełkowa na allegro.
KURUŚ- pomóż przeżyć psu, który kocha świat (708881446) - Aukcje internetowe Allegro

Bardzo się cieszę, że uzbierała się już taka sumka. Nie mogę pomóc finansowo, ale jak będę mogło pomóc w inny sposób to z przyjemnością. :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiowy_Kubut']czyli praktycznie na sprezynke mamy 2000zl teraz jeszcze koszty operacji-nie wiem ile one wyniosa ale z allegro i dodatkowych wplat powinno starczyc..:loveu:[/quote]


Tak sie cieszę, że udało się zebrac na operację!! Teraz tylko - termin.

Link to comment
Share on other sites

Ta Pani Małgorzata to chyba jakiś anioł :loveu::loveu::loveu:

Jutro powinnam znać więcej szczegółów co do operacji ;)
Musimy pamiętać, że do tych 2000 zł dochodzą koszy operacji + pewnie jakieś leczenie (antybiotki, coś przeciwbólowego?) po operacji + hotelik, bo do schroniska napewno mu nie damy wrócić ;)

Link to comment
Share on other sites

[B][U][SIZE=3]BARDZO WAŻNE[/SIZE][/U][/B]
[B]musimy podjąć decyzję co z hotelikiem, Sabina02 ma miejsce w hoteliku u Murki, wszyscy wiemy, że to dobry dogomaniacki hotelik i do tego tani, bo w przypadku małego psa to tylko 8 zł za dobę :cool3: Sabinka musi potwierdzić czy jakiś psiak pójdzie na to miejsce (piesek, ktory miał tam iśc znalazł DS), bo w innym przypadku miejsce przepadnie i poprostu kolejka ruszy dalej. [/B]
[B]Czy ktoś po operacji zadeklaruje również stałe comiesięczne kwoty? Musimy to wiedzieć na już![/B]

Link to comment
Share on other sites

super!!
a jeszcze nie dawno nie wierzyłyście, że się uda ... dogo czyni cuda! i te anioły które krążą wokół ;)
no to ja się też przyłączę i też zadeklaruję 20pln/miesięcznie,
postaram się też coś dorzucić do operacji ale na razie muszę ogarnąć finanse, a w związku z tym, że nie będzie mnie do poniedziałku na dogo, to dopiero w przyszłym tygodniu będę wiedzieć coś konkretnie, ale w najgorszym razie mogę przekazać jakieś rzeczy na bazarek, tylko musiał by sie znaleść jakiś ochotnik do jego zorganizowania bo ja nie umiem :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gibon301']tylko ja niestety błagam, żeby mi ktoś o tej deklaracji przypomniał jak już będzie trzeba wpłacić![/quote]

w razie co bedziemy przypominać :diabloti:
super, bardzo dziękujemy :loveu:
[B]Gibon301[/B], kiedys na początku pytałaś o to allegro cegiełkowe, może znasz się na tym i wiesz jaka taka cegiełka ma wyglądać? Mamy wykonawce, ale nie wiemy o co dokładnie poprosić :oops:

[B][U]DEKLARACJE NA HOTELIK:
[/U]20 zł - Poker (w imieniu pani Anety z Gdyni)[/B]
[B]20 zł - gibon301[/B]

[B]razem: 40 zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

dziś informacje docierają do mnie z dwudniowym opóźnieniem :oops:
teraz zrozumiałam o co pytasz :evil_lol:
cegiełki, które ja widziałam do tej pory były bardzo róźne, ale zazwyczaj to zdjęcie z krótkim lub dłuższym tekstem dotyczącym podziękowania za pomoc w ratowaniu psa w takiej a takiej sytuacji.
może najlepiej zajrzeć na ten wątek:

Moona [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kiedys-byl-owczarkiem-141580/index102.html"][COLOR=#000000]Kiedyś był owczarkiem.[/COLOR][/URL] (tu robiła ostatnio SARA.dierra)
na jednej z ostatnich stron są wklejone dwa projekty cegiełek (niestety nie pamiętam kto je robił, ale może tam najlepiej zapytać?

przepraszam, że tylko tyle, mam nadzieję, że choć trochę pomogłam, ale strasznie mam mało czasu dzisiaj i muszę zmykać :shake:

Link to comment
Share on other sites

od pewnego czasu postanowiłam sprawdzić czy miłość moich znajomych do zwierząt jest tylko deklaratywna czy prawdziwa.
Rozpoczęłam akcję przepytywania ich o to i po twierdzącej odpowiedzi zadaję kolejne pytanie czy byliby w stanie płacić miesięcznie jakąś kwotę na bidy.Okazuje się ,że większość może dać te 10 czy 20 zł i tym sposobem zbieram kwotę,piszę w czyim imieniu wpłacam ,a darczyńcom podsyłam mejlem linki do wątków,żeby widzieli ,że wpłaciłam ich pieniądze.
Spróbujcie , może to jest jakaś metoda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...